Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford S-MAX
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 01-07-2015, 22:48   #1
lucjano25
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 17-05-2015
Model: octavia rs
Silnik: 2.0 tfsi
Rocznik: 2011
Postów: 2
Domyślnie Jak i gdzie założyć hak do Titanium S?

Witam,
jestem nowy na forum i przymierzam się do zakupienia S-Maxa Titanium S. Chciałbym założyć do niego hak.

Starałem się wyszukać wszystkie posty w tym temacie i myślałem że generalnie temat jest do ogarnięcia ale z przekory napisałem do serwisu BEMO Motors w Poznaniu o to czy założą mi hak i otrzymałem tyką odp, cyt:

"Po wnikliwym sprawdzeniu przez kierownika, okazało się że Pana samochód wyposażony jest w zderzaki z pakietu stylizacyjnego do których producent nie przewiduje jednak haków. Zamontowanie haka wiążę się w tej wersji z wycięciem zbyt dużego otworu do którego nie ma zaślepek, więc jakbyśmy to zrobili po pierwsze będzie dziura a po drugie przy dużej prędkości zderzak mógłby odpaść.
Więc bardzo mi przykro ale wcześniejsza oferta jest nieaktualna."


Ponieważ ja i moja rodzina jeździmy na rowerach, hak jest potrzebny, więc jeśli nie będę mógł go zamontować nie będę mógł kupić tego samochodu.

Dlatego byłbym zobowiązany za informacje od osób którym udało się taki hak założyć w wersji Titanium S lub wiedzą jak to zrobić oraz o wszelkie wskazówki gdzie zakładały ten hak, jaki był koszt, + jeśli to możliwe jakieś zdjęcia spod spodu zderzaka.

Dzięki wielkie za pomoc ponieważ aktualnie wakacje tym samochodem stanęły pod znakiem ?

lucjano25 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-07-2015, 23:54   #2
Chomiczek
ford::average
 
Avatar Chomiczek
 
Imię: Luk
Zarejestrowany: 12-01-2014
Skąd: Będzin
Model: Ford S-Max Titanium S Lunar Sky (7 Osob.)
Silnik: 2.0 TDCI 163KM
Rocznik: 2011
Postów: 157
Domyślnie Odp: Jak i gdzie założyć hak do Titanium S?

Ja u siebie kupiłem uchwyt na bagażnik na rowery jak nie wozisz ich więcej niż 3 to w zupełności wystarczy nie dałbym nic nikomu wywiercić czy wyciąć w moim TiT S Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Jest podobny do tego przykro mi nie mam zdjęcia jak to u mnie wyglada jak bede miał więcej czasu to je zrobie. Kosztował mnie 100zł więc wydatek nie jest gigantyczny a cieszy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Takich uchwytów widziałem do groma różnych rodzai i na pewno cos dla siebie znajdziesz Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
http://www.google.pl/imgres?imgurl=h...d=0CEIQMygZMBk

Ostatnio edytowane przez Chomiczek ; 01-07-2015 o 23:58
Chomiczek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-07-2015, 02:59   #3
Zoltyy
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 14-10-2010
Skąd: polnocne rubieze ;)
Model: byly dwa S-Maxy, jest Mazda CX-5
Silnik: był 2.5T, był 2.0 EB 240PS, jest 2.5 NA
Rocznik: był 2007, był 2012, jest 2016.
Postów: 473
Domyślnie Odp: Jak i gdzie założyć hak do Titanium S?

A ja zalozylem - w ASO. Dziure wycieli wg szablonu. Zaslepki nie ma, bo producent nie przewiduje. Co do odpadania zderzaka - bez bagaznika nie odpada przy 220 km/h, z 3 rowerami nie odpadl przy 180 km/h. Raczej bym sie nie obawial.
__________________
Nie wiem, nie znam sie - nie bierzcie mnie na powaznie
Zoltyy jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-07-2015, 08:19   #4
latar
FCP member
 
Avatar latar
 
Zarejestrowany: 29-04-2009
Skąd: jeleniogórskie
Model: S-Max TitS
Silnik: 2.2 230KM by heko
Rocznik: 2011
Postów: 2,158
Domyślnie Odp: Jak i gdzie założyć hak do Titanium S?

U mnie montaż miał miejsce w ASO w którym samochód został zamówiony przez poprzedniego właściciela. Jakaś wioska koło Chemnitz.

Tak to wygląda od spodu:

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Było Mondeo MK3, był Focus MK2, jest pekaes - pierwszy po wizycie u Heko reszta się nie doczekała
latar jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-07-2015, 11:19   #5
lucjano25
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 17-05-2015
Model: octavia rs
Silnik: 2.0 tfsi
Rocznik: 2011
Postów: 2
Domyślnie Odp: Jak i gdzie założyć hak do Titanium S?

