Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Strefy klubowe > strefa|podlaska
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 11-05-2012, 19:49   #91
Adam551
ford::amateur
 
Imię: Adam
Zarejestrowany: 22-08-2011
Skąd: Bielsko
Model: Mondeo,Kuga
Silnik: 2.0,1,5
Rocznik: 2009,2017
Postów: 1
Domyślnie Odp: Polecamy mechaników

szukam dobrego mechanika w rejonie Katowic???Ale naprawde dobrego!

Adam551 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-05-2012, 21:07   #92
Andrzej
Prawie Moderator...
 
Avatar Andrzej
 
Zarejestrowany: 07-04-2008
Skąd: Białystok
Model: Tipo SW
Silnik: 1.4 T-JET
Rocznik: 2017
Postów: 534
Domyślnie Odp: Polecamy mechaników

Adam, jak szukasz w rejonie Katowic to czemu piszesz w strefie podlaskiej? to nie ten dział forum kolego...
__________________
Bądź NIEBIESKI - wstąp do Klubu
Andrzej jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-08-2012, 16:05   #93
Ford05
ford::amateur
 
Imię: Radek
Zarejestrowany: 13-10-2011
Skąd: Whitestock
Model: Galaxy Trend X
Silnik: 1,9 110 kW
Rocznik: 2005
Postów: 4
Smile Odp: Polecamy mechaników

Witam,
Polecam Auto Kemar na Produkcyjnej Białystok. Specjalizują się w tłumikach, hakach ale teraz robią wszystko, mają kilka stanowisk. Robię u nich przeglądy duże i małe, wymiana rozrządu itd, części mam swoje lub ich. Zawsze doradza nim coś wymienią, zawsze zadzwonią i się zapytają. Serwisuje też u nich samochód żony. Cudów nie obiecują.
Ford05 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-10-2012, 19:32   #94
Rafał 82
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Polecamy mechaników

jeszcze jakieś propozycje fachowców może jest ktoś kto zajmuje się tylko fordem ?
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-01-2013, 18:58   #95
gimmie5
ford::amateur
 
Imię: Kris
Zarejestrowany: 23-12-2012
Model: focus c-max
Silnik: 1.8
Rocznik: 2004
Postów: 7
Domyślnie Odp: Polecamy mechaników

Witam . mozecie polecic jakiegos dobrego mechanika/elektryka w b-stoku ? chce sprawdzic pobor produ w spoczynku bo ostatnio wychodzilo 0.72 A przy wlaczonym wyswietlaczu radia i blatu a po zgaszeniu spadlo do 0.37A i tak stało .Padał akumulator i Bylem z tym u mechanika w lubelskim i nie bardzo mogl znalezc przyczyne strasznie sie z tym meczyl i na koniec mowil ze zmniejszyl mi na 0.11A ale i tak kazal oddac roczny akumulator na gwarancje i kupic nowy i tak zrobilem ale chcialbym jeszcze raz sprawdzic ta sprawe niezaleznie. No i jeszcze przepustnice wyczyscic. Znacie kogos ogarnietego w fordach za rozsadna cene czy tylko ASO i ktory ?
gimmie5 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-01-2013, 18:18   #96
Andrzej
Prawie Moderator...
 
Avatar Andrzej
 
Zarejestrowany: 07-04-2008
Skąd: Białystok
Model: Tipo SW
Silnik: 1.4 T-JET
Rocznik: 2017
Postów: 534
Domyślnie Odp: Polecamy mechaników

Szlag mnie trafił, więc w temacie polecania napiszę, kogo nie polecę.
Umówiłem się na czwartek 3 stycznia, pojechałem i nie było znaczków (tył mk3 kombi) powiedzieli przyjechać po niedzieli bez umawiania, więc przyjechałem we wtorek 8 stycznia i wymienili mi znaczek, szybko może niecałe 10 min. Nazajutrz zauważyłem, że uszkodzili mi lakier przy znaczku (podważali go czymś i w 2 miejscach powstały małe odpryski). W środę pojechałem to zgłosić, nie mogli znaleźć zdjęcia (zawsze robią przed wymianą), miał ktoś zadzwonić... oczywiście nikt się nie odezwał, więc w piątek 18 stycznia pojechałem tam jeszcze raz, był ten "mistrzu" co obsługiwał zlecenie i powiedział, że kierownik powiedział, że rzeczywiście został uszkodzony lakier i że proponują rabat, jakieś 20% przy najbliższej wizycie, bo lakierowanie się nie opłaca, a zaprawki i tak będzie widać... Nawet gościu przepraszam nie powiedział taki młody ważniak, 0 jakiejkolwiek skruchy...
To już ich 3 wtopa, wcześniej wlali dużo za dużo oleju do silnika (brać 80zł za samą wymianę i jeszcze źle to zrobić, brawo) i kazali sobie zapłacić za usunięcie usterki, która powstała przez złe osadzenie filtra paliwa, który sami wymieniali podczas poprzedniej wizyty.
No kicha normalnie... A wszystko to w super hiper świetnym i dotąd nawet przeze mnie polecanym AUTO HOBBY w Białystoku... Od tej pory nie maja u mnie dobrej prasy i ktokolwiek mnie zapyta o opinię, usłyszy to co napisałem powyżej...
__________________
Bądź NIEBIESKI - wstąp do Klubu
Andrzej jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-01-2013, 18:53   #97
onyxx
ford::average
 
