Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Focus
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 27-09-2017, 11:39   #101
weuek
Zablokowany
 
Zarejestrowany: 17-10-2014
Model: nie ford, rzecz jasna
Silnik: spalinowy
Rocznik: 2023
Postów: 5,928
Domyślnie Odp: Jaki kupić olej, filtry oleju, paliwa i powietrza? Pierwsza moja wymiana

Kup motula 913D. Tylko pół ropy, znana wszystkim zagraniczna marka i widywana na reklamach oraz przychylne opinie w internetach. Do tego nie tania. Będziesz zadowolony.

Serio.

weuek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-09-2017, 12:37   #102
krzysiek47
ford::average
 
Imię: krzysiek
Zarejestrowany: 02-01-2016
Skąd: Zielona Góra
Model: Focus MK2
Silnik: 1.6 16V
Rocznik: 2006
Postów: 125
Domyślnie Odp: Jaki kupić olej, filtry oleju, paliwa i powietrza? Pierwsza moja wymiana

Po tylu stronach zastanawiam się czy zasadnym jest zakładanie tematu "jaki olej?" Ilu użytkowników, tyle odpowiedzi. Gdy zakupiłem swojego Focusa, wszedłem na stronę [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] lub [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] i zobaczyłem co powinienem kupić, to co podaje producent, oczywiście można kupić każdy inny olej, który spełnia odpowiednie normy i ..............TYLE!!! Ale ogólnie jestem pod wrażeniem ile zostało napisanych odpowiedzi Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
krzysiek47 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-09-2017, 12:59   #103
weuek
Zablokowany
 
Zarejestrowany: 17-10-2014
Model: nie ford, rzecz jasna
Silnik: spalinowy
Rocznik: 2023
Postów: 5,928
Domyślnie Odp: Jaki kupić olej, filtry oleju, paliwa i powietrza? Pierwsza moja wymiana

Cytat:
Napisał krzysiek47 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Gdy zakupiłem swojego Focusa [...]
Ja też, ale z kolejnymi miesiącami jego używania stan mojej wiedzy się znacznie poprawił.
weuek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-09-2017, 13:07   #104
krzysiek47
ford::average
 
Imię: krzysiek
Zarejestrowany: 02-01-2016
Skąd: Zielona Góra
Model: Focus MK2
Silnik: 1.6 16V
Rocznik: 2006
Postów: 125
Domyślnie Odp: Jaki kupić olej, filtry oleju, paliwa i powietrza? Pierwsza moja wymiana

Cytat:
Napisał weuek Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ja też, ale z kolejnymi miesiącami jego używania stan mojej wiedzy się znacznie poprawił.
mam nadzieję, że w dobrą stronę Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
masz tutaj na myśli jak naprawić sam swój samochód? czy raczej lepszy będzie Motul czy Castrol? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
krzysiek47 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-09-2017, 13:10   #105
weuek
Zablokowany
 
Zarejestrowany: 17-10-2014
Model: nie ford, rzecz jasna
Silnik: spalinowy
Rocznik: 2023
Postów: 5,928
Domyślnie Odp: Jaki kupić olej, filtry oleju, paliwa i powietrza? Pierwsza moja wymiana

Mam na myśli to, że za pierwszym razem tez myślałem, że olej z logiem ford jest najlepszym wyborem dla pojazdu ford. Potem się dowiedziałem, że to i magnatec to jeden lirogon.
weuek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-09-2017, 13:21   #106
Fulara
FORD|AUTHORIZED
 
Avatar Fulara
 
Imię: Łukasz
Zarejestrowany: 22-10-2013
Skąd: Katowice
Model: Focus Kombi MK1
Silnik: 1.6 ZEtec SE
Rocznik: 2004
Postów: 8,558
Domyślnie Odp: Jaki kupić olej, filtry oleju, paliwa i powietrza? Pierwsza moja wymiana

reklama kosztuje więcej niż badania. każdy człowiek to wie. ok. 1 na 10.
Fulara jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-09-2017, 14:05   #107
dawid99
ford::beginner
 
Imię: Dawid
Zarejestrowany: 16-08-2017
Skąd: Lublin
Model: ford focus
Silnik: 1.8 TDCi
Rocznik: 2015
Postów: 10
Domyślnie Odp: Jaki kupić olej, filtry oleju, paliwa i powietrza? Pierwsza moja wymiana

Hej wszystkim. Jaka jest żywotność oleju samochodowego? Mechanik mówił, że lepiej wymienić, a ja nie jestem pewien czy po 20 tysiącach kilometrów już trzeba to robić.
dawid99 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-09-2017, 14:15   #108
Fulara
FORD|AUTHORIZED
 
Avatar Fulara
 
Imię: Łukasz
Zarejestrowany: 22-10-2013
Skąd: Katowice
Model: Focus Kombi MK1
Silnik: 1.6 ZEtec SE
Rocznik: 2004
Postów: 8,558
Domyślnie Odp: Jaki kupić olej, filtry oleju, paliwa i powietrza? Pierwsza moja wymiana

taka, jakiej jakości jest olej.

generalnie w kiepskim oleju 3000-4000 i kanał.
a ludzie robią 20. i potem jednemu stuka, puka, panewki się obracaja
Fulara jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-09-2017, 14:47   #109
Atomo
ford::beginner
 
Avatar Atomo
 
Imię: Maciej
Zarejestrowany: 22-06-2016
Skąd: Warszawa
Model: Focus
Silnik: 1,6
Rocznik: 2005
Postów: 45
Domyślnie Odp: Jaki kupić olej, filtry oleju, paliwa i powietrza? Pierwsza moja wymiana

Cytat:
Napisał dawid99 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Hej wszystkim. Jaka jest żywotność oleju samochodowego? Mechanik mówił, że lepiej wymienić, a ja nie jestem pewien czy po 20 tysiącach kilometrów już trzeba to robić.
Bezpieczne przeloty to 10-15 tyś , 30tyś to przesada ja bym wymienił ,koszt mały i spokojna głowa.
Atomo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-09-2017, 14:47   #110
krzysiek47
ford::average
 
Imię: krzysiek
Zarejestrowany: 02-01-2016
Skąd: Zielona Góra
Model: Focus MK2
Silnik: 1.6 16V
Rocznik: 2006
Postów: 125
Domyślnie Odp: Jaki kupić olej, filtry oleju, paliwa i powietrza? Pierwsza moja wymiana

Cytat:
Napisał dawid99 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Hej wszystkim. Jaka jest żywotność oleju samochodowego? Mechanik mówił, że lepiej wymienić, a ja nie jestem pewien czy po 20 tysiącach kilometrów już trzeba to robić.
Pytanie z cyklu: "Czy jak zjem ogórki kiszone i zapiję mlekiem, to będę miał sraczkę?"
A teraz na poważnie. Masz samochód, masz instrukcję obsługi, to tam masz wszystko zapisane i tego się trzeba trzymać, wtedy unikamy pytań, "że ja nie jestem pewien".
krzysiek47 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:37.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.