Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Sklepy i warsztaty
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 15-04-2008, 10:10   #1
seba0011
ford::average
 
Zarejestrowany: 21-10-2006
Skąd: wroclaw
Model: MONDEO
Silnik: 2,0 TDDI
Rocznik: 2001
Postów: 138
Domyślnie wroclaw grabiszynska

koledzy czy ktos naprawial swojego forda na grabiszynskiej we wroclawiu kolo bazy przesylek masterlink obecnie dpt .Jakie opinie na temat tego warsztatu? ceny? jakosc?

__________________
seba
seba0011 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-04-2008, 00:19   #2
Eliotness
ford::amateur
 
Imię: Kamil
Zarejestrowany: 24-04-2008
Skąd: Wrocław/Preston
Model: Mondeo
Silnik: 3.0 v6
Rocznik: 2004
Postów: 7
Domyślnie Re: wroclaw grabiszynska

Ja polecam warsztat na Grabiszyńskiej za Lidlem fachowa obsługa szybko nie powiem że tanio.Warsztat godny polecenia jak znajdę wizytówkę to dam dokładne namiary.
Eliotness jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-06-2008, 20:42   #3
drhambone
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 01-08-2007
Skąd: Wrocław
Model: MK3
Silnik: 2,5 V6
Rocznik: 2001
Postów: 19
Domyślnie Re: wroclaw grabiszynska

Hej

Jestem właśnie po wizycie w warsztacie "przy Grabiszyńskiej". Warsztat nazywa się Auto Magmar.
Tutaj znajdziecie namiary: [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Pierwsze wrażenie - super warsztat. Wszystko na swoim miejscu, gościu widac wie o czym mówi. Zdiagnozował u mnie: wymiana gum i łączników stabilizatora przód, wymiana uszczelniacza wału (wymieniałem olej w UK i pseudo mechanik wlał o 1cm za dużo, nie trzeba tłumaczyc czym to się skończyło). Polecił również podjechac do stacji kontroli przy Śrubowej i sprawdzic dokładnie jeszcze raz zawieszenie. W stacji otrzymałem diagnozę: żadnych luzów, poduszka prawego amortyzatora przód uszkodzona.

Wróciłem na Grabiszyńską. Mechanik zaufał diagnozie na stacji kontroli (podobno to znajomi). Umówiliśmy się na wymianę: uszczelniacz wału, filtr przeciwpyłkowy(węglowy), filtr powietrza, filtr oleju, olej (5w30 Formula E), ustawienie zbieżności (poduszka amortyzatora podobno jeszcze trochę wytrzyma, słychac delikatne stukanie ale ogołnie nie przeszkadza to w jeździe). Wszystkie części oprócz filtra oleju i uszczelniacza wału dał mechanik (oryginalne, ale nie do końca jestem pewny filtra przecipyłkowego, ponieważ nie wiem czy oryginalny jest węglowy). Cena za całośc to 488zł. Czas ok. 5 godz. Samochód jeździ jak nowy. Pali na dotyk (wczesniej niekiedy na ciepłym silniku rozrusznik musiał zakręcic sekundę czy dwie), pali o wiele mniej, przyspiesza jak szalony, trzyma się drogi (wcześniej czułem, że "myszkuje" po wjechaniu np. w studzienkę). W przyszłym tyg. jadę tam również wymienic filtr paliwa, cena za wymianę 40zł, filtr oczywiście dostarczam ja.

Ogólna ocena - dobra, warsztat wg mnie godny polecenia (gdyby nie ten wykryty luz na łącznikach stabilizatorów podczas pierwszej wizyty byłaby bardzo dobra).
Nie wiem jak z ceną, ale dla mnie do przyjęcia.

Pozdrawiam
Tomek

Ps. Dojazd do warsztatu trochę zakręcony. Przy stacji Orlen na Grabiszyńskiej skręcamy w prawo. Nie wjeżdżamy na stację tylko skręcamy dalej w prawo koło sklepu "Hutmen". Następnie w lewo i jedziemy wzdłuż nasypu kolejowego do końca drogi. Na końcu skręcamy w lewo. Przed budynkiem DPD skręcamy w lewo (stoi tam dużo ciężarówek, jest to coś w rodzaju dużego parkingu). Po przejechaniu 50 metrów, po lewej stronie będzie widac długi niewysoki budynek z dosyc dużym napisem "Klimatyzacja". Warsztat Auto Magmar zajmuje kilka następnych pomieszczeń w tym budynku.
drhambone jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-10-2008, 11:27   #4
GrekuPL
ford::advanced
 
Avatar GrekuPL
 
Imię: Grzesiek
Zarejestrowany: 07-06-2007
Skąd: Kraków/Wrocław
Model: Mdo mkIV/Foka mkII fl
Silnik: 2.0TDCI 140KM/1.8TDCI 115KM
Rocznik: 2008/2008
Postów: 330
Domyślnie Re: wroclaw grabiszynska

również mogę polecić Pana Tomka z Auto Magmar... robi tylko on moje mdo i nie ma reklamacji...części przeważnie sam dostarczam, bo mam zniżkę dużą na części do forda więc płacę przeważnie za samą robotę...ceny dobre...można się zawsze dogadać co do terminu naprawy...ogólnie nie ma się do czego przyczepić...
GrekuPL jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-10-2008, 12:49   #5
kosteg
ford::professional
 
