Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Mondeo
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 03-01-2010, 12:29   #1
caroolek
ford::beginner
 
Avatar caroolek
 
Zarejestrowany: 01-01-2010
Skąd: SZCZECIN / GORZÓW WLKP
Model: Mondeo MK3
Silnik: 2.0 TDCi 130KM/330Nm
Rocznik: 2005
Postów: 20
Domyślnie Pomóżcie w wyborze opon i felg na zimę

Koledzy, jestem szczęśliwym posiadaczem Mondeo MK3 od kilku dni, planuje (muszę Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ) kupić oponki zimowe i teraz mam kilka pytań do Was:

1) Felgi stalowe czy nałożyć zimówki na dotychczasowe alusy, które posiadam?
2) Jaki rozmiar felg - 15" czy 16" ?
3) jaki rozmiar opon najlepiej wybrać, tj. szerokość i profil ?
4) Jakie konkretnie opony, tj. interesuje mnie firma i model, np. Dębica itp?
5) Czy opłaci mi się kupić w sklepie internetowym, jeśli tak, to gdzie najlepiej Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Dodam, że nie mam za dużo kasy i chcę troche przyoszczędzić, ale też nie za bardzo (nie wchodzą w grę używki itp). Muszą być oponki nowee, ale nie jakieś "przesadzone". Chciałbym przyciąć na felgach (zostawić swoje alusy na zimę), ale nie wiem, czy nie zniszczą mi się w zimę.

Wiem, że temat mógł już być, ale troche mam mało czasu na przeszukiwanie forum, a tymbardziej szukania konkretnych postów z odpowiedziami na moje pytania.

Z góry dzięki za pomoc Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.


Ostatnio edytowane przez caroolek ; 03-01-2010 o 12:35
caroolek jest offline  
Stary 03-01-2010, 12:56   #2
pawelekm
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 27-01-2007
Skąd: Leszno
Postów: 18
Domyślnie Odp: Pomóżcie w wyborze opon i felg na zimę

witam
Kolego ja jestem przeciwny zmian producenta A mianowicie mam na myśli mniejsze felgi!skoro Mondeo wyszedł na 205x55 R16 to tego się trzymaj!Możesz jeździć na 15 ale trzeba mieć wyższy profil ale po co??
Co do Twojego przyoszczędzenia na oponach to czy to ma sens??PRZECIEŻ TO TWOJE BEZPIECZEŃSTWO!!SĄDZISZ ZE TWOJE ŻYCIE JEST WARTE PRZYOSZCZĘDZENIA??!!Kupisz opony i potem będziesz narzekał że nie spełniają parametrów na śniegu czy lodzie!A wtedy będziesz "BITY"dwa razy!!Przerabiałem to więc odradzam!!Dziś możesz kupić ratalnie Więc nie odczujesz tego zakupu.Ja kupiłem Vredestein Snowtrac 2 sztuka 375zl z wymianą Jestem bardzo zadowolony z tych opon!Jedyny mankament to gdy jeszcze nie było śniegu a drogi nasze były "suche" to jest słyszalny szum Ale na warunki obecne zimowe są naprawdę SUPER!!Letnie opony także mam Vredestein
POZDRAWIAM!!
pawelekm jest offline  
Stary 03-01-2010, 13:05   #3
caroolek
ford::beginner
 
Avatar caroolek
 
Zarejestrowany: 01-01-2010
Skąd: SZCZECIN / GORZÓW WLKP
Model: Mondeo MK3
Silnik: 2.0 TDCi 130KM/330Nm
Rocznik: 2005
Postów: 20
Domyślnie Odp: Pomóżcie w wyborze opon i felg na zimę

Cytat:
Napisał pawelekm Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
witam
Kolego ja jestem przeciwny zmian producenta A mianowicie mam na myśli mniejsze felgi!
Ok, a co myślisz o zmianie felg na stalowe? opony to wybiore, tylko właśnie mam największy problem, czy dokupować stalowe, czy tylko przełożyć zimówki na dotychczasowe alu?

I po co te wykrzykniki....? !! ?? !! ?? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
caroolek jest offline  
Zamknięty Temat



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:47.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.