Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Mondeo
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 18-05-2009, 14:46   #11
andrzeej68
ford::beginner
 
Imię: andrzej
Zarejestrowany: 18-04-2009
Skąd: KONIN
Model: Ford Fokus
Silnik: 1.6 benzyna
Rocznik: 2008
Postów: 22
Domyślnie Odp: Buczenie po prawej stronie silnika!!!

Cytat:
Napisał radek1977 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witam
ja też mam takie buczenie po prawej stronie (jak siedzę w kabinie)dodaje gazu i wszystko cichnie.U mnie to jest koło dwumasowe małe (koło pasowe)
Ok.Tylko że ja mam koło pasowe wymienione razem z rolkami.I co ciekawe że w ciągy tygodnia słyszłem to tylko dwa razy przy odpalaniu,przygazuje do 2 tyś i jest spokój.CZy to może coś być z pompką od wspomagania bo akurat jest po prawej stronieGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

andrzeej68 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-05-2009, 16:02   #12
Lord665
ford::beginner
 
Avatar Lord665
 
Zarejestrowany: 26-01-2009
Skąd: OLSZTYN
Model: MONDEO trend
Silnik: TDCI 2,0 130 KM
Rocznik: 2004
Postów: 28
Domyślnie Odp: Buczenie po prawej stronie silnika!!!

U mnie buczał napinacz. Wymienilem wraz z rolka gorna gładka oraz paskiem. Cisza jak makiem zasiał. Koszt napinacza 550 zł rolka 90 zł pasek 90 zł. Zamiennik napinacza można dostac za ok 300 zł.
Lord665 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-05-2009, 18:06   #13
andrzeej68
ford::beginner
 
Imię: andrzej
Zarejestrowany: 18-04-2009
Skąd: KONIN
Model: Ford Fokus
Silnik: 1.6 benzyna
Rocznik: 2008
Postów: 22
Domyślnie Odp: Buczenie po prawej stronie silnika!!!

Cytat:
Napisał Lord665 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
U mnie buczał napinacz. Wymienilem wraz z rolka gorna gładka oraz paskiem. Cisza jak makiem zasiał. Koszt napinacza 550 zł rolka 90 zł pasek 90 zł. Zamiennik napinacza można dostac za ok 300 zł.
Ok,ale buczał cały czas czy tylko raz na jakiś czas.Bo u mnie teraz przez 2 tygodnie cisza.
andrzeej68 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-05-2009, 19:20   #14
SrebnaStrzała
ford::expert
 
Avatar SrebnaStrzała
 
Zarejestrowany: 30-01-2008
Skąd: Poznań
Model: A7, Mondeo
Silnik: 50TDI, 2.0TDCI
Rocznik: 2018, 2011
Postów: 4,462
Domyślnie Odp: Buczenie po prawej stronie silnika!!!

Na 1000% napinacz Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Miałem IDENTYCZNIE!! czasem wystarczyło włączyć ogrzewanie tylnej szyby i przechodziło na jakiś czasGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Napinacz na Allegro dostaniesz za nie duże pieniądze i to w dobrym stanie z jakiegoś powypadkowego nowego auta z angli czy innego państwaGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
SrebnaStrzała jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-05-2009, 20:16   #15
andrzeej68
ford::beginner
 
Imię: andrzej
Zarejestrowany: 18-04-2009
Skąd: KONIN
Model: Ford Fokus
Silnik: 1.6 benzyna
Rocznik: 2008
Postów: 22
Domyślnie Odp: Buczenie po prawej stronie silnika!!!

Cytat:
Napisał SrebnaStrzała Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Na 1000% napinacz Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Miałem IDENTYCZNIE!! czasem wystarczyło włączyć ogrzewanie tylnej szyby i przechodziło na jakiś czasGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Napinacz na Allegro dostaniesz za nie duże pieniądze i to w dobrym stanie z jakiegoś powypadkowego nowego auta z angli czy innego państwaGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
ok,tylko wymieniałem ostatnio koło pasowe i rolki ,mechanik mi mówił że napinacz jest dobry,ja chciałem wymienic ale on powiedział ze nie ma sensu. Co prawda wpakowałem w niego 3,5 tyś,bo wymieniłem całe sprzegło koło zamachowe,łożysko oporowe wysprzęglik no i koło pasowe z rolkami więc nie zbawiło by mnie jeszcze pare stówek ale mechanik[mój kolega]powiedział że nie bo jest dobre.I co mam teraz zrobićGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
andrzeej68 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:53.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.