Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Galaxy
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 23-04-2009, 20:09   #1
Grzaniec
ford::advanced
 
Avatar Grzaniec
 
Imię: Paweł
Zarejestrowany: 28-03-2009
Skąd: Ciechanów
Model: Ford Galaxy MK2
Silnik: 2.3 noPb
Rocznik: 2001
Postów: 365
Domyślnie Wtyczki lampek drzwiowych?

Lampki w drzwiach mi nie świecą. Myślałem, że to żarówki popalone, ale dziwne było, że wszystkie 4 sztukiGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.. Dziś wydłubałem te lampki i .... instalacji do tych lampek brakGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.. Instalacja to nie problem - ale czy idzie gdzieś kupić te wtyczki do lampek? To samo za tylnymi fotelami - lampki są, przewodów brak. Też bym chętnie nabył wtyczki i pociągnął przewody, by to świeciło. Może ktoś dysponuje jakimś nr katalogowym, może w ASO idzie to kupić??

Grzaniec jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-04-2009, 20:22   #2
piotr14758
ford::advanced
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 05-06-2007
Skąd: Kędzierzyn-Koźle
Model: Galaxy
Silnik: VR6
Rocznik: 1996
Postów: 304
Domyślnie Odp: Wtyczki lampek drzwiowych?

Cytat:
Napisał Grzaniec Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Lampki w drzwiach mi nie świecą. Myślałem, że to żarówki popalone, ale dziwne było, że wszystkie 4 sztukiGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.. Dziś wydłubałem te lampki i .... instalacji do tych lampek brakGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.. Instalacja to nie problem - ale czy idzie gdzieś kupić te wtyczki do lampek? To samo za tylnymi fotelami - lampki są, przewodów brak. Też bym chętnie nabył wtyczki i pociągnął przewody, by to świeciło. Może ktoś dysponuje jakimś nr katalogowym, może w ASO idzie to kupić??
Ja swego czasu musiałem wymienić wtyczkę poziomu płynu w zbiorniku wyrównawczym. Kupiłem w serwisie VW wtyczkę z konektorkami. W serwisie Forda zaoferowali mi całą wiązkę (nawet nie spytałem się o cenę aby nie zemdleć). Taką samą sytuację miałem po zamontowaniu haka, też kupiłem wtyczkę w serwisie VW i mam oryginalne podłączenie.
piotr14758 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-04-2009, 20:27   #3
Grzaniec
ford::advanced
 
Avatar Grzaniec
 
Imię: Paweł
Zarejestrowany: 28-03-2009
Skąd: Ciechanów
Model: Ford Galaxy MK2
Silnik: 2.3 noPb
Rocznik: 2001
Postów: 365
Domyślnie Odp: Wtyczki lampek drzwiowych?

Czyli jak pokaże lampkę w serwisie VW, to jest szansa, że będą w stanie znaleźć mi do tego wtyczki? nie znam nr katalogowego....
Grzaniec jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-04-2009, 20:39   #4
piotr14758
ford::advanced
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 05-06-2007
Skąd: Kędzierzyn-Koźle
Model: Galaxy
Silnik: VR6
Rocznik: 1996
Postów: 304
Domyślnie Odp: Wtyczki lampek drzwiowych?

Cytat:
Napisał Grzaniec Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
nie znam nr katalogowego....
Może to coś pomoże [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
piotr14758 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-04-2009, 20:46   #5
Grzaniec
ford::advanced
 
Avatar Grzaniec
 
Imię: Paweł
Zarejestrowany: 28-03-2009
Skąd: Ciechanów
Model: Ford Galaxy MK2
Silnik: 2.3 noPb
Rocznik: 2001
Postów: 365
Domyślnie Odp: Wtyczki lampek drzwiowych?

O kolego!! Wielkie dzięki. Widzę tam sporo ciekawych rzeczy. Instrukcję niby mam, ale mogę pooglądać tylko obrazki, bo jest po duńsku Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Dziś nie ściągnę, ale jutro w pracy pozwolę sobie zassaćGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Grzaniec jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-04-2009, 20:56   #6
piotr14758
ford::advanced
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 05-06-2007
Skąd: Kędzierzyn-Koźle
Model: Galaxy
Silnik: VR6
Rocznik: 1996
Postów: 304
Domyślnie Odp: Wtyczki lampek drzwiowych?

Cytat:
Napisał Grzaniec Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
O kolego!! Wielkie dzięki. Widzę tam sporo ciekawych rzeczy. Instrukcję niby mam, ale mogę pooglądać tylko obrazki, bo jest po duńsku Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Dziś nie ściągnę, ale jutro w pracy pozwolę sobie zassaćGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
W pliku "części" są numery katalogowe w/g wiązek elektrycznych. Musisz sprawdzić której Ci brakuje i podać numer w serwisie.
piotr14758 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-11-2009, 20:09   #7
manka77
ford::average
 
Avatar manka77
 
Zarejestrowany: 22-07-2006
Skąd: Tychy
Model: S-MAX
Silnik: 2,0 TDCI
Rocznik: 2008
Postów: 74
Domyślnie Odp: Wtyczki lampek drzwiowych?

Ja kupiłem takie i działają
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
manka77 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-11-2009, 22:13   #8
taxidriver
ford::professional
 
Avatar taxidriver
 
Zarejestrowany: 10-01-2008
Skąd: Lublin Polska G
Model: Galaxy, Santa Fe
Silnik: AUY, D4EB - 2.2 16V R4 CRDi
Rocznik: 2001, 2008
Postów: 1,064
Domyślnie Odp: Wtyczki lampek drzwiowych?

Cytat:
Napisał manka77 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ja kupiłem takie i działają
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
ale to są włączniki krańcowe a jemu chodzi chyba o wtyczki przy lampkach ?

Nie jestem pewny ale możesz przecież dać diody na taśmie ok 4-5 szt czyli ok 1,5 -2 cm. czyli na 4 drzwi ok 10 cm 12-15 zł i lutownica po co kombinować ? W serwisie WV znajdą na 100 % o co ci chodzi ale myślę że za komplet ok 100 zł zabulisz.
taxidriver jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:05.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.