Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Sprzęt Audio/CB/GPS
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 13-01-2012, 22:00   #141
madomat
ford::average
 
Avatar madomat
 
Imię: Darek
Zarejestrowany: 28-04-2009
Skąd: Liverpool UK
Model: Galaxy Titanium
Silnik: 2.0 TDCi 163bhp
Rocznik: 2014
Postów: 96
Unhappy Odp: Blaupunkt Travel Pilot FX

[QUO

To sa wersje softu jakie ja posiadam w moim fx-ie:

SW versions:

SW_MAIN 0828_090731
SW_NAVI NO967VF_6.4C1P21


Tak szczerze mowiac to jak narazie nie jestem fx-em zachwycony brakuje mi kilku w moim odczuciu waznych rzeczy, nie wiem czy to wynika z mojego braku doswiadczenia z tym sprzetem czy po prostu tam ich nie ma.
Brak mi np mozliwosci ogladania map w 3D, czy tez mozliwosci zmian na wiecej niz dwa kolory, brak mozliwosci zmiany ekranu poczatkowego chociazby na logo FORD , brak mozliwosci zmiany jezyka na polski akurat wcale mi nie przeszkadza, lecz w/w (moze komus wydawac sie glupie rzeczy) to zdecydowanie wada tego sprzetu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. i wydaje mi sie ze przy calkiem pokaznej cenie za ten sprzet to ford sie wogole moim zdaniem nie popisal Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

W anglii ta nawigacje kosztuje 1700 funtow wiec naprawde sporo kasy i naprawde mam nadzieje ze w/w to brak mojego doswiadczenia a nie po prostu wada sprzetu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. a jezeli to moja wina to moze ktos by mogl mi pomoc w rozwiazaniu w/w , z gory dzieki Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.


Ostatnio edytowane przez Marek ; 21-04-2012 o 07:41 Powód: Na forum nie cytujemy całych poprzedzających postów
madomat jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-01-2012, 22:51   #142
tedi_k
FCP member
 
Avatar tedi_k
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 03-11-2011
Skąd: Katowice
Model: Mitsubishi Outlander PHEV, C-max Energi (USA) PHEV
Silnik: 2.4 PB, 2.0 PB wolnossące cykl Atkinsona - hybryda plug-in
Rocznik: 2019, 2016
Postów: 17,035
Domyślnie Odp: Blaupunkt Travel Pilot FX

Niestety są to CECHY tego sprzętu i nic się z nimi nie da zrobić... Zdaniem użytkowników to wady, zdaniem Forda to powody do wyceny na podanym poziomie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

PS.
Podana przez kolegę wersja softu radia (SW_MAIN) to ostatnia znana wersja a soft NAVI aktualizuje się odrębnie z karty mapy (każda nowe wersja map aktualizuje sobie sama wersję softu navi).
__________________
------------------------------------------------------------------------------------------------
Nadal tu jestem - choć jeżdżę Mitsubishi Outlander PHEV 4x4 2019 224KM
tedi_k jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-01-2012, 22:41   #143
madomat
ford::average
 
Avatar madomat
 
Imię: Darek
Zarejestrowany: 28-04-2009
Skąd: Liverpool UK
Model: Galaxy Titanium
Silnik: 2.0 TDCi 163bhp
Rocznik: 2014
Postów: 96
Smile Odp: Blaupunkt Travel Pilot FX

Witam ponownie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. sprzet w pelni zainstalowany antena zamontowana , naklejona na szybie w narozniku od strony pasazera i smiga SUPER, pomijajac wszystkie minusy nawigacja naprawde ok i co najwazniejsze nawigacja na stale podlaczona jest ubezpieczona razema z autem ( tak jest w UK )
Mam tylko jeszcze jedno pytanie czy idzie w jakis sposob dorzucic czy dokupic do mapy informacje o radarach ????
madomat jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-01-2012, 10:34   #144
madomat
ford::average
 
Avatar madomat
 
Imię: Darek
Zarejestrowany: 28-04-2009
Skąd: Liverpool UK
Model: Galaxy Titanium
Silnik: 2.0 TDCi 163bhp
Rocznik: 2014
Postów: 96
Domyślnie Odp: Blaupunkt Travel Pilot FX

Witam ponownie, jeszcze jedno pytanie czy ktos moze mi doradzic czy warto zmieniac za calkiem spora kase mapy 2010 na 2011 czy dochodzi cos znaczacego czy lepiej poczekac Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
madomat jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-01-2012, 19:37   #145
kubeł
ford::amateur
 
Imię: Cezary
Zarejestrowany: 04-12-2011
Skąd: Warszawa
Model: S-max
Silnik: 1,8 tdci
Rocznik: 2008
Postów: 1
Domyślnie Odp: Blaupunkt Travel Pilot FX

