Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Mondeo
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 03-01-2007, 10:32   #1
ziolo
ford::average
 
Zarejestrowany: 26-10-2005
Postów: 74
Domyślnie Co myślicie o tym Mondeo? 94r. kupić?

Szwagier zastanawia się czy kupić te Mondeo. Sam mam mondeo podobne ale co myślicie o tym egemplarzu? Cena raczej atrakcyjna...

To link: [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Czekam na porady i pozdrawiam.

ziolo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-01-2007, 10:34   #2
karex
ford::expert
 
Avatar karex
 
Zarejestrowany: 15-01-2005
Skąd: łódzkie
Model: Mondeo Mk3 i Mk4 oczywiście kombi
Silnik: 2,0 TDCi 130 na 151KM i DW10C 140KM
Rocznik: 2005.02 oraz 2012.05
Postów: 2,806
Domyślnie

podaj innego linka do tego ogłoszenia, bo teraz podałeś linka do edycji ogłoszenia :/ .
__________________
Pozdrawiam
Było
Mondeo Mk2 1997 1,8+BLOS i Mondeo Mk2 1997 1,8 TD
[Regulamin Forum] [Sklep forumowy]
karex jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-01-2007, 10:36   #3
ziolo
ford::average
 
Zarejestrowany: 26-10-2005
Postów: 74
Domyślnie

Sorry - już jest poprawiony link: [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
ziolo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-01-2007, 10:46   #4
Darass
ford::average
 
Zarejestrowany: 28-09-2006
Model: MK[4]
Silnik: TDCI
Rocznik: 2008
Postów: 174
Domyślnie

Za tak śmieszne pieniądze taki duży i wyposarzony samochód to chyba wart tylko, że ze zdjęcia trudno odczytać jego stan techniczny, ale kolor piękny, nie zauwazyłem też przebiegu a to chyba ważne.
__________________
Darass
Darass jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-01-2007, 10:51   #5
ziolo
ford::average
 
Zarejestrowany: 26-10-2005
Postów: 74
Domyślnie

pisałem do faceta iala i odpisał, że auto ma około 180tys.km. i że sam go sprowadził z Niemiec rok temu...
Pisa , żeauto jest delikatnie poobijane od normalnej eksploatacji i jak już kupił to taki byl...
Myślicie, że opłaca się pakować w takie auto?
ziolo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-01-2007, 12:27   #6
adi
ford::professional
 
Zarejestrowany: 30-03-2005
Skąd: Łódź
Model: Mondeo mk4 Titanium X Combi,
Silnik: 2,0 tdci 143ps
Rocznik: 2010
Postów: 1,529
Domyślnie

z ta kase to sam bym sobie ghie kupił choc i moj jest ładnie pachany wypos.(zakładam ze to auto jest zarejestrowane?)

ale...cos mi sie wydaje ze musiął miec dzwona przodem bo...jest to ghia i w srodku tez wyp.pasuje na ghie a grill ma od zwykłego mondka...

kurcze tak to ladne auto!!! choc w sumie jak doliczysz gaz za 2,500 opłaty zeby go przerejestrowac i rozrzad itp to ci 10 tys wyjdzie a to juz sporo.

ja za swojego z 93 roka ale za to z gazem jak bym sprzedawał to 8000zł musiał bym dostac ,bo autko w super stanie tylko klimy nie mam...

wiec musisz to dobrze przemysleć bo w benzynie to te 2,0 ci w miesci ze 12l wciagna!!!a w tarsie koło 8,5l wiec biorac pod uwage planowane podwyzki cen paliwa to raczej gaz bedzie potrzebny....

pozdrowionka

[ Dodano: 2007-01-03, 13:32 ]
no i teraz tak patrze ze on ma tylko jedna poduche...a szkoda bo mogłby tej klimy nie meic a dwie poduszki...to jednak wazna sprawa.brak mu tez elektrycznej regulacji wysokości swiateł a to w combi ważna sparwa jest...zwl jesli planujesz czasem sporo do kufra napakowac!

i ogolnie cos za bardzo to auto wypucowane...zwłaszcza zobacz ze jak otworzysz tylne drzwi to w tych zagłebieniech koło nadkola powinno choc troche syfku byc a tu nic!!uszcelko tez takie czarne jak węgiel!!!...cos tu moze nie grac...
__________________
było mk1, mk3 teraz mk4- wszystko combi
adi jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-01-2007, 12:44   #7
1olek
FORD|ZAWODOWIEC
 
Avatar 1olek
 
Zarejestrowany: 29-11-2005
Skąd: Dublin
Model: MKII Ghia / MKIII ZETEC
Silnik: 2.5 V6 / 1.8
Rocznik: 1997 / 2002
Postów: 6,370
Domyślnie

Cytat:
Napisał adi
ale...cos mi sie wydaje ze musiął miec dzwona przodem bo...jest to ghia i w srodku tez wyp.pasuje na ghie a grill ma od zwykłego mondka...
byla kiedys o tym dyskusja, niektore mialy grile od ghia a inne nie

