Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Kupujemy auto

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 09-02-2010, 16:49   #1
_holek
ford::average
 
Avatar _holek
 
Zarejestrowany: 15-11-2008
Skąd: Wrocław
Model: BMW 320d xDrive GT, Vespa LX
Silnik: 320d TwinPower Turbo + M Power Kit
Rocznik: 2014, 2013
Postów: 158
Domyślnie Mondeo mkiii automat

Tak sobie szukam żeby się wygodnie jeździło i natknąłem się na [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
Co o nim myślicie?

_holek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-02-2010, 17:09   #2
falken
ford::beginner
 
Avatar falken
 
Zarejestrowany: 26-06-2008
Skąd: Elbląg
Model: Mondeo
Silnik: 2.0 TDCI 130KM
Rocznik: 2006
Postów: 21
Domyślnie Odp: Mondeo mkiii automat

bardzo fajne autko no i automacik to niesamowita wygoda. Z silnikiem nie powinno być długo żadnych problemów tylko tzreba się liczyć że przy automacie troszkę wyższe jest spalanie. skóry w ładnym stanie. tyle ode mnie ;]
falken jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-02-2010, 17:37   #3
kiedrus
ford::average
 
Zarejestrowany: 10-06-2009
Skąd: pomorskie
Model: Mondeo MK4
Silnik: 2,0 TDCi
Rocznik: 2013
Postów: 102
Domyślnie Odp: Mondeo mkiii automat

Jak będziesz oglądał na żywo to zwróć uwagę na spasowanie tylnego zderzaka..wydaje mi się, że coś było grzebane, no i oczywiści przebieg jest podejrzanie mały.
kiedrus jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-02-2010, 18:03   #4
_holek
ford::average
 
Avatar _holek
 
Zarejestrowany: 15-11-2008
Skąd: Wrocław
Model: BMW 320d xDrive GT, Vespa LX
Silnik: 320d TwinPower Turbo + M Power Kit
Rocznik: 2014, 2013
Postów: 158
Domyślnie Odp: Mondeo mkiii automat

Rozmawiałem z właścicielem - pan po pięćdziesiątce jeździł tylko po małym miasteczku i czasem na zakupy do Wrocławia. Odkąd go sprowadził ze Szwajcarii to niewiele tych kilometrów przybyło także przebieg raczej oryginalny bo takie osoby nie przekręcają liczników ;-)
A na zdjęciach faktycznie wygląda bardzo interesująco. Może jutro uda mi się go obejrzeć :-)
_holek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-02-2010, 19:51   #5
falken
ford::beginner
 
Avatar falken
 
Zarejestrowany: 26-06-2008
Skąd: Elbląg
Model: Mondeo
Silnik: 2.0 TDCI 130KM
Rocznik: 2006
Postów: 21
Domyślnie Odp: Mondeo mkiii automat

delikatnie krzywy zderzak wcale nie oznacza, że auto jest powypadkowe. Ludzie bardzo często twierdzą "krzywy zderzak to był bity i ni warto oglądać". Sam mam minimalnie krzywo z przodu ale auto jest w 120% bezwypadkowe. Znajomi w passacie mają lekko skrzywiony z tyłu bo przy zakładaniu butów narciarskich usiadły 2 osoby.

Reasumując nie wolno skreślać auta zarówno przez niski przebieg w stosunku do wieku jak i minimalne niedociągnięcia. Przed zakupem trzeba jedynie poświęcić więcej uwagi podejrzanych miejscom celem faktycznego potwierdzenia bezwypadkowości.
falken jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-02-2010, 13:49   #6
_holek
ford::average
 
Avatar _holek
 
Zarejestrowany: 15-11-2008
Skąd: Wrocław
Model: BMW 320d xDrive GT, Vespa LX
Silnik: 320d TwinPower Turbo + M Power Kit
Rocznik: 2014, 2013
Postów: 158
Domyślnie Odp: Mondeo mkiii automat

I obejrzałem. Auto jest bardzo fajne, naprawdę zadbane i w świetnym stanie. Nic nie puka ani nie stuka. Wszystkie szyby oryginalne, lakier wszędzie tej samej grubości, śruby nie były odkręcane. Zderzak z tyłu jest ok - nic nie wskazuje na to, że coś tam było robione. Na kanale też wszystko wporzo. Sądząc po wnętrzu i po tym co udało mi się zaobserwować przebieg jest jak najbardziej oryginalny.
Gdybym kupował dla siebie to bym go brał bez targowania się nawet (bo uważam, że naprawdę warto) ale jak moja Pani zobaczyła go na żywo, to stwierdziła, że mondeo kombi jest jednak za duży :/ i weź tu zrozum kobietę ;-)
W każdym razie auto polecam.
_holek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:54.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.