Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Strefy klubowe > strefa|zachodniopomorska
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 27-11-2010, 01:41   #11
Cubano
ford::amateur
 
Imię: Marek
Zarejestrowany: 21-02-2010
Skąd: Szczecin
Model: Ford Mondeo
Silnik: 1.8 125 KM
Rocznik: 2001
Postów: 6
Domyślnie Odp: warsztaty, które lepiej omijać

Chyba okazuje sie ze faktycznie sława jak idzie to za szefami firm którzy jak tworza warsztat to biorą mlodych chlopaków ktorym nie zalezy juz tak bardzo jak maja małe płace albo po prostu sie nie znaja az tak jak wlasciciel firmy...no a jak do tego jak dojdą stazyści to tylko modlić się zeby nie odebrać wraka lub gotowe auto do kosztownych kolejnych napraw! Tez nie mam milych wspomnien z warsztatem. Jestem ciekaw z kolei jak tak czytam czy jest jakikolwiek warsztat w szczecinie gdzie kazdy jedzie z problemem i zostaje zalatwiony - bez kantu, bez uszkodzenia przy okazji kolejnej rzeczy, za cene taką jaka naprawde powinna byc (czesc plus robocizna). Kazdy warszat wymieniany na forum zbiera minusy. Zawsze coś, porazka.

Cubano jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-11-2010, 11:37   #12
qwerf
ford::beginner
 
Imię: Rafał
Zarejestrowany: 04-11-2010
Skąd: Szczecin
Model: Focus
Silnik: 1.6 TDCI 109 KM
Rocznik: 2010
Postów: 29
Domyślnie Odp: warsztaty, które lepiej omijać

Cytat:
Napisał Cubano Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Chyba okazuje sie ze faktycznie sława jak idzie to za szefami firm którzy jak tworza warsztat to biorą mlodych chlopaków ktorym nie zalezy juz tak bardzo jak maja małe płace albo po prostu sie nie znaja az tak jak wlasciciel firmy...no a jak do tego jak dojdą stazyści to tylko modlić się zeby nie odebrać wraka lub gotowe auto do kosztownych kolejnych napraw! Tez nie mam milych wspomnien z warsztatem. Jestem ciekaw z kolei jak tak czytam czy jest jakikolwiek warsztat w szczecinie gdzie kazdy jedzie z problemem i zostaje zalatwiony - bez kantu, bez uszkodzenia przy okazji kolejnej rzeczy, za cene taką jaka naprawde powinna byc (czesc plus robocizna). Kazdy warszat wymieniany na forum zbiera minusy. Zawsze coś, porazka.
A czym się Tobie narazili? Opowiedz..
qwerf jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-11-2010, 14:38   #13
Szejk.Ahmed
ford::advanced
 
Avatar Szejk.Ahmed
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 26-08-2010
Skąd: SZCZECIN
Model: T
Silnik: Najlepszy
Rocznik: 2016
Postów: 310
Domyślnie Odp: warsztaty, które lepiej omijać

Cytat:
Napisał Cubano Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Chyba okazuje sie ze faktycznie sława jak idzie to za szefami firm którzy jak tworza warsztat to biorą mlodych chlopaków ktorym nie zalezy juz tak bardzo jak maja małe płace albo po prostu sie nie znaja az tak jak wlasciciel firmy...no a jak do tego jak dojdą stazyści to tylko modlić się zeby nie odebrać wraka lub gotowe auto do kosztownych kolejnych napraw! Tez nie mam milych wspomnien z warsztatem. Jestem ciekaw z kolei jak tak czytam czy jest jakikolwiek warsztat w szczecinie gdzie kazdy jedzie z problemem i zostaje zalatwiony - bez kantu, bez uszkodzenia przy okazji kolejnej rzeczy, za cene taką jaka naprawde powinna byc (czesc plus robocizna). Kazdy warszat wymieniany na forum zbiera minusy. Zawsze coś, porazka.
napisz konkretnie a tak to nie wiadomo o co ci chodzi.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Szejk.Ahmed jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-11-2010, 20:46   #14
bambelo
ford::advanced
 
