Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Mondeo
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 30-07-2009, 07:51   #11
radek1977
ford::average
 
Zarejestrowany: 30-04-2008
Skąd: Warszawa
Model: Galaxy MK3
Silnik: 2.0 TDCI 177KM
Rocznik: 2008
Postów: 96
Domyślnie Odp: Uszkodzony fotel kierowcy

Cytat:
Napisał cremio Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
robiles to sam? podziel sie uwagami jak sie do tego zabrac, bo troche niewygodnie sie jezdzi w pionie bez oparciaGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witam
robilem to sam tylko że u mnie jak spadła ta linka to tylko było czuć coś twardego w okolicach lędźwi natomiast cała regulacja fotela działała bez zarzutu.
jestem teraz na urlopie ale jak wrócę to zamierzam zabrać się za drugi fotel wtedy porobie jakieś zdjęcia i dam znać

__________________
pozdro
Radek
Galaxy mk3 ,Focus mk2
radek1977 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-02-2010, 10:52   #12
yarek
ford::average
 
Avatar yarek
 
Zarejestrowany: 25-07-2009
Skąd: DDZ
Model: Mondeo Kombi
Silnik: 2.0 TDCi 115
Rocznik: 2003 FL
Postów: 141
Domyślnie Odp: Uszkodzony fotel kierowcy

Cytat:
Napisał radek1977 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witam
robiłem to sam tylko że u mnie jak spadła ta linka to tylko było czuć coś twardego w okolicach lędźwi natomiast cała regulacja fotela działała bez zarzutu.
jestem teraz na urlopie ale jak wrócę to zamierzam zabrać się za drugi fotel wtedy porobię jakieś zdjęcia i dam znać
Odświeżę temat bo jest w nim recepta na moją bolączkęGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Czy możesz podać więcej szczegółów jak naprawić regulację lędźwiową.
U mnie ona nie działa, a chciałbym ją sobie naprawić Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Pozdrawiam
yarek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-03-2010, 12:30   #13
yarek
ford::average
 
Avatar yarek
 
Zarejestrowany: 25-07-2009
Skąd: DDZ
Model: Mondeo Kombi
Silnik: 2.0 TDCi 115
Rocznik: 2003 FL
Postów: 141
Domyślnie Odp: Uszkodzony fotel kierowcy

Czy ktoś wie jak naprawić regulację lędźwiową fotela ? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
yarek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-05-2010, 10:57   #14
cremio
ford::beginner
 
Imię: Cremio
Zarejestrowany: 27-03-2008
Skąd: Katowice
Model: było MK3 jest MK4
Silnik: 2,0 TDCi by Heko:)
Rocznik: 2008
Postów: 27
Domyślnie Odp: Uszkodzony fotel kierowcy

ponawiam temat:/ znowu mi sie to cholerstwo rozlecialo a chetnie bym sam to naprawil. pytanie czy ktos juz sciagal tapicerke z oparcia fotela? wszystkie wskazowki mile widzianeGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.))
cremio jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-05-2010, 20:28   #15
niku 27
ford::beginner
 
Avatar niku 27
 
Imię: krzysiek
Zarejestrowany: 14-07-2009
Skąd: Warszawa
Model: mondeo kombi
Silnik: 2l tdci 115hp
Rocznik: 2006
Postów: 35
Domyślnie Odp: Uszkodzony fotel kierowcy

Naprawa zajęła mi 15min. :wink: Rozpoiłem plastikową spinkę na dole oparcia i boczne ze stelaża oparcia a obicie podciągałem do góry równomiernie podwijając na lewą stronę tak ok. 1/3 , całości nie ściągałem. Z przodu trzeba uważać na przewody od maty grzejnej aby ich nie oderwać. Drut od podparcia leńdzwiowego jest charakterystycznie powyginany, zaznaczyłem jak jest osadzony i wyjąłem. Zespawałem go tigiem ale drucik jest ze stali węglowej i nie można go gwałtownie chłodzić bo pęknie. Wsadziłem na miejsce i działało, więc obciągnąłem tapicerkę i spiąłem spinkami. Najgorsze zadanie to nałożyć boczną spinkę ( to wymaga siły ) aby ładnie naciągnąć tapicerkę kieszeni z tyłu fotela, dolna to zabawa. Już rok i działa. Powodzenia.
niku 27 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-11-2015, 16:26   #16
eventfo
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 18-04-2009
Skąd: Gdańsk
Model: Ford Mondeo
Silnik: 2.0 TDCI 115
Rocznik: 2005
Postów: 25
Domyślnie Drut od regulacji lędźwi.

Witam,właśnie rozebrałem fotel ( i nie było zbytnio trudno), i zamieniłem sobie drut z fotela pasażera do kierowcy...
Mam pytanie do forumowiczów, czy orientuje się ktoś czy i gdzie w 3mieście można zakupić taki drut?
Pozdrawiam
eventfo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 02:40.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.