Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford C-MAX
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 27-11-2011, 15:31   #1
gaceksonia
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 27-11-2011
Skąd: Warszawa
Model: c-max
Silnik: 2.0tdci
Rocznik: 2003
Postów: 1
Domyślnie Rozprogromowanie po sprawdzaniu bezpieczników, brak kontrolek

C-max [2.0tdci Ghia 100KW 2003r 92000km] kupiony w marcu 2011r sprawował się idealnie do czasu gdy nie przepaliły mu się w jednym momencie dwie żarówki H7.Nie mając naklejki z opisem bezpieczników zaczełem je pojedyńczo wyjmować i sprawdzać.Finał to żarówki ale przy okazji narozrabiałem tym sprawdzaniem bezpieczników.A mianowicie
1 Nie pali się kontrolka od świec żarowych
2 Brzęczek od otwartych drzwi
3 Poprzednio jak wyjełem kluczyk ze stacyjki to jeszcze przez jakiś czas komputer wyświetlał ostanie informacje, teraz za to wyświetla się klimatyzacja z kontrolką na szyby i jest jakiś problem z szyną can bo magik od diagnostyki nie mógł sobie poradzić z odczytem z komputera.Tylko kod usterek;obwód sterujący świec żarowych.Proszę o jakieś wskazówki.


Ostatnio edytowane przez gaceksonia ; 27-11-2011 o 17:59
gaceksonia jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-11-2011, 17:25   #2
HPL
ford::average
 
Zarejestrowany: 05-04-2008
Skąd: Zawodowo Warszawa Czardasza 8
Model: MB GLC
Silnik: 2.0
Rocznik: 2019
Postów: 168
Domyślnie Odp: Rozprogromowanie c-maxa

W razie czego zapraszam do mnie to doprowadzę Ci autko do stanu poprzedniego Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Tel. 791 744 660
HPL jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-11-2011, 18:47   #3
panoramix
ford::average
 
Avatar panoramix
 
Zarejestrowany: 22-05-2011
Model: Focus C-Max / Volvo V50
Silnik: 1,6 tdci / 1.6D
Rocznik: 2004 / 2007
Postów: 137
Exclamation Odp: Rozprogromowanie c-maxa

Cytat:
W razie czego zapraszam do mnie to doprowadzę Ci autko do stanu poprzedniego Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Wydaje mi sie ze powinienes otrzymac ostrzezenie, bo forum nie sluzy auto-reklamie a udzielaniu kompetentnych informacji.

Chcesz sie reklamowac to idz do swojej strefy i odszukaj tematu dotyczacego warsztatu.
panoramix jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-11-2011, 21:14   #4
HPL
ford::average
 
Zarejestrowany: 05-04-2008
Skąd: Zawodowo Warszawa Czardasza 8
Model: MB GLC
Silnik: 2.0
Rocznik: 2019
Postów: 168
Domyślnie Odp: Rozprogromowanie c-maxa

Cytat:
Napisał panoramix Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Wydaje mi sie ze powinienes otrzymac ostrzezenie, bo forum nie sluzy auto-reklamie a udzielaniu kompetentnych informacji.
To daj, skoro musisz ale najpierw napraw auto kolegi przez forum. Ale z tego co pisze nie będzie to łatwe.
Pomoc nie polega tylko na pisaniu postów (bo w tym temacie zbyt wiele nie pomoże) a nadgorliwość bywa gorsza od faszyzmu.
__________________
Tel. 791 744 660
HPL jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:08.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.