Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Kupujemy auto
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 24-09-2014, 18:23   #1
spolnik
 
Postów: n/a
Domyślnie Mondeo MK4 2.0L (140PS) - Francja, automat

Witam,
co myslicie o ponizszym aucie?

Link do auta: http://www.pewneuzywane.pl/showusedcar.php?car=50257&
VIN: WF0EXXGBBEAT81165
Ksiazka Serwisowa: brak informacji
Kraj Pochodzenia: francja

Uwagi:
- automat, co myslicie o uzywanych mondeo z automatyczna skrzynia biegow?
- nieznana historia samochodu

  Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-09-2014, 18:33   #2
c-matix
ford::professional
 
Avatar c-matix
 
Zarejestrowany: 21-09-2009
Skąd: Krak
Model: Focus C-Max , Fusion
Silnik: 2.0 16v 145KM , 1.6 Tdci 90KM
Rocznik: 2006 Silver Polar, 2006 Jeans Metalik
Postów: 1,790
Domyślnie Odp: Mondeo MK4 2.0L (140PS) - Francja, automat

Ford sprzedaje i nieznana historia pojazdu i przebiegu ???? to tylko w polsce ... Tu powinna być skrzynia Powershift która raczej ci tu koledzy polecą ale trzeb a zweryfikować najlepiej jej po prawnoiść działania, najlepiej nie w servisie tylko gdzies gdzie zajmują sie skrzyniami, w ASO powiedzą ci ok i pare kitów a pozniej za pół roku zostawisz u nich 5tys, takie są u nas servisy.
Generalnie auto trzeba sprawdzić pod katem wypadkowośći, przebiegu i targowac , moze za 44tys uda się kupić, autko fajne dla mnie by brakowało tylko navi-dotyk
c-matix jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-09-2014, 21:04   #3
Towarzysz
ford::average
 
Avatar Towarzysz
 
Imię: Robert
Zarejestrowany: 05-05-2013
Skąd: Warszawa
Model: Mondeo MK4
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2010.06
Postów: 59
Domyślnie Odp: Mondeo MK4 2.0L (140PS) - Francja, automat

Też mam z FR, też mam tak wyposażone, szkoda że kraków bo dałbym Ci się pobawić Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Praktycznie to co ja mam tylko inny kolor lakieru i większy przebieg ta różnica, że miałem te szczęście że mam całą historię sprawdzoną co kosztowało mnie 2 tygodnie i angażowanie znajomych.
Co do navi dotyk fajny bajer, jak ktoś lubi jeździć z rysikiem, nie wytrzymałbym z uwaloną całą czas w paluchach Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Ale co kto lubi, wszystko ma swoje plusy i minusy.
Ja w rok zrobiłem na moim PS około 40000 km i jak na razie bez żadnych problemów przy wymianie oleju (zrobiłem dla pewności), zero opiłków itd. koszt z olejami wyszedł mnie +/- 900zł Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jak masz jakieś pytania pisz na prv :]

Bump: Widzę że nie ma tak jak ja podgrzewania przedniej szyby ale założę się że ma dodatkowy nawiew czy tam ogrzewanie nie pamiętam jak to się nazywa Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. widocznie we FR jest inny standard :]
Towarzysz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-09-2014, 21:33   #4
c-matix
ford::professional
 
Avatar c-matix
 
Zarejestrowany: 21-09-2009
Skąd: Krak
Model: Focus C-Max , Fusion
Silnik: 2.0 16v 145KM , 1.6 Tdci 90KM
Rocznik: 2006 Silver Polar, 2006 Jeans Metalik
Postów: 1,790
Domyślnie Odp: Mondeo MK4 2.0L (140PS) - Francja, automat

Cytat:
Napisał spolnik Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
SPOLNIK
Dużo postów zakładasz pisz w jednym bo sprawa tyczy się ciebi ei twoich wyborów, ja bym pojechał sprawdzić tego automata. Po za tym masz te dwa auta w tym samym salonie wiec możesz obejrzeć w 1 miejscu
c-matix jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-09-2014, 08:25   #5
Pitol321
FCP member
 
Avatar Pitol321
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 26-11-2011
Skąd: Essen
Model: VW Arteon Elegance
Silnik: 2.0TDi 200PS DSG
Rocznik: 2021
Postów: 684
Domyślnie Odp: Mondeo MK4 2.0L (140PS) - Francja, automat

Auto z zachodu bez książki serwisowej?
Powinno to budzić spore obawy...

Auta z Francji bardzo często mają szkody parkingowe, czasem lekkie ryski, czasem większe wgniecenie od przepychanki na parkingu.
Nie znaczy to że każdy pojazd taki będzie, ale trzeba mieć to na uwadze interesując się autem z Francji.
__________________
Były: Xsara II 2.0HDi 90PS 2000 Focus II 1.6TDCi 109PS 2007 Focus III 1.6TDCi 116PS 2012 Mondeo V 2.0TDCi 180PS 2016 Edge 2.0biTDCi 209PS 2018
Jest: 1. Arteon 2.0TDi 200PS DSG 2021 2. 207CC 1.6THP 156PS 2012.
Pitol321 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:17.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.