Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Mondeo
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 24-05-2016, 19:57   #1
pabl0
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 08-01-2014
Model: Mk4 Titanium
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2008
Postów: 2
Question Poszukiwane połaczenie wiązki kabiny z wiązką konsoli

Witam,

ponieważ jest to mój pierwszy temat to Witam brać forumową!

Dzięki informacjom na tym forum dowiedziałem się wiele o swoim Mondeo i mogłem spokojnie przeprowadzić kilka modyfikacji Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Chciałbym dołożyć oryginalne czujniki parkowania. Mam kombi z 2008r, 2.0 TDCI 140KM i wiązkę podłogi z hatchback'a.
Przeanalizowałem już wszystkie przewody sygnalowe z mojego auta i kupionej wiązki.

Brakuje mi tylko lokalizacji połączenia wiązki podłogi z wiązką konsoli w moim kombi (sygnał z przedniego buzera i przycisku pdc na sterownik pdc).
Sprawdzałem pod schowkiem pasażera i z prawej strony tunelu środkowego, ale nic tam takiego nie znalazłem.

Wtyczka męska C23-C/D 6GT-14A459-DMA z żeńską 6G9T-14489-DMA.

Proszę o pomoc w lokalizacji gdzie szukać tego połączenia.

pabl0 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-05-2016, 20:33   #2
dario6273
ford::professional
 
Imię: Darek
Zarejestrowany: 10-01-2010
Skąd: Wrocław
Model: KUGA MK2 ST Line
Silnik: 2.0Tdci-200Km/450N
Rocznik: 2017
Postów: 1,115
Domyślnie Odp: Poszukiwane połaczenie wiązki kabiny z wiązką konsoli

Potrzebujesz wtyczkę do połączenia z wiazką z komory silnika tam wpinasz tylnie czujnki Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. znajduje sie ona pod schowkiem w prawym górnym rogu jest na takim białym plastiku razem z kablami zasilajacymi 6mmGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. z tylnego modułu pdc wychodzą kable na buzer z tyłu do przodu i do włącznika (musisz dołożyc piny 2 i 6)Najlepiej przeanalizuj to ze schematem tak najszybciej dojdziesz gdzie co.

Ostatnio edytowane przez dario6273 ; 24-05-2016 o 20:38
dario6273 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-05-2016, 06:26   #3
pabl0
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 08-01-2014
Model: Mk4 Titanium
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2008
Postów: 2
Domyślnie Odp: Poszukiwane połaczenie wiązki kabiny z wiązką konsoli

Czołem
schematy mam już obcykane.
Do wtyczki o której wspominasz przychodzi z centralki pdc sześć przewodów do czujników przednich.

Przewody przedniego buzera i przycisk podpinane są pod inną wtyczkę której szukam Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
do tej samej wtyczki przychodzą przewody z przedniego i tylnego prawego głośnika w drzwiach (w kombi wg. schematu).

Wrzuciłem wycinek schematu o które połączenie mi chodzi.
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg pdc przycisk i buzzer przod.jpg (91.2 KB, 34 wyświetleń)
pabl0 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-05-2016, 07:52   #4
dario6273
ford::professional
 
Imię: Darek
Zarejestrowany: 10-01-2010
Skąd: Wrocław
Model: KUGA MK2 ST Line
Silnik: 2.0Tdci-200Km/450N
Rocznik: 2017
Postów: 1,115
Domyślnie Odp: Poszukiwane połaczenie wiązki kabiny z wiązką konsoli

Ja poodłączyłem przewody bezposrednio do głośniczka przód bo nie opłacało mi sie ciągnąc do wtyczki z prawej strony tunela (ta u góry) tam w oryginale dochodzą kabelki buzera i przełącznika które ida z tylnego modułu pdc i dopiero od tej wtyczki rozprowadzasz na przełacznik i buzer.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Tylko ja to robiłem w poliftowym.

Ostatnio edytowane przez dario6273 ; 25-05-2016 o 07:56
dario6273 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
elektryka , pdc , wtyczka



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 02:44.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.