Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Kuga
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 04-12-2013, 20:12   #621
Atlis
ford::professional
 
Avatar Atlis
 
Imię: Marian
Zarejestrowany: 19-07-2013
Skąd: Szczecin
Model: Focke-Wulf
Silnik: 1.6EB 207KM/333Nm
Rocznik: 2011
Postów: 1,389
Domyślnie Odp: Nowy model - nowinki , zmiany

MarSz - jezeli dobrze pamietam, to dotyczy to tylko aut z homologacja od sierpnia 2012...
mmarco - napisz do ford polska, oni moga ci pomoc znalesc dealera, ktory ma 1.6EB AT. wiem, ze jakas sztuke z tym silnikiem i w automacie ujezdzali dziennikarze na poczatku roku, ale czy to bylo z parku ford polska, czy od jakiegos dealera nie wiem.

Atlis jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-12-2013, 21:53   #622
Marcin-Prezes
ford::advanced
 
Avatar Marcin-Prezes
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 20-01-2008
Skąd: Kraków
Model: Kuga III
Silnik: 2.0 EcoBlue MHEV
Rocznik: 2020
Postów: 253
Domyślnie Odp: Nowy model - nowinki , zmiany

1,6 eb w automacie demo mieli w salonie w krakowie w salonie znajdujacym sie na wylotówce do olkusza
__________________
Marcin; Ford Kuga III 2.0 EcoBlue mHev
Marcin-Prezes jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-12-2013, 22:10   #623
MarSz
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 04-04-2013
Model: Kuga
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2008
Postów: 44
Domyślnie Odp: Nowy model - nowinki , zmiany

Cytat:
Napisał Atlis Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
MarSz - jezeli dobrze pamietam, to dotyczy to tylko aut z homologacja od sierpnia 2012...
Ciekawa informacja - przydałoby się jeszcze potwierdzenie lub jakaś podstawa prawna - tak na wypadek gdyby mi kiedyś koledzy niebiescy mieli ochotę robić na drodze problemy za przepaloną żarówkę.
MarSz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-12-2013, 07:38   #624
Pitek S.
ford::advanced
 
Avatar Pitek S.
 
Zarejestrowany: 14-07-2011
Model: Golf mk 7,5
Silnik: 1,4 TSI 150 KM
Rocznik: 2017
Postów: 366
Domyślnie Odp: Nowy model - nowinki , zmiany

Cytat:
Napisał Marcin-Prezes Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
1,6 eb w automacie demo mieli w salonie w krakowie w salonie znajdujacym sie na wylotówce do olkusza
dokładnie, w Partnerze na Jasnogórskiej
Pitek S. jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-12-2013, 08:35   #625
boncio
ford::expert
 
Avatar boncio
 
Zarejestrowany: 03-11-2009
Skąd: Łódź
Model: Audi Q3 Sportback/Mazda CX-3
Silnik: 1.4e 245KM/2.0 121KM
Rocznik: 2022/2019
Postów: 3,725
Domyślnie Odp: Nowy model - nowinki , zmiany

To dla mmarco, krtóry jest ze Szczecina dobra informacja, to zaledwie 7 godzin jazdy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. No ale zawsze jest jakas opcja testowania.
boncio jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-12-2013, 09:02   #626
mayak
FCP member
 
Avatar mayak
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 17-05-2006
Skąd: Warszawa
Model: Smax / Fusion Energy
Silnik: 2.0ecoblue / plug-in hybrid
Rocznik: 2019 / 2017
Postów: 5,158
Domyślnie Odp: Nowy model - nowinki , zmiany

ze Szczecina to może bliżej to jakiegoś niemieckiego salonu?
Kuga tam sprzedaje się dobrze, więc kilka testówek powinni mieć
__________________
////// ZMIANA MOCY 1.6tdci 95->115 # 2.0 tdci 140->163 # 1.5/1.6eb 150->182 # Transit 2.2 tdci # diagnostyka # TEMPOMAT # Immobilizer/kluczyki # konfiguracja # spolszczenia # wszystkie modele Europa-USA ////// MAYYAK@GMAIL.COM
mayak jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-12-2013, 12:54   #627
mmarco
ford::amateur
 
Imię: Janek
Zarejestrowany: 03-12-2013
Skąd: Szczecin
Model: FORD KUGA
Silnik: 1,6
Rocznik: 2014
Postów: 3
Domyślnie Odp: Nowy model - nowinki , zmiany

Dziękuję za informację, a niedawno byłem w okolicy Krakowa u rodzinki ale nie pomyślałem, że tam stoi mój ford do testów Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum., szybciej mogę mieć Passata Alltrack,
benzyna 210KM DSG, tylko cena 175 tys. czas oczekiwania o trzy miesiące krótszy( bardzo drogie te trzy miesiące) ale też szansa na odliczenie vat i później jeżdżenie obciachowym vw. Kupić w ciemno Forda ?
mmarco jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-12-2013, 15:10   #628
Miraks
ford::average
 
Zarejestrowany: 06-11-2007
Model: Kuga 4x4 / Insignia
Silnik: 2.0 TDCi / 2.0 CDTI
Rocznik: 2010 / 2012
Postów: 138
Domyślnie Odp: Nowy model - nowinki , zmiany

Jeżdżę już czwartym fordem - wszystkie z salonu, ale jestem zdziwiony obecną polityką Forda - auto jest w ofercie salonu, a nie ma możliwości zrobienie jazdy próbnej? Jeśli nawet nie ma tego modelu do jazdy próbnej w salonie X to diler umawia się z klientem np. na przyszły tydzień i to autko tam podstawiają. Wtedy dzwonią po klienta i klient robi jazdę próbną. Tak przynajmniej było do tej pory. Nie wierzę, że ktoś kupi auto za 100k nie robiąc jazdy próbnej danym modelem?
Miraks jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-12-2013, 17:12   #629
jankowalski973
ford::advanced
 
Avatar jankowalski973
 
Imię: Jan
Zarejestrowany: 23-01-2013
Model: Kuga
Silnik: 1.6 150KM
Rocznik: 2013
Postów: 365
Domyślnie Odp: Nowy model - nowinki , zmiany

Cytat:
Napisał Miraks Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Nie wierzę, że ktoś kupi auto za 100k nie robiąc jazdy próbnej danym modelem?
Zdarza się, uwierz.
jankowalski973 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-12-2013, 17:55   #630
Lep
ford::average
 
Imię: G
Zarejestrowany: 04-06-2013
Model: Mondeo MK5, Kuga II
Silnik: EB 1.5 160 KM, 2.0 TDCi 140 KM
Rocznik: 2017, 2013
Postów: 86
Domyślnie Odp: Nowy model - nowinki , zmiany

Cytat:
Napisał Miraks Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jeżdżę już czwartym fordem - wszystkie z salonu, ale jestem zdziwiony obecną polityką Forda - auto jest w ofercie salonu, a nie ma możliwości zrobienie jazdy próbnej? Jeśli nawet nie ma tego modelu do jazdy próbnej w salonie X to diler umawia się z klientem np. na przyszły tydzień i to autko tam podstawiają. Wtedy dzwonią po klienta i klient robi jazdę próbną. Tak przynajmniej było do tej pory. Nie wierzę, że ktoś kupi auto za 100k nie robiąc jazdy próbnej danym modelem?
Hehe ja tak zrobiłemGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ale to trochę inna sprawa jeździłem Dieselem 180kM a mam 140KM których nigdzie nie byłoGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Jeździ mi się superGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Lep jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:09.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.