Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Galaxy
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 27-09-2007, 22:42   #11
soltys19731
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 27-09-2007
Skąd: katowice
Postów: 1
Domyślnie galaxy na taksówkę

Cytat:
Napisał aaalata
Tato ma teraz gaz w miejsce koła, ale koło w bagażniku wozi. Co do przepisów to pewnie będzie wiedział :-)

Z zakupem bardzo się nie-spieszy więc jak kupi to nie będę odgrzebywał starego już wówczas wątku.

Ale jeśli kupi galaxa to pewnie będę się czasem w tym dziale siłą rzeczy pojawiał.
pzdr
Witaj kolego tak się składa że jeżdżę galaxem na taryfie 1,9 TDI 110KM i nie kupie już innego auta jak tylko galax, sharan,alhambra zapomnij o benzynie to pali w granicach 7 do 8 litrów ropy i koło zapasowe wozisz ze sobą co na postoju jest ważne z tą kasą co posiada twój ojciec to idzie znależć całkiem fajny rocznik koło 02 do 03 stare babcie troche nażekają że trzeba wysoko wsiadać ale reszta klijentów zadowolona ja w każdym razie jestem zadowolony z autka to zresztą zależy co kto lubi pozdrawiam

__________________
soltys19731
soltys19731 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-10-2007, 22:11   #12
marus
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 11-10-2007
Postów: 9
Domyślnie

witam ja mam galusia 2.3 na taryfie od roku 2001 rok polecam świetne auto mam gaz pod podłogą mój jest w automacie spala w miescie 18 gazu na trasie tyle ile jedziesz 110-11 litrów 150-15 itd troche pali ale zadowolenie z jazdy -bezcenne pozdrawiam
__________________
marus
marus jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:57.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.