Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford C-MAX
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 14-08-2011, 20:00   #1
De-Zet
ford::advanced
 
Avatar De-Zet
 
Zarejestrowany: 27-03-2011
Skąd: Warszawa
Model: C-MAX Titanium
Silnik: 1,6 EcoBoost 150 KM
Rocznik: 2011
Postów: 269
Domyślnie Czy są listwy ochronne na drzwi?

Że o lakier trzeba dbać, to każdy wie. Jednak parkując m.in. pod wszelkiego typu hipermarketami czasem trudno się ustrzec obicia drzwi przez innego, nieuważnego (lub po prostu buraka) parkującego obok.
Czy znalazł ktoś może producenta listew ochronnych na drzwi dedykowanych do nowego C-Maxa? Byłbym wdzięczny za link do strony lub zdjęć.

P.S.
Wiem, że najlepiej jest parkować pomiędzy Bentleyem a Lamborgini, lecz zwykle próżno ich szukać na hipermarketowym parkingu...

Oups...
Właśnie znalazłem:
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Nie jestem do końca przekonany co do ich urody, choć zapewne swoją funkcję spełniają. Może są jeszcze jakieś inne wzory?

__________________
Pozdrawiam, De-Zet.

Ostatnio edytowane przez De-Zet ; 14-08-2011 o 20:06
De-Zet jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-08-2011, 20:17   #2
Natiew
ford::advanced
 
Imię: Bogdan
Zarejestrowany: 16-03-2008
Skąd: Rybnik
Model: ford C-max
Silnik: 1,6
Rocznik: 2011
Postów: 226
Domyślnie Odp: Czy są listwy ochronne na drzwi?

Pare dni temu natknołem się na listwy drzwi jak piszesz w temacie ,niewiem gdzie konkretnie to było ,ale napewno gość pisał ze dedykowane do naszego modelu [C-max 2011] zapamiętałem że cena to 170 pln i że były srebrne coś ala stal szlachetna Ps .zobacz na aukjie w EXPLOLER wpisując tuning
Natiew jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:13.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.