Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Focus
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 22-01-2007, 15:04   #1
TYLICOK
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 20-01-2007
Skąd: MIELEC
Postów: 5
Domyślnie ŚWIATŁA W "AMERYKANINIE" FOCUSIE ZX5 Z 2003ROKU

Mam prośbę do wszystkich zacnych użytkowników tego forum który może walczyli z takim tematem, bądź otarli się o niego.

Zmiana świateł w focusie (USA) z 2003 roku - co zrobić żeby się nie czepiali na trasie panowie z patrolu /co prawda przegląd mam, ale ktoś kto go wystawiał pewnie w nieświadomości żył jak ja do dziś/ oraz żeby jak najmniejszym kosztem zrobić adaptację /przełożyć z europejczyka czy doposażyć/ ?

Wyjaśniam:
Z przodu ma światła jak w focusach z początku (brak zintegrowanych kierunków), kierunki tylko w zderzaku (brakuje na boczkach).
Z tyłu szkiełka czerwone na kierunkach.

Wydaje mnie się, że powinny być z przodu dodatkowo kierunki i to bardziej "front" w okolicy świateł, a w tylnych pomarańczowe kierunki.

Czy z naszych podejdą bez większych problemów przy ewentualnej podmianie, a może wystarczy dodać tylko kierunki z przodu (w atrapie), a tyły by przeszły ???

TYLICOK jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-01-2007, 15:09   #2
tomiscorpio
Zablokowany
 
Zarejestrowany: 15-02-2006
Skąd: Złotów
Model: fs
Silnik: 1998
Rocznik: 95
Postów: 6,528
Domyślnie

yyy mozesz nie krzyczec?? Wystarczy pisac takimi literami a jak ktos ma problemy z wzrokiem to sobie lupe wezmie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Czym roznia sie swiatla amerykanskie od europejskich?? Moze masz przeslone tak jak w scorpio wtedy zmieniasz te asymetrie czy cos takiego...

Bo jak ja mam lampe od angola to juz po ptakach ale amerykance maja inaczej tam ustawione co idzie umnie takim pstryczkiem w lampie zrobic.
Chyba chodzi o to
tomiscorpio jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-01-2007, 15:09   #3
frompoland
ford::professional
 
Imię: Adam
Zarejestrowany: 31-03-2006
Skąd: M22/BSI
Model: Ford Mondeo Titanium X Pac
Silnik: Petrol 240HP
Rocznik: 2014
Postów: 1,499
Domyślnie

TYLICOK, gosciu po pierwsze jak sie zapisujesz na forum i AKCPUTJESZ!!!!!!!!!!!! regulami to go czytaj !!!!!!!!!!!!!!!!!!

po drugie nie pisz z CAPS LOCKEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
a po trzecie nie wiele mozna zrozumiec z twego postu wiec moze go wyedytuj i napisz KONKRETNIE o co ci chodzi
frompoland jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-01-2007, 13:28   #4
Krzyziu
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 05-11-2006
Postów: 29
Domyślnie

ja mam tylne wlasnie z wersji amerykanskiej, tzn wlasnie takie kupilem. Poprzedni wlasciciel uzywal ich jako clear, czyli miejse biale sluzy jako kierunkowskaz. Jeszcze tego nie adaptowalem, wezme sie na wiosne
Krzyziu jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:11.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.