Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Mondeo
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 21-12-2012, 18:01   #31
tedi_k
FCP member
 
Avatar tedi_k
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 03-11-2011
Skąd: Katowice
Model: Mitsubishi Outlander PHEV, C-max Energi (USA) PHEV
Silnik: 2.4 PB, 2.0 PB wolnossące cykl Atkinsona - hybryda plug-in
Rocznik: 2019, 2016
Postów: 17,035
Domyślnie Odp: Zmiana halogenów na xenony

Cytat:
Napisał sawekfan Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
No i czy spryski są ale to się montuje same zaślepki i nie spotkałem się aby ktoś komuś kazał uruchamiać je.
No to już spokałeś - mnie kazali. Zaraz po kupieniu auta, jak jeszcze nie wiedziałem, że mam założone chińskie badziewie. Kazał psiknąć, zabrał się za odrywanie zaślepek itp. W związku z informacją o zamiarze wołania lawety, po krótkiej wymianie grzeczności skończyło się "dobrowolnym datkiem na wdowy i sieroty"... Przy okazji pokazał mi naklejkę homologacyjną na lampie (H7...), bezbłędnie wymacał miejsce montażu przetwornic (bardzo mi to później pomogło w demontażuGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.) itp.
Tak więc jak widzisz jest to jedynie funkcja zapotrzebowania na podreperowanie budżetu (dowolnego, w tym Państwa). Po tej przygodzie badziewie zostało natychmiast zdemontowane i przywróciłem stan fabryczny (mam AFS, więc założyłem dobre żarówki i jest OK).

Jak chcesz ryzykować - proszę bardzo - Twoja wola.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

__________________
------------------------------------------------------------------------------------------------
Nadal tu jestem - choć jeżdżę Mitsubishi Outlander PHEV 4x4 2019 224KM

Ostatnio edytowane przez tedi_k ; 21-12-2012 o 18:18
tedi_k jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-12-2012, 10:32   #32
onyxx
ford::average
 
Avatar onyxx
 
Imię: Paweł
Zarejestrowany: 18-08-2005
Skąd: Białystok
Model: Mondeo MKIV Titanium
Silnik: 2.0TDCI
Rocznik: 2012
Postów: 115
Domyślnie Odp: Zmiana halogenów na xenony

Ja na pierwszym przeglądzie po założeniu xenonów też miałem "przetrzepane" całość instalki. Pan wlazł pod auto i obadał czujniki samopoziomowania, potem kazał spryskać lampy a na koniec otworzył maskę i obadał instalację całą. Ale dzięki temu wiem że wszystko jest ok z instalacją i pan w biało-niebieskiej czapce nie zafunduje mondeuszowi przejażdżki na lawecie....
Jeśli podejmować się wymiany lamp to zrobić to dokładnie i kompleksowo....takie mam zdanie o tym...
Pozdrawiam i Wesołych...
onyxx jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-12-2012, 23:06   #33
sawekfan
ford::average
 
Imię: Andrzej
Zarejestrowany: 27-03-2007
Skąd: Wrocław
Model: Mondeo
Silnik: 2.0 TDCI 130KM
Rocznik: 2006
Postów: 107
Domyślnie Odp: Zmiana halogenów na xenony

Cytat:
Napisał Zawika Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Zrozumiałeś na pewno co napisałem ?
A Ty wiesz co to jest ironia? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Cytat:
Napisał tedi_k Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
No to już spokałeś - mnie kazali.
No to juz kwestia diagnosty i policjanta. Kiedyś jeden diagnosta stwierdził, że mam źle żarówkę założoną, zaczął coś poprawiać, spalił ją i powiedział, że nie przejdę przeglądu bo mam spaloną żarówkę Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Wszystko robił przy mnie i miał gdzieś, że to on zrobił. Jak lampa est oryginalna to myślę, że trzeba mieć pecha aby się przyczepili i chcieli sprawdzać spryski. Zresztą zawsze można zwykłą żarówkę wsadzić na przegląd.
Jak ktoś chce kombinować ze światłami to jego wybór, byleby tylko były dobrze ustawione i nie raziły, czego nie da się zrobić na hid i zwykłym halogenie ale da się na soczewce. To, że odbłyśnik może się stopić to już osobna kwestia Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Był stare, dobre Mondeo 95 r. 1.8 TD Jest młodsza wersja Mondeo 06 r. 2.0 TDCI, której dziadek wysoko ustawił poprzeczkę
sawekfan jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:47.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.