Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Sprzęt Audio/CB/GPS
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 26-05-2011, 00:03   #1
Delwazon
ford::beginner
 
Imię: Michał
Zarejestrowany: 24-08-2010
Skąd: Kraków
Model: Mondeo Mk III
Silnik: 2.0 TDCi
Rocznik: 2004
Postów: 14
Domyślnie Peying PY-9902 podejście drugie plus kilka przeróbek.

Witam! Po raz kolejny proszę o Waszą pomoc w kwestii doboru radia do Mk III.
Tym razem mój wybór padł na model PY-9902.
Pierwsza i zasadnicza sprawa- czy ktoś z Was montował podobne radio u siebie? Czy montaż jest skomplikowany? Chodzi mi głownie o podpięcie całego sterowania i anteny od GPS-u. Czy ktoś z Was próbował podłączyć do czegoś takiego antenę od TV? Czy to TV w ogóle będzie działać tak jak np. w BMW E90 czy jest to ten śmieszny tuner DVB cośtam który w PL nie działa zbyt dobrze? Jeśli ktoś to robił to jaką antenę podpinał i w którym miejscu ją umieścił?
Kwestia kolejna- Czy w Mondkach da się zorganizować coś na wzór starych BMW, mianowicie chodzi mi o zmianę położenia panelu Klimatronika. (Np. w BMW E46 jest możliwość zmiany miejsc nawiewu klimy, podgrz, foteli itd. itp.) Chodzi mi tylko o zamianę miejsc radia i panelu sterowania nawiewem, gdyż ja osobiście jeśli już korzystam z klimatyzacji to ustawiam ją na "Auto" i zapominam o niej, więc mógłbym ją "zrzucić" na dół, a na górę podnieść panel radia z Navi z której to w trasie korzystałbym zdecydowanie częściej.
W sklepie znalazłem tylko ramkę pozwalającą zamontować radio 2 DIN w standardowym miejscu. No i chyba już ostatnia sprawa. Czy da się gdzieś dostać panel z zasłoniętym przodem na wzór Laguny? Auto stoi w większości pod blokiem, a wiadomo, czego oczy nie widzą tego sercu nie żal...
Na chwilę obecną to wszystkie nurtujące mnie pytania, mam nadzieję, że ktoś będzie potrafił mi pomóc za co z góry serdeczne dzięki Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A teraz linki:
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] Radyjko
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] Ramka

Delwazon jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-05-2011, 20:46   #2
tom_3000
ford::average
 
Avatar tom_3000
 
Zarejestrowany: 04-11-2008
Skąd: Racibórz
Model: MK4 Ecoboost 240 KM PS
Silnik: 2.0 Ecoboost 240KM PS
Rocznik: 2012
Postów: 135
Domyślnie Odp: Peying PY-9902 w Mk III podejście drugie plus kilka przeróbek.

Witaj
Troszkę roboty jest, nie do końca radyjko będzie Ci pasować, troszkę trzeba plastiki powycinać bo radyjko nie chce się mieścić na głębokość. Położenie klimy nie zmienisz, bo nie ma takiej możliwości. Ramka jest jak najbardziej OK. Taka jak ma laguna nie widziałem. Jeśli chodzi o TV nie robiłem tego także nie mam doświadczenia.

Pozdrawiam
Tomek
tom_3000 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-06-2011, 12:16   #3
Delwazon
ford::beginner
 
Imię: Michał
Zarejestrowany: 24-08-2010
Skąd: Kraków
Model: Mondeo Mk III
Silnik: 2.0 TDCi
Rocznik: 2004
Postów: 14
Domyślnie Odp: Peying PY-9902 w Mk III podejście drugie plus kilka przeróbek.

Robiłeś coś takiego u siebie? Masz jakieś zdjęcia lub ewentualnie mogę Cię poprosić o pomoc w razie problemów?
Dzięki za odpowiedź i pozdrawiam!
Delwazon jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-11-2011, 08:11   #4
W15
ford::beginner
 
Avatar W15
 
Zarejestrowany: 13-11-2011
Skąd: Bielsko Biała
Model: Focus C Max GHIA
Silnik: 1.6 tdci
Rocznik: 2004
Postów: 47
Domyślnie Odp: Peying PY-9902 podejście drugie plus kilka przeróbek.

Radio PY-9903

Witam Chcialbym odswierzyc temat czy takie radyjka pasowalo by do Focusa C Maxa oryginalne radyjko to SOny 6000cd Mp3. Czy beda problemy przy przekladce? czy da sie podlaczyc do tego sterowanie z kierownicy? Czy ktos wogole spotkal sie z takim rayjkiem czy warto kupic
Z gory dzieki za odpowiedziGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
W15 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-12-2012, 08:51   #5
Delwazon
ford::beginner
 
Imię: Michał
Zarejestrowany: 24-08-2010
Skąd: Kraków
Model: Mondeo Mk III
Silnik: 2.0 TDCi
Rocznik: 2004
Postów: 14
Domyślnie Odp: Peying PY-9902 podejście drugie plus kilka przeróbek.

Witam! Ja już teraz zmieniam radio na Peiyinga PY 9907 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Kilka problemów na które napotkałem:
* Sterowanie z kierownicy, niby ten peiying ma wolne kilka kabli na sterowanie z kierownicy, lecz ja ogólnie marnie to widzę... Na razie zakupiłem na Allegro przejściówkę i czekam na przesyłkę.
* Puszczenie wszystkich kabli. To istna masakra jest! Ja puszczałem od razu wszystkie w profilach nawet do opcji które mam dopiero w planach (kamera cofania). Po dwóch dniach skapitulowałem i zleciłem usługę firmie z Wrocławia (250zł i jeden dzień roboty) Zastanawiam się jeszcze nad wymianą okablowania do głośników gdyż te też w najbliższym czasie będą zastępowane jakimiś Hertzami. O dziwo najmniej roboty było z podprowadzeniem kabli pod siedzenia do dwóch "mega wypaśnych" subwooferów oczywiście też z Peiyinga Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
* Umieszczenie anteny do DVB-T... Ja kupiłem przyklejaną do szyby bo fabryczna była dość słaba a ta nowa nie przeszkadza mi aż tak bardzo na górze tylnej szyby i jest łatwa do usunięcia jakby coś Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Na chwilę obecną to chyba wszystko... Teraz biorę się za tarcze indiglo i wyświetlacze LCD, ale to już pisanie na całkiem inny temat Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Pozdrawiam
Delwazon jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-12-2012, 21:45   #6
onyxx
ford::average
 
Avatar onyxx
 
Imię: Paweł
Zarejestrowany: 18-08-2005
Skąd: Białystok
Model: Mondeo MKIV Titanium
Silnik: 2.0TDCI
Rocznik: 2012
Postów: 115
Domyślnie Odp: Peying PY-9902 podejście drugie plus kilka przeróbek.

przeniesienie panela klimatyzacji nie jest niemożliwe, wystarczy samozaparcie i kilka wolnych wieczorów...
zerknij tu:
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
onyxx jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 01:04.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.