Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Strefy klubowe > strefa|dolnośląska

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 13-05-2015, 00:36   #1
Andrzej_kłodzko
ford::amateur
 
Imię: Andrzej
Zarejestrowany: 13-05-2015
Skąd: Kłodzko
Model: Ford Mondeo
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2003
Postów: 1
Unhappy Pompa wtryskowa i wtrysk 1 lejący Pomocy Naprawa!!!

Witam,
Z racji że to mój pierwszy post proszę o wyrozumiałość Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

A więc tak mój ford od dłuższego czasu, ale teraz już codziennie jak mu dam gaz w podłogę zapala się sprężynka odcina turbo, czasem mam tak że tylko spadnie moc, a przy większym obciążeniu pod górkę i gaz odetnie i pedał gazu w ogóle nie reaguje, podjechałem do Pana mechanika który zajmuje się TDCI i TDI, podłączył pod kompa i był błąd "zakłucenie pracy silnika", zrobił mi test wtrysków pod PC i wyszło że jest ok, ale jak zrobił 2 test na te pojemniczki, przelewowy to 4 wtrysk oddaje dużą ilość ropy więc do wymiany, mechanik stwierdził że to wina pompy i że są opiłki w niej, więc do regeneracji pompa, czyszczenie układu + regeneracja tego 4 wtrysku, zadzwoniłem do Pana który zajmuje się tylko TDCI silnikami z ta przypadłością pomp i zaśpiewał mi za naprawę :

-Regeneracja pompy + czyszczenie układu 2500zł
-Regeneracja wtrysku 450 zł

Kontakt do tego Mechanika :

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]


Czy znacie jakiegoś dobrego mechanika który zrobił by mi troszkę taniej ?

I czy lepiej kupić używaną pompę, bo wtrysk to wiadomo nie ma co oszczedzać, czy raczej do regeneracji i problem z głowy ?Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Andrzej_kłodzko jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-05-2015, 09:20   #2
wojtekn
Moderator
 
Avatar wojtekn
 
Imię: Wojtek
Zarejestrowany: 08-07-2010
Skąd: Poznań
Model: Galaxy MK2
Silnik: 2,3 Benzyna z LPG
Rocznik: 2000
Postów: 804
Domyślnie Odp: Pompa wtryskowa i wtrysk 1 lejący Pomocy Naprawa!!!

Proszę poprawić tytuł tematu.

Poradnik, czyli jak pisać zgodnie z zasadami panującymi na tym forum

http://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=145988
wojtekn jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
mondeo mk3 , naprawa , pompa wtryskowa , tdci , wtryski


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:34.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.