Cytat:
Napisał adi
kurcze tak to ladne auto!!! choc w sumie jak doliczysz gaz za 2,500 opłaty zeby go przerejestrowac i rozrzad itp to ci 10 tys wyjdzie a to juz sporo.
nie doliczajac gazu wyjdzie maks 8 tys

Cytat:
Napisał adi
no i teraz tak patrze ze on ma tylko jedna poduche...a szkoda bo mogłby tej klimy nie meic a dwie poduszki...to jednak wazna sprawa
w ogloszeniu pisze jak byk ze ma 2 poduchy

Cytat:
Napisał adi
.brak mu tez elektrycznej regulacji wysokości swiateł a to w combi ważna sparwa jest...zwl jesli planujesz czasem sporo do kufra napakowac!
ja u siebie mam i jeszcze nigdy jej nie uzylem, wiec za bardzo potrzebne to nie jest raczej taki bajer Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Reasumujac: jak dla mnie warto za ta kase
__________________
Pomoc tylko na forum ! Nie pros o pomoc przez PW !
1olek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-01-2007, 12:51   #8
llechu
ford::expert
 
Avatar llechu
 
Zarejestrowany: 08-10-2004
Skąd: Wawa i okolice
Model: Mondeo MKIII i Focus MK I
Silnik: TDCI 2.0 115KM i 1.6 16V
Rocznik: 2003 i 2004
Postów: 4,590
Domyślnie

adi, ty to się czepiasz. Zadbane źle, niezadbane - pewnie jeszcze by gorzej było. Kolega wcale nie napisał, że chce gaz zakładać, a nawet jakby to do tego rocznika to mi by było szkoda kasy na sekwencję i dałbym blos. Ale poduszki pasażera to ja w nim faktycznie nie widzę.
llechu jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-01-2007, 13:01   #9
adi
ford::professional
 
Zarejestrowany: 30-03-2005
Skąd: Łódź
Model: Mondeo mk4 Titanium X Combi,
Silnik: 2,0 tdci 143ps
Rocznik: 2010
Postów: 1,529
Domyślnie

adi napisał/a:
no i teraz tak patrze ze on ma tylko jedna poduche...a szkoda bo mogłby tej klimy nie meic a dwie poduszki...to jednak wazna sprawa


w ogloszeniu pisze jak byk ze ma 2 poduchy

adi napisał/a:
.brak mu tez elektrycznej regulacji wysokości swiateł a to w combi ważna sparwa jest...zwl jesli planujesz czasem sporo do kufra napakowac!



ja u siebie mam i jeszcze nigdy jej nie uzylem, wiec za bardzo potrzebne to nie jest raczej taki bajer

1olek to niby gdzie ten drugi jasiek???zobacz fote i poszukaj ,no chyba ze wietrzy sie na zewnatrz razem z kołdra Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.???

ja tam z regulacji swiateł zawsze korzystam ilekroc jade na wczasy czy to letnie czy zimowe bo dupa z miejsc siada i podnosi sie przód a z nim lampy-dla mnie to wazna sprawa Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. i polecam!

ja tam nadal uwazam ze skoro koles go ciagle uzywa itd to powinien byc choc troche "przyzwoicie przyparany"choc w tych załamaniach a tu nic....

a i nie zapominajcie ze jak kolo pisze ze szyba przednia peknieta to na bank juz nie grzeje i min te 570zł jak ktos tam wyzej pisał w poscie za grzna syzbe trzeba dac...a to juz ciutek zwieksza koszty.
co do wygladu,koloru utrzymania to mnie sie tez super podoba!!!!tylko,ze znam Polaków...czesto jak zmieniaja auta to własnie dla tego ze cos jest nie tak...a jak chce sie klienta skusic to sie włąsnie tak furke pastuje....zeby na to zwracac uwage i pascz wrazenie i juz nie szukac gdzie moe byc usterka lub uszkodzenie...mzoe jestem nadwrazliwy ale...niestety sprawdzone z praktyki na samym sobie...z tym oszukiwaniem Polaków przy sprzedazy auta...padłem ofiara wczesniej dwa razy....
__________________
było mk1, mk3 teraz mk4- wszystko combi
adi jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-01-2007, 13:14   #10
llechu
ford::expert
 
Avatar llechu
 
Zarejestrowany: 08-10-2004
Skąd: Wawa i okolice
Model: Mondeo MKIII i Focus MK I
Silnik: TDCI 2.0 115KM i 1.6 16V
Rocznik: 2003 i 2004
Postów: 4,590
Domyślnie

Moim zdaniem to normalne, że go koleś przypucował przed zrobieniem zdjęć. Jeśli by miał silnik tak wypucowany jak resztę, o, to bym już nabrał wtedy podejrzeń. Ale z aukcji mi się najbardziej podoba tekst: "Auto ma pękniętą przednią szybę od kamienia po stronie pasazera - nie przeszkadza w trakcie jazdy." Szkoda tylko, że diagności i policjanci, oraz przepisy są innego zdania.
llechu jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:02.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.