Avatar kosteg
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 28-03-2008
Skąd: Wrocław -> blachy LB ;)
Model: BMW 3 touring
Silnik: 2.0 D
Rocznik: 05'
Postów: 1,726
Domyślnie Re: wroclaw grabiszynska

od kiedy posiadam swojego modka tylko tam go serwisuje. warsztat zostal polecony przez Jacka. diagnozy i naprawy jak do tej pory 100% skuteczne. terminowosc na najwyzszym poziomie - wiele drobnostek robionych od reki. ceny - napisze tak - jak na jakosc, profesjonalizm i terminowosc rewelacja, dusigrosze znajda jednak tansze warsztaty - czy to sie jednak oplaca?
__________________
Ford Mondeo Kombi 93' 1.8b+LPG -> oddał za mnie życie
Saab 9-5 SportKombi Vector v6 3.0 TiD 02' -> trudna miłość ...
Ford Mondeo Kombi 05'/06' 2.0 TDCi -> weryfikator cierpliwości
kosteg jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 29-10-2008, 07:44   #6
Daro26
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 26-06-2008
Skąd: Wrocław
Model: Focus MK1
Silnik: 1.8 TDCI 115KM
Rocznik: 2002
Postów: 499
Domyślnie Re: wroclaw grabiszynska

Mogę też polecić, robiłem ostatnio tam swojego Focusa. Wymiana dwumasy i sprzęgła. Naprawa ok, można przywieść swoje częscie i nie słyszy się głupich komentarzy jak to bywa u niektórych cwaniaków z warsztatu.
Co do cen, to powiem tak. Pewnie można zrobić taniej, ale wole zapłacić więcej a mieć zrobione wszystko jak należy.
Daro26 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 29-10-2008, 09:21   #7
kosteg
ford::professional
 
Avatar kosteg
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 28-03-2008
Skąd: Wrocław -> blachy LB ;)
Model: BMW 3 touring
Silnik: 2.0 D
Rocznik: 05'
Postów: 1,726
Domyślnie Re: wroclaw grabiszynska

uwaga - zaklad Pana Tomka z grabiszynskiej sie przenosi. w przyszlym tygodniu podam namiary na nowa lokalizacje
__________________
Ford Mondeo Kombi 93' 1.8b+LPG -> oddał za mnie życie
Saab 9-5 SportKombi Vector v6 3.0 TiD 02' -> trudna miłość ...
Ford Mondeo Kombi 05'/06' 2.0 TDCi -> weryfikator cierpliwości
kosteg jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 31-10-2008, 11:49   #8
gorbal
ford::beginner
 
Imię: Zbigniew
Zarejestrowany: 15-07-2007
Skąd: wrocław
Model: Mondeo MK II
Silnik: 1,8 TD
Rocznik: 98
Postów: 27
Domyślnie Re: wroclaw grabiszynska

Dzisiaj tam byłem i gadałem z panem Tomkiem z tego co mi powiedział przenosi sie w okolice nowego dworu nowodworska chociebuska ale dokładnie nie powiedział.
gorbal jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-12-2008, 00:55   #9
Jacek
Administrator
 
Avatar Jacek
 
Imię: Jacek
Zarejestrowany: 10-02-2004
Skąd: Dolny Śląsk
Model: C-MAX Grand
Silnik: 1,6 EcoBoost 180KM
Rocznik: 2014
Postów: 2,172
Domyślnie Re: wroclaw grabiszynska

Pan Tomek przeniosl sie na ul. Nowodworska, wjazd jak na teren kosciola: lokalizacja na mapie.
Najlepiej dzwonic bezposrednio do niego na nr 504024662 i powolac sie na nasze forum.

Firma Auto Magmar dalej funkcjonuje przy DPD, ale nie ma ona obecnie juz nic wspolnego z Panem Tomkiem!
__________________
Pozdrawiam
Jacek

[Regulamin Forum] [FAQ] [Zasady ogłoszeń] [Dział Komunikaty]
[Oryginalne części Ford / Motorcraft / FoMoCo - co, gdzie, jak??]

Świat się stale zmienia, więc słysząc słowa "będzie jak dawniej" nie łudź się - nigdy tak nie będzie...
Jacek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-12-2008, 09:15   #10
koowall
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 15-12-2008
Skąd: Wrocław
Model: Ford Focus mkI
Silnik: 1.8 TDCI
Rocznik: 2004
Postów: 14
Domyślnie Re: wroclaw grabiszynska

Czyli jednym słowem polecacie Pana Tomka tak?? Pytam ponieważ muszę jechać zrobić sobie taki ogólny przegląd i sie zastanawiam czy lepiej do niego czy do Auto Magmara? Chodzi mi ogólnie o sprawdzenie silnika i mechanizmu sprzęgła i dwumasy. Kto z nich lepiej się na poduchach zna bo mi migają i też muszę rozwiązać ten problem.
koowall jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:57.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.