Avatar onyxx
 
Imię: Paweł
Zarejestrowany: 18-08-2005
Skąd: Białystok
Model: Mondeo MKIV Titanium
Silnik: 2.0TDCI
Rocznik: 2012
Postów: 115
Domyślnie Odp: Polecamy mechaników

Cóż można powiedzieć - "Tniemy koszty Panie Zając..."
onyxx jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-01-2013, 09:54   #98
sorren
ford::amateur
 
Avatar sorren
 
Zarejestrowany: 07-09-2011
Skąd: Białystok
Model: Mondeo SilverX
Silnik: 1.8; 125KM
Rocznik: 07.2008
Postów: 1
Domyślnie Odp: Polecamy mechaników

Z wielu powodów odradzam Bicomex, główny to totalne zawyżanie kosztów (przynajmniej w moim przypadku). Na pewno polecę mały warsztt (zakładzik) na wylocie na Lublin, za sklepem PSS po prawej stronie wjazd w bramę (jakieś 150m za sklepem)- niepozorny zakład, fotka mondeo w bramie. Serwisuję tam auto drugi rok, miałam kilka mocniejszych napraw - polecam. Mechanik Jurek Kitlas.

Bump: A tak przy okazji - wiecie może gdzie w Białymstoku można totalnie odświeżyć kokpit? Chcę zdjąć plastiki z konsoli i je przemalować totlnie gdyż są porysowane.
Ewentualnie gdzie oklejają konsole jakimiś dobrymi foliami (wiem, że można samodzielnie bo na forum są nawet manuale, ale nie mam takich zdolności ani sprzętu..). Wszystko sam zdejmę, ale niestety nie pomaluję ani nie okleję profesjonalnie.
Serdeczne dzięki za podpowiedzi...
sorren jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-01-2013, 22:56   #99
Andrzej
Prawie Moderator...
 
Avatar Andrzej
 
Zarejestrowany: 07-04-2008
Skąd: Białystok
Model: Tipo SW
Silnik: 1.4 T-JET
Rocznik: 2017
Postów: 534
Domyślnie Odp: Polecamy mechaników

Cytat:
Napisał sorren Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
na wylocie na Lublin, za sklepem PSS po prawej stronie
gdzie tam jest pss?
__________________
Bądź NIEBIESKI - wstąp do Klubu
Andrzej jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-01-2013, 20:46   #100
szary11
ford::average
 
Avatar szary11
 
Imię: Michał
Zarejestrowany: 07-08-2009
Skąd: Białystok
Model: S-max - Fiesta MKVII
Silnik: 2.0 TDCI - 1.25 16V
Rocznik: 2010 - 2012
Postów: 95
Domyślnie Odp: Polecamy mechaników

Jako serwis mechaniczny polecam Spectrum. Jednak stracili autoryzację od stycznia Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Nic złego mnie tam nie spotkało.
Biacomex... miałem tam do czynienia z lakiernią (naprawa gwarancyjna). Robią z ciebie durnia, wmawiają głupoty by tylko zbyć. A jak się doczłapiesz po wielkich bataliach to spaprają robotę (2 krotne, nieudane naprawy rantów). Jako salon też cienko - oferty pisane na kolanie z tekstem typu: Silnik - turbo diesel benzynowy. Kontakt do d...
Auto Hobby - z warsztatu jeszcze nie korzystałem. O lakierni kilka pozytywnych opinii słyszałem. Prawdopodobnie od tego roku zacznę do nich jeździć na przeglądy. Zobaczymy... Z autopsji mogę polecić salon sprzedaży aut używanych. Dla rodziców w zeszłym roku kupiliśmy u nich fokę i bardzo przyjemnie się to odbyło. Konkretne informacje, przejście ścieżki diagnostycznej na oczach, omówienie co do czego i jak, pełna hitoria i gwarancja. Bez zarzutu.
szary11 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:32.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.