Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Fotorelacje z napraw
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 14-08-2010, 14:20   #31
UKey
ford::average
 
Avatar UKey
 
Zarejestrowany: 18-02-2010
Skąd: Jaworzno
Model: Mondeo MKIII Kombi Ghia
Silnik: 2.0 TDCi 130KM
Rocznik: 2002
Postów: 53
Domyślnie Odp: Czarne lampy i halogeny w MK3 - wykonanie i efekt końcowy

Cytat:
Napisał wbbmzg Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
...a mógłbyś wrzucić pare fotek?
Czy można prosić o wiecej fotek auta ze srebrnym lakierem? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

UKey jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-08-2010, 11:47   #32
mustafa
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 18-05-2010
Skąd: płock
Model: mondeo
Silnik: 2.0 tddi
Rocznik: 2001
Postów: 9
Domyślnie Odp: Czarne lampy i halogeny w MK3 - wykonanie i efekt końcowy

Jak nie zapomne to dzisiaj zrobie i wrzuce.
mustafa jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-08-2010, 15:28   #33
martinez07
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 15-10-2008
Skąd: Szczecin
Model: Sprzedany
Silnik: Duratec 1.8 HE 125KM
Rocznik: 2001
Postów: 252
Domyślnie Odp: Czarne lampy i halogeny w MK3 - wykonanie i efekt końcowy

Cytat:
Napisał UKey Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Czy można prosić o wiecej fotek auta ze srebrnym lakierem? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Proszę bardzo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Obecnie doszedł jeszcze czarny grill i wygląda wg. rewelacyjnie (jeszcze nie robiłem fotek).
No i ta brzydka plama szpachli na masce zniknęła, bo wkurzyłem się i kupiłem "nową" maskę w kolorze nadwozia Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

pozdrawiam.
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg C13027293_1.jpg (43.6 KB, 696 wyświetleń)
Typ Pliku: jpg C13027293_2.jpg (53.4 KB, 618 wyświetleń)
Typ Pliku: jpg C13027293_4.jpg (45.6 KB, 559 wyświetleń)
martinez07 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-08-2010, 17:45   #34
Pepik1
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 12-08-2006
Skąd: świętokrzyskie (TKN)
Model: Mondeo MkIII
Silnik: 2.0 TDCi
Rocznik: 2002
Postów: 269
Domyślnie Odp: Czarne lampy i halogeny w MK3 - wykonanie i efekt końcowy

No nieżle to wygląda. Sie zaczynam napalać.
__________________
"Bogactwo nie jest ulgą w kłopotach - jest tylko zmianą kłopotów"
Pepik1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-08-2010, 16:34   #35
martinez07
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 15-10-2008
Skąd: Szczecin
Model: Sprzedany
Silnik: Duratec 1.8 HE 125KM
Rocznik: 2001
Postów: 252
Domyślnie Odp: Czarne lampy i halogeny w MK3 - wykonanie i efekt końcowy

Cytat:
Napisał Pepik1 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
No nieżle to wygląda. Sie zaczynam napalać.
Dzięki Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ważne jest tylko, aby dobrze potem uszczelnić lampy.
Osobiście użyłem najpierw jakiegoś zwykłego silikonu i niestety podchodziły parą, ale po rozebraniu, przeczyszczeniu i sklejeniu czarnym "uszczelniaczem dekarskim" marki Tytan, jest idealnie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

pozdrawiam.
martinez07 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-08-2010, 21:00   #36
Speedy_xx
ford::average
 
Zarejestrowany: 13-01-2010
Skąd: WWA
Model: Galax
Silnik: 2.0 TDCi
Rocznik: 2015
Postów: 108
Domyślnie Odp: Czarne lampy i halogeny w MK3 - wykonanie i efekt końcowy

A jak ze świeceniem tych czarnych lamp? Te odbłyśniki miały chyba jakąś funkcję, a teraz czarne to niewiele odbijają światła.
Speedy_xx jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-08-2010, 09:56   #37
Krzysiek
ford::advanced
 
Imię: Krzysiek
Zarejestrowany: 19-10-2009
Skąd: Zielona Góra
Model: -
Silnik: -
Rocznik: -
Postów: 343
Domyślnie Odp: Czarne lampy i halogeny w MK3 - wykonanie i efekt końcowy

Cytat:
Napisał Speedy_xx Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A jak ze świeceniem tych czarnych lamp? Te odbłyśniki miały chyba jakąś funkcję, a teraz czarne to niewiele odbijają światła.
Skoro jest zezwolenie na takie malowanie to widocznie światło rozprowadza się tak sam jak przed pomalowaniem.