Cytat:
Napisał Zoltyy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A ja zalozylem - w ASO. Dziure wycieli wg szablonu. Zaslepki nie ma, bo producent nie przewiduje. Co do odpadania zderzaka - bez bagaznika nie odpada przy 220 km/h, z 3 rowerami nie odpadl przy 180 km/h. Raczej bym sie nie obawial.
A w ktorym saloni to robiles?
Jaki hak zalozyli i jaki byl koszt calej operacji?
Czy ten szablon to jest na wewn stronie zderzaka ze wiedza gdzie ciac?
lucjano25 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-07-2015, 21:55   #6
Jarek P.
FCP member
 
Zarejestrowany: 29-12-2007
Skąd: Wrocław
Model: S-MAX Automat
Silnik: 2.0l Duratorg
Rocznik: 2010
Postów: 143
Domyślnie Odp: Jak i gdzie założyć hak do Titanium S?

Witam
to chyba hak Westvalii ?
a z tą dziurą to jakaś ściema że przez nią zderzak odpadnie!!!
__________________
Pozdrawiam
Jarek P. jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-07-2015, 22:32   #7
sławciu
ford::average
 
Avatar sławciu
 
Imię: Sławek
Zarejestrowany: 05-08-2012
Skąd: STA
Model: mondeo,S-max,C-max
Silnik: tddi by HEKO , 2xtdci
Rocznik: 2000,2008,2007
Postów: 166
Domyślnie Odp: Jak i gdzie założyć hak do Titanium S?

Z tym odpadnięciem naprawdę jakaś ściema . Praktycznie zakładałem hak do każdego auta jakie miałem , a że zazwyczaj były to haki oryginalne to przeważnie były do tego szablony . Ostatni hak jaki zakładałem był do mojego mondka mk3 z pakietem RS .Hak oczywiście oryginalny i dostarczony szablon na wycięcie otworu do zderzaka zwykłego ,rs i st . Szablon w formie kartki , naklejasz na zderzak za pomocą taśmy i trasujesz miejsce wycięcia .
sławciu jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-07-2015, 12:06   #8
Zoltyy
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 14-10-2010
Skąd: polnocne rubieze ;)
Model: byly dwa S-Maxy, jest Mazda CX-5
Silnik: był 2.5T, był 2.0 EB 240PS, jest 2.5 NA
Rocznik: był 2007, był 2012, jest 2016.
Postów: 473
Domyślnie Odp: Jak i gdzie założyć hak do Titanium S?

Zakładałem w Starogardzie u Gołębiewskiego przed odbiorem samochodu. Kosztu nie pamiętam, ale na pewno przepłaciłem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. - zamawiałem hak u nich (Westfalia).
__________________
Nie wiem, nie znam sie - nie bierzcie mnie na powaznie

Ostatnio edytowane przez Zoltyy ; 04-07-2015 o 12:09
Zoltyy jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-07-2015, 14:31   #9
roger
ford::average
 
Avatar roger
 
Zarejestrowany: 21-09-2009
Skąd: Wroclaw
Model: S-MAX
Silnik: 2.0 TDCi
Rocznik: 2008
Postów: 154
Domyślnie Odp: Jak i gdzie założyć hak do Titanium S?

Ja zakładałem hak wypinany Westfalii w firmie montującej haki. Szablon do wycięcia jest dołączony, można też wycinać według przetłoczenia na zderzaku od wewnętrznej strony. Łączny koszt około 2.000 ZŁ.
roger jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-05-2016, 08:20   #10
RafałB
ford::expert
 
Avatar RafałB
 
Zarejestrowany: 04-11-2008
Skąd: Podlaskie
Model: S-max Titanium S 163KM (na razie)
Silnik: 2.0 tdci
Rocznik: 2012
Postów: 3,073
Domyślnie Odp: Jak i gdzie założyć hak do Titanium S?

Odgrzewam bo właśnie musze kupić i zamontować hak to mojego Titka S.... Dzwoniłem do 2 ASO i: hak 1800zł + wiązka i moduł jakieś 800 i montaż 500... czyli 3000-3200zł Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Myślałem że w 2000zł się zmieszczę a tu przegięcie .... jakieś rady gdzie co i jak ?
__________________
Wcześniej było: Galaxy MK1 2.0 B+LPG, Galaxy MK2 1.9 TDI Automat, S-max 2.0 TDCi 140KM, obecnie S-max Titanium S 2.0 TDCi 163KM manual.
RafałB jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:14.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.