Avatar bambelo
 
Imię: Andrzej
Zarejestrowany: 11-05-2008
Skąd: SZCZECIN
Model: HONDA ACCORD + Mondeo mk3
Silnik: i-VTEC
Rocznik: 2005
Postów: 354
Domyślnie Odp: warsztaty, które lepiej omijać

Trochę w życiu prywatnym się poprzekręcało i odbija się teraz na zakładzie.Byle szybko to zrozumieli Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
bambelo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-11-2010, 21:59   #15
Cubano
ford::amateur
 
Imię: Marek
Zarejestrowany: 21-02-2010
Skąd: Szczecin
Model: Ford Mondeo
Silnik: 1.8 125 KM
Rocznik: 2001
Postów: 6
Domyślnie Odp: warsztaty, które lepiej omijać

Nie pisalem, bo to moze i drobnostka, ale wkurza mnie błahe podejście do klienta zwłaszcza jak sie czyta przed pojechaniem do konkretnego warsztatu dobre opinie i jest sie rozczarowanym po wizytach w innych. Pojechalem do nich z dwoma rzeczami :wycie przy malych obrotach (ok 1000) slyszalne najbardziej w kabinie - nie bylo tego gdy kupowalem auto wiec od razu wiedzialem ze cos nie tak, otworzyli mache i sluchają, mowie - w kabinie - olali - powiedzieli ze tak normalnie chodzi mondeo - i tak wiem ze nie maja racji a do tej pory nie zostalo zdiagnozowane; wymiana panela środkowego - trafilem na gościa (nie wlasciciela) który sam nie wiedzial jak to robić - bo sam sie przyznal - siedzialem przy nim z ciekawosci, mordowal sie przy tym dlugo i zlamal mi małą jego czesc, na szczescie nie istotną. Mówie, drobnostki, ale pierwsze wrazenie chyba jest najwazniejsze jak sie ma duze oczekiwania.

Ostatnio edytowane przez Cubano ; 27-11-2010 o 22:09
Cubano jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-01-2011, 16:46   #16
Szejk.Ahmed
ford::advanced
 
Avatar Szejk.Ahmed
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 26-08-2010
Skąd: SZCZECIN
Model: T
Silnik: Najlepszy
Rocznik: 2016
Postów: 310
Domyślnie Odp: warsztaty, które lepiej omijać

napewno Bemo Motors bo to jakie mają ceny to zdzierstwo w biały dzień.
chciałem się umówić na wymianę kompletu tarcz i klocków z testem bicia tarcz.''tarcze i klocki moje''.za robociznę Aso zarządało sobie prawie 500zł.Pytam się za co.? Pani z recepcji nie potrafił mi niczego wytłumaczyć i jak zapytałem o test bicia tarcz to ją aż wręcz zatkało.Grzecznie podziękowałem bo miałem dość wiszenia na słuchawce i odsyłania od recepcji do doradcy a z doradcy do serwisanta a serwisant do recepcji.KOMEDIA.
wybór padł na warsztat ABC przy Ku Słońcu.cena 254zł.z testem bicia tarcz.miła obsługa niczym nie ustępująca ASO.kawka,herbatka.prasa do poczytania,ładna poczekalnia dla klientów oraz komputer z połączeniem internetowym i kamera z podglądem na stanowisko warsztatowe.
Jeśli Aso bedzie nadal miał takie ceny to sory ale nigdy mnie tam nie zobaczą.osobiście wolę warsztat na Gryfińskiej lub ABC.
__________________