Cytat:
Napisał martinez07 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Dzięki Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ważne jest tylko, aby dobrze potem uszczelnić lampy.
Osobiście użyłem najpierw jakiegoś zwykłego silikonu i niestety podchodziły parą, ale po rozebraniu, przeczyszczeniu i sklejeniu czarnym "uszczelniaczem dekarskim" marki Tytan, jest idealnie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

pozdrawiam.
Przerabiałem ten sam temat, najpierw sylikon użyłem to jedna lampa mi parowała a druga nie. Pojeździłem tak kilka dni i patrzyć na to nie mogłem to zajechałem po uszczelniacz do matki Castoramy i jak ręką odjął Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
BÓG, HONOR, OJCZYZNA I FCP
Black Panther
Krzysiek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-08-2010, 10:38   #38
UKey
ford::average
 
Avatar UKey
 
Zarejestrowany: 18-02-2010
Skąd: Jaworzno
Model: Mondeo MKIII Kombi Ghia
Silnik: 2.0 TDCi 130KM
Rocznik: 2002
Postów: 53
Domyślnie Odp: Czarne lampy i halogeny w MK3 - wykonanie i efekt końcowy

Mam jeszcze pytanie do kolegi martinez07 nt zdjęcia z przodu auta - co masz wsadzona w miejsce żarówek W5W ? Bo to chyba nie zwykłe żarówki świecące na żółto, wygląda to na jakieś LED'y?

Zastanawiam się też nad zastosowaniem innej farby - na przykład czegoś takiego:
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
UKey jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-08-2010, 17:38   #39
Krzysiek
ford::advanced
 
Imię: Krzysiek
Zarejestrowany: 19-10-2009
Skąd: Zielona Góra
Model: -
Silnik: -
Rocznik: -
Postów: 343
Domyślnie Odp: Czarne lampy i halogeny w MK3 - wykonanie i efekt końcowy

Jeżeli chcesz się bawić pędzelkiem i malować to nikt nie broni Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ja kupiłem podobną farbę, identyczne właściwości jak Twoja płynna, tylko, że w sprayu. Rach ciach, 2 minuty i wkłady pomalowane, ale jeżeli odpowiada Tobie płynna postać to próbuj, ja tam wolę spray. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
BÓG, HONOR, OJCZYZNA I FCP
Black Panther
Krzysiek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-08-2010, 21:51   #40
Hashenty
ford::average
 
Avatar Hashenty
 
Zarejestrowany: 18-10-2008
Skąd: Słupsk
Model: Mondeo
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2002
Postów: 117
Domyślnie Odp: Czarne lampy i halogeny w MK3 - wykonanie i efekt końcowy

No to i Łukasz się pochwali swoimi lampami. Przyznam, że na forumowych zdjęciach mi się te reflektory za bardzo nie podobały i chyba z rok biłem się z myślami czy malować czy nie. Że zamiast poprawić, zespuję itd itp... I stwierdziłem pewnego dnia, że nie będę się pie#&*% w tańcu - w końcu nie chcę wymieniać silnika na inny, tylko klosze przemalować Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Opalarka, czarny mat za 7,50zł, arkusz papieru ściernego za 1,50zł i 3 godziny czasu. Efekt na żywo i na fotkach to 2 inne światy. Wiedziałem, że po wszystkim powiem "mogłem to zrobić wcześniej".

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez Hashenty ; 28-08-2010 o 22:56
Hashenty jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
ciemne halogeny , ciemne lampy , malowanie lamp , mk3 lampy , przyciemnianie lamp



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:31.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.