Witam, w cd zablokowała mi się płyta z nawigacją, jak naciskam przycisk pojawia się napis po angielsku "zblokowane cd w celu odblokowania zgłoś się do aso forda". W menu (nav+set) jest pozycja 'odblokowanie cd' po wpisaniu kodu od radia pojawia się napis 'błędny kod'. Czy da się coś z tym zrobić, czy jechać don aso.
kubeł jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-01-2012, 22:59   #146
Matych
ford::expert
 
Avatar Matych
 
Imię: Marek
Zarejestrowany: 13-06-2010
Skąd: Warszawa
Model: Mondeo MK5 Titanium
Silnik: 2.0TDCI PS 209 by HEKO
Rocznik: 2017
Postów: 3,755
Domyślnie Odp: Blaupunkt Travel Pilot FX

Panowie czy ma ktoś polskiego lektora do fx-a
Matych jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-01-2012, 07:58   #147
madomat
ford::average
 
Avatar madomat
 
Imię: Darek
Zarejestrowany: 28-04-2009
Skąd: Liverpool UK
Model: Galaxy Titanium
Silnik: 2.0 TDCi 163bhp
Rocznik: 2014
Postów: 96
Domyślnie Odp: Blaupunkt Travel Pilot FX

[QUOTE=

Przylaczam sie do tego pytania, jak narazie wszyscy chca mnie sciagnac do garazu i skasowac spora kase, czy istnieje mozliwosc zrobienia tego z np cd lub sd ???

Ostatnio edytowane przez Marek ; 21-04-2012 o 07:41 Powód: Na forum nie cytujemy całych poprzedzających postów
madomat jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-01-2012, 14:41   #148
madomat
ford::average
 
Avatar madomat
 
Imię: Darek
Zarejestrowany: 28-04-2009
Skąd: Liverpool UK
Model: Galaxy Titanium
Silnik: 2.0 TDCi 163bhp
Rocznik: 2014
Postów: 96
Domyślnie Odp: Blaupunkt Travel Pilot FX

Mam moze glupie ale niezle mnie wnerwiajace pytanie, jak podglosic glos lektora w nawigacji ?? Ustawilem ze scisza muzyke i lektor podaje komendy ale bardzo cicho Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. tzn slychac co mowi ale cicho, z gory dzieki za pomoc ...... znowu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ps. Moze ktos ma instrukcje obslugi do fx-a w pdf-ie bylo by najprosciej i zaoszczedzilo by mi zasmiecania forum pytaniami typu co i jak ...

Ostatnio edytowane przez madomat ; 20-01-2012 o 14:43
madomat jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-01-2012, 18:25   #149
Matych
ford::expert
 
Avatar Matych
 
Imię: Marek
Zarejestrowany: 13-06-2010
Skąd: Warszawa
Model: Mondeo MK5 Titanium
Silnik: 2.0TDCI PS 209 by HEKO
Rocznik: 2017
Postów: 3,755
Domyślnie Odp: Blaupunkt Travel Pilot FX

Cytat:
Napisał madomat Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Przylaczam sie do tego pytania, jak narazie wszyscy chca mnie sciagnac do garazu i skasowac spora kase, czy istnieje mozliwosc zrobienia tego z np cd lub sd ???
Na razie to chcą ci za tą kasę zrobć menu po polsku(przydało by ci się bo byś wiedział jak zrobić głośniej lektora) a nie lektora.A instrukcje to masz na stronie forda-do pobrania.
Matych jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-01-2012, 20:48   #150
madomat
ford::average
 
Avatar madomat
 
Imię: Darek
Zarejestrowany: 28-04-2009
Skąd: Liverpool UK
Model: Galaxy Titanium
Silnik: 2.0 TDCi 163bhp
Rocznik: 2014
Postów: 96
Talking Odp: Blaupunkt Travel Pilot FX

[QU

Dwie rzeczy , taka mala pseudo reklama, troszke poeksperymentowalem z antena gps, chinczyk poszedl do kubla raptem 3 lub 4 satelity teraz zamontowalem ta antene

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ][1]=uk_insert&cookie_v[1]=89&cookie_d[1]=&cookie_p[1]=%2f&cookie_e[1]=Tue%2c+21-Feb-2012+20%3a43%3a10+GMT&scrwidth=1280

u samej gory zaraz obok lusterka na przedniej szybie na tej czarnej czesci szyby na ktorej przymocowane jest lusterko 10 satelit bez zadnego problemu, tak ze moze to byc alternatywa dla duzo drozszej instalacji anteny forda Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

A druga rzecz to za cholere nie moge znalezc tej instrukcji do fx-a na stronce forda Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez Marek ; 21-04-2012 o 07:41 Powód: Na forum nie cytujemy całych poprzedzających postów
madomat jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
blaupunkt , ford , mp3 , nawigacja



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 05:45.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.