Ostatnio edytowane przez Szejk.Ahmed ; 26-01-2011 o 16:50
Szejk.Ahmed jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-01-2011, 00:05   #17
rafałmk2
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 21-12-2010
Skąd: szczecin
Model: ford focus mk2
Silnik: 1.6
Rocznik: 2005
Postów: 2
Domyślnie Odp: warsztaty, które lepiej omijać

abc jakos nie mam przekonania wymieniałem tam filtry olej koszt nie mały jestem laikiem w tych sprawach ale żeby miec aż taki probrem z rozruchem po wymianie filtra paliwaGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.poza tym beczeli że trudny dostęp i takie tam ale jest światło w tunelu po kilku wizytach w warsztaci FORDFACH nie mylic zford bratem ,,przestroga,,jestem jak narazie bardzo zadowolony posiada oryginalne części w przystępnej cenie , kawka też jest a poza tym można podpatrzec co robią nikt Ci nie zamknie drzwi przed nosem POLECAM
rafałmk2 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 31-01-2011, 16:38   #18
LolleQ
ford::advanced
 
Avatar LolleQ
 
Imię: Sylwester
Zarejestrowany: 16-09-2006
Skąd: Szczecin
Model: Tourneo Courier Titanium
Silnik: 1.0 EB
Rocznik: 2017
Postów: 301
Domyślnie Odp: warsztaty, które lepiej omijać

Cytat:
Napisał rafałmk2 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
abc jakos nie mam przekonania wymieniałem tam filtry olej koszt nie mały jestem laikiem w tych sprawach ale żeby miec aż taki probrem z rozruchem po wymianie filtra paliwaGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.poza tym beczeli że trudny dostęp i takie tam ale jest światło w tunelu po kilku wizytach w warsztaci FORDFACH nie mylic zford bratem ,,przestroga,,jestem jak narazie bardzo zadowolony posiada oryginalne części w przystępnej cenie , kawka też jest a poza tym można podpatrzec co robią nikt Ci nie zamknie drzwi przed nosem POLECAM
Nie bardzo zrozumiałem, mogę prosić o przekład na język polski?
__________________
Pozdrawiam
LolleQ, ZS
2017 Tourneo Connect 1.0EB Titanium, 2017 Fiesta mk8 1.0EB SYNC+
LolleQ jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 31-01-2011, 19:29   #19
RippeRms
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 17-06-2010
Skąd: Szczecin
Model: Focus Mk1
Silnik: 1.6, 16VZetec-SE
Rocznik: 2002
Postów: 6
Domyślnie Odp: warsztaty, które lepiej omijać

kolejny problem jaki napotkałem u mechanika w naszym kochanym mieście to Zdzierstwo za diagnostykę komputerową. Miałem problem z zegarami, wsiadłem do auta, odpaliłem i wszystkie zegary zaczęły wariować, poczułem lekki swąd palonej elektryki z zegarów. Po ponownym odpaleniu auta zegary albo nie działały wogólę albo załączały się po pewnym czasie. Magik z warsztatu przy PKP krzyknął mi diagnoza 150zł używane zegary 200zł o zmiany przebiegu na orginalny zapomnieć można było bo tego nie umie. Miałem akurat wycieczkę do teściów, którzy mieszkają w małej miejscowości i stwierdziłem, że tam spróbuje to naprawić. Rezultat był taki, że mechanik zdiagnozował mi to na miejscu(40zl) i naprawił uszkodzone zegary za 70zł zajęło mu to 30 minut. do dziś nie mam problemu z zegarami. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. A morał jest taki - w naszym kochanym szczecinie prawie nie ma warsztatu gdzie naprawy dokonano by dobrze, w przystępnych cenach i bez marudzenia, mechanicy po prosty nie mają szacunku do swojej pracy i przede wszystkim do auta klienta. Jeśli mam zmienić olej lub filtr paliwa bądź wymienić klocki hamulcowe itd. wole znaleźć w necie jak to zrobić i naprawy bądź wymiany dokonać sam bo wiem że samemu zrobię to dobrze
RippeRms jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 31-01-2011, 19:51   #20
Szejk.Ahmed
ford::advanced
 
Avatar Szejk.Ahmed
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 26-08-2010
Skąd: SZCZECIN
Model: T
Silnik: Najlepszy
Rocznik: 2016
Postów: 310
Domyślnie Odp: warsztaty, które lepiej omijać

morał twojej opowieści.
zagladaj do zaufanych mechaników a nie do Magików.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Szejk.Ahmed jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:16.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.