Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Fiesta
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 18-06-2010, 22:50   #891
Ford-fan
ford::average
 
Zarejestrowany: 17-02-2010
Skąd: Fordland ;)
Model: Fiesta 7. generacji :)
Silnik: 1.6 non-diesel ;)
Rocznik: 2010
Postów: 129
Domyślnie Odp: Nowy Ford Fiesta,co sadzicie

Befka, witaj Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ale lepiej nie bądź taka pewna, bo po moich doświadczeniach nie zdziwiłbym się, gdybyś miała odbiór do 07.09, a nie do 09.07. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Pzdr.

Ford-fan jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-06-2010, 18:19   #892
Kruszon91
ford::average
 
Avatar Kruszon91
 
Zarejestrowany: 21-12-2009
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Model: Ford Fiesta
Silnik: 1,25 82KM
Rocznik: 2009
Postów: 197
Domyślnie Odp: Nowy Ford Fiesta,co sadzicie

CZesc mam silnik 1,25 82KM. Mam pytanie do was czy u was jest tez tak ze na luzie i sprzeglo jest puszczone to jest taki dziwny grzechot a gdy sie wcisnie sprzeglo to go nie ma, a teraz do wszystkich wersji czy cieknie wmam czasem ze spryskiwaczy przednich jak i tylniego?
Kruszon91 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-06-2010, 21:11   #893
stasiek49
ford::expert
 
Avatar stasiek49
 
Zarejestrowany: 14-03-2006
Skąd: ZAWIERCIE
Model: MK 3.5 MK5
Silnik: 1,1i 1.8TDDI
Rocznik: 1995 2002
Postów: 3,278
Domyślnie Odp: Nowy Ford Fiesta,co sadzicie

ten grzechot to łożysko oporowe na wykończeniu,ze spryskiwaczy nic nie cieknie
__________________
stasiek49 nie udzielam porad na PW
stasiek49 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-06-2010, 00:17   #894
Marcin73
ford::advanced
 
Avatar Marcin73
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 13-10-2006
Skąd: Żory
Model: Fiesta
Silnik: 1.25
Rocznik: 2006
Postów: 253
Domyślnie Odp: Nowy Ford Fiesta,co sadzicie

Cytat:
Napisał stasiek49 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
ten grzechot to łożysko oporowe na wykończeniu,ze spryskiwaczy nic nie cieknie
Nie koniecznie łożysko, po prostu cała skrzynia biegów nie jest zbyt cicha. U mnie też słychać różnicę miedzy pracą na wciśniętym sprzęgle, a "normalną" na luzie. Chyba po prostu ten typ tak ma, bo jeździłem inną Fiestą i było dokładnie to samo. W każdym razie ja mam tak od nowości i najbardziej różnicę słychać na zimno. Po rozgrzaniu słyszę tylko jak się wsłucham.
Co do spryskiwaczy, to jak naleję całkiem do pełna płynu, to przednie też mi ciekną, jak się pod maską zrobi ciepło. Z tyłu nic mi nie cieknie.
__________________
Fiesta 1.25 wersja Gold X, rocznik 2006.
Marcin73 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-06-2010, 10:16   #895
jery13
ford::average
 
Zarejestrowany: 22-03-2010
Skąd: Dolny Śląsk
Model: Fiesta MK 7
Silnik: 1,25 82KM
Rocznik: 2010
Postów: 66
Domyślnie Odp: Nowy Ford Fiesta,co sadzicie

Rzeczywiście , podejrzewać można łożysko , ale czy to nie za wcześnie , samochód nowy .
jery13 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-06-2010, 12:27   #896
adinsdap
ford::amateur
 
Imię: adi
Zarejestrowany: 05-03-2010
Skąd: z google
Model: fiesta mk7
Silnik: 1,25
Rocznik: 2009
Postów: 3
Domyślnie Odp: Nowy Ford Fiesta,co sadzicie

Witam wszystkich serdecznie. Jestem tu nowy więc na wstępie przepraszam za błędy. Mam nową fieste rocznik 2009 silnik 1,25 60koni , problem z moim autem mam od pewnego czasu. Przy ruszaniu na zimnym silniku przez chwilę auto jak by się dusiło, dodaje więcej gazu a tu jeszcze bardziej się dusi po chwili dostaje kopa i jedzie normalnie. w Serwisie powiedzieli ,że wszystko jest ok. na kompie nic nie wychodzi a mnie szlag trafiaGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.. Serdeczne dzięki za porady.
adinsdap jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-06-2010, 20:26   #897
Kruszon91
ford::average
 
Avatar Kruszon91
 
Zarejestrowany: 21-12-2009
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Model: Ford Fiesta
Silnik: 1,25 82KM
Rocznik: 2009
Postów: 197
Domyślnie Odp: Nowy Ford Fiesta,co sadzicie

To normalne zachowanie samochodu na zimny silniku
Kruszon91 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-06-2010, 05:58   #898
befka
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 17-06-2010
Model: Ford Fiesta Gold X
Silnik: 1,25 benzyna 82 KM Gold
Rocznik: 2010
Postów: 9
Domyślnie Odp: Nowy Ford Fiesta,co sadzicie

Cytat:
Napisał Ford-fan Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Befka, witaj Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ale lepiej nie bądź taka pewna, bo po moich doświadczeniach nie zdziwiłbym się, gdybyś miała odbiór do 07.09, a nie do 09.07. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Pzdr.
Hejka !!!!!
Kurcze a ja sie nastawiłam na ten termin ze to juz ostatecznie autko wtedy bedzie. Nawet nie chce myslec ze moze byc inaczej bo juz swoje dotychczasowe autko sprzedalam i jezdze pozyczonym ;-) . Ale moze nie bedzie tak zle. Pozdrawiam miłego dnia !!!!!
befka jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-06-2010, 20:53   #899
Zuuczek
ford::average
 
Zarejestrowany: 27-03-2010
Model: Fiesta
Silnik: 1.4 A4
Rocznik: 2009
Postów: 56
Domyślnie Odp: Nowy Ford Fiesta,co sadzicie

Cytat:
Napisał adinsdap Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witam wszystkich serdecznie. Jestem tu nowy więc na wstępie przepraszam za błędy. Mam nową fieste rocznik 2009 silnik 1,25 60koni , problem z moim autem mam od pewnego czasu. Przy ruszaniu na zimnym silniku przez chwilę auto jak by się dusiło, dodaje więcej gazu a tu jeszcze bardziej się dusi po chwili dostaje kopa i jedzie normalnie. w Serwisie powiedzieli ,że wszystko jest ok. na kompie nic nie wychodzi a mnie szlag trafiaGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.. Serdeczne dzięki za porady.
Zatankuj inne paliwo, moze w tym jest za duzo czegos.. np. wody?
Zuuczek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-06-2010, 21:10   #900
adinsdap
ford::amateur
 
Imię: adi
Zarejestrowany: 05-03-2010
Skąd: z google
Model: fiesta mk7
Silnik: 1,25
Rocznik: 2009
Postów: 3
Domyślnie Odp: Nowy Ford Fiesta,co sadzicie

Tankuje tylko na BP 95 , a co do tego ,że jest to normalne na zimnym silniku to nie zgodze się. Przed Fiestą miałem clio98 oraz atosa99 i takie coś nie występowało. No ale dzięki i pozdrawiam.
adinsdap jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
2012 , benzyna , fiesta , fiesta mk7 , info , nowa fiesta , użytkowanie



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:52.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.