Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Kupujemy auto

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 12-01-2014, 21:37   #1
Mich4ł
 
Postów: n/a
Domyślnie Mondeo mk3 kombi

Witam.Co powiecie na temat tego oto mondeo http://www.mobile.de/pl/marka/ford/m...188787972.html
Mam jeszce kilka pytan odnosnie mondeo poniewaz mam zamiar zakupic mondeo mk3 kombi moj budzet to +/- 16 tys zl.I teraz pytanie 2.0 130km czy 2.2 155km?
Czy oplaca sie chipowac.
Oplaca sie kupic mondeo mk3 ?
Czy 130km nie ma za malo mocy
Duzo tych pytan ale wole miec Wasza opinie przed zakupem.
Pozdrawiam.

  Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-01-2014, 22:09   #2
mmmk
ford::professional
 
Avatar mmmk
 
Imię: Maciek
Zarejestrowany: 10-09-2005
Skąd: rumia
Model: mondeo mk3
Silnik: TDCI 2.2
Rocznik: 2005
Postów: 1,497
Domyślnie Odp: Mondeo mk3 kombi

co do mocy to pytanie jak się jeździ? i gdzie się jeździ?... 2.2 ma bardzo fajna elastyczność (poniżej 6 sekund od 60 do 100 km/h na 4 biegu a tego to nie ma prawie żaden albo nawet żaden (bez prawie) cywilny samochód) tylko jeżdżąc głównie po mieście jest to praktycznie "niewykorzystywalne" a jak ktoś lubi często zmieniać biegi to słabszym samochodem teoretycznie to nadrobi. to jest powód dla którego ja kupiłem 2.2. nie wiem jak tez z linku ale na allegro jest mały wybór mk3 2.2 a większość z tego co tam jest jest sprzedawana od miesięcy i jakoś brak zainteresowania. zresztą żyjemy w takim kraju,ze mnie tez wielu ludzi uważa za... kosmitę (żeby było kulturalnie) z powodu posiadania tak dużego silnika. a co do chipowania?? mocy nigdy dość... przez pierwsze 2 tygodnie jeździłem uśmiechnięty z powodu możliwości samochodu ale teraz to już norma i uśmiecham się tylko jak jadę czyms słabszym ale jest to uśmiech w stylu ooo... ale to nie jedzie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
mondeo mk3 2.2 TDCI
a było mondeo mk2, scorpio mk2 i mk1, sierra mk2 i Taunus 1982 r...
mmmk jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-01-2014, 22:13   #3
FUTRIX
ford::average
 
Imię: Masa :)
Zarejestrowany: 14-07-2013
Skąd: Łódzkie
Model: mondeo
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2006
Postów: 53
Domyślnie Odp: Mondeo mk3 kombi

napewno droższy w utrzymaniu niż ta astra , którą jeździsz Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

mocy to mu nie brakuje Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
FUTRIX jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-01-2014, 22:22   #4
Roman_Gie
ford::amateur
 
Imię: Łukasz
Zarejestrowany: 07-05-2012
Model: Lexus IS300h
Silnik: 2.5
Rocznik: 2015
Postów: 3
Domyślnie Odp: Mondeo mk3 kombi

w tym co wrzuciłeś w 16 się nie zmieścisz, bo akcyza to 18.6% Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Roman_Gie jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-01-2014, 22:31   #5
herflik
ford::advanced
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 28-08-2006
Skąd: Tarnów ok.
Model: Mondeo
Silnik: 2,0 Tddi 115 KM - 150 KM HEKO !!
Rocznik: 2002
Postów: 218
Domyślnie Odp: Mondeo mk3 kombi

taka akcyza to chyba od 2,5l
__________________
herflik
Moje Mondeo - http://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=194728
herflik jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-01-2014, 23:09   #6
Mich4ł
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Mondeo mk3 kombi

Cytat:
Napisał FUTRIX Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
napewno droższy w utrzymaniu niż ta astra , którą jeździsz Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

mocy to mu nie brakuje Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ze drozszy w utrzymaniu to ja sobie zdaje sprawe Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Bump:
Cytat:
Napisał mmmk Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
co do mocy to pytanie jak się jeździ? i gdzie się jeździ?... 2.2 ma bardzo fajna elastyczność (poniżej 6 sekund od 60 do 100 km/h na 4 biegu a tego to nie ma prawie żaden albo nawet żaden (bez prawie) cywilny samochód) tylko jeżdżąc głównie po mieście jest to praktycznie "niewykorzystywalne" a jak ktoś lubi często zmieniać biegi to słabszym samochodem teoretycznie to nadrobi. to jest powód dla którego ja kupiłem 2.2. nie wiem jak tez z linku ale na allegro jest mały wybór mk3 2.2 a większość z tego co tam jest jest sprzedawana od miesięcy i jakoś brak zainteresowania. zresztą żyjemy w takim kraju,ze mnie tez wielu ludzi uważa za... kosmitę (żeby było kulturalnie) z powodu posiadania tak dużego silnika. a co do chipowania?? mocy nigdy dość... przez pierwsze 2 tygodnie jeździłem uśmiechnięty z powodu możliwości samochodu ale teraz to już norma i uśmiecham się tylko jak jadę czyms słabszym ale jest to uśmiech w stylu ooo... ale to nie jedzie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
No wlasnie w PL malo cos tych 2.2na sprzedaz
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-01-2014, 23:50   #7
Damex775
ford::beginner
 
Imię: Damian
Zarejestrowany: 02-11-2011
Skąd: Oleśnica
Model: focus
Silnik: 1.8 tdc
Rocznik: 2003
Postów: 9
Domyślnie Odp: Mondeo mk3 kombi

Cytat:
Napisał herflik Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
taka akcyza to chyba od 2,5l
akcyza jest powyżej 2.0
Damex775 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-01-2014, 14:48   #8
Mich4ł
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Mondeo mk3 kombi

Cytat:
Napisał Damex775 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
akcyza jest powyżej 2.0
To nie dobrze Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-01-2014, 18:40   #9
cliner
ford::professional
 
Avatar cliner
 
Imię: Tomek
Zarejestrowany: 06-12-2011
Skąd: Anglia
Model: NieFord-Skoda Octavia vRS
Silnik: 2.0 TSI
Rocznik: 2016
Postów: 1,423
Domyślnie Odp: Mondeo mk3 kombi

2.2 ma bardzo fajna elastyczność (poniżej 6 sekund od 60 do 100 km/h na 4 biegu a tego to nie ma prawie żaden albo nawet żaden (bez prawie) .Mój się łapie tym przedziale prawie żaden(chociaż nie diesel i nie Mondeo,no i ciut inny silnik)Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
http://s1069.photobucket.com/albums/u468/cliner66/
http://forum.fordclubpolska.org/album.php?albumid=786
---------------------------------------------------
269KM/429Nm by Heko(było),następne(było) 275KM/427Nm...jest 324KM/483Nm...
cliner jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:12.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.