Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Administracja forum > Wasze propozycje
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 27-08-2014, 15:21   #61
gregor75
ford::professional
 
Imię: gregor
Zarejestrowany: 02-06-2012
Skąd: Oława
Model: focus mk3/fiesta mk6
Silnik: 2.0 tdci 140km/1.3 70km
Rocznik: 2014/2008
Postów: 1,535
Domyślnie Odp: pomocnicy moderatorów

Ja tam mimo wszystko dobrze bawię się na tym forum , bywa ono też pomocne w niektórych przypadkach . Zaglądam na różne fora motoryzacyjne i na tym czuję się najlepiej .
Co do oznaczenia kolorem osób funkcyjnych , jestem jak najbardziej na tak .

gregor75 jest offline  
Stary 27-08-2014, 15:29   #62
Andrzej
Prawie Moderator...
 
Avatar Andrzej
 
Zarejestrowany: 07-04-2008
Skąd: Białystok
Model: Tipo SW
Silnik: 1.4 T-JET
Rocznik: 2017
Postów: 534
Domyślnie Odp: pomocnicy moderatorów

Cytat:
Napisał Asqelos Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Szanowny Betonie tego forum
Cytat:
Napisał Asqelos Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Najśmieszniejsze jest to, ze najwięcej do powiedzenia mają ci co mają ****o do gadania
Cytat:
Napisał Asqelos Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
jak co niektórzy którym woda sodowa uderzyła do głowy bo dostali jakąś funkcję
Cytat:
Napisał Asqelos Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Oni po prostu wstydzą się tego, że pełnią jakieś funkcje. Dla Nich pełnienie jakiejkolwiek funkcji na tym forum, to ujma na honorze, boja się, że stracą kolegów
Cytat:
Napisał Asqelos Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A najwięcej gadają, Ci co najwięcej się wstydzą
Cytat:
Napisał Asqelos Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
to nie teoria, to prawda, a skąd wiem? hmmm..... nie ważne
Jak na razie w temacie tylko Marek przedstawił rzeczowe argumenty, mógłbym się nawet częściowo z nim zgodzić i gdyby w takim tonie przebiegała dyskusja (patrz post 40), to może nawet przekonalibyście mnie do zmiany zdania i poparcia propozycji. Ty natomiast kolego Asqelos, tak jak to widać z cytowanych fragmentów Twoich wypowiedzi, urządzasz sobie personalne wycieczki. Za cel ataku obrałeś sobie tym razem pomocników modów. Prosiłem Cię o argumenty i co? Co to za retoryka z Twojej strony? Tak ma być bo tak chcesz? Pojawiają się głosy przeciw, to zaczynasz oczerniać przeciwników, to że się boją, to że stracą kolegów (SIC!)... Ja wypowiadam się jako user nie pomocnik, więc jeżeli masz jakieś wąty do mnie to zwróć się do mnie bezpośrednio i powiedz co zalega Ci na wątrobie. Pogadamy sobie wymienimy się zdaniami może przekonamy do swoich racji, może rozejdziemy każdy ze swoim zdaniem, ale pamiętaj, że każdy ma prawo do swego zdania i posiadanie odmiennego zdania to nie powód by "po kimś jechać", że się tak kolokwialnie wyrażę w skrócie. Ja swoje stanowisko uzasadniłem, a w Twoich wypowiedziach nie doszukałem się rzeczowych argumentów, była tylko propozycja a potem pretensje lub cokolwiek to było...
I teraz (podkreślę, że jako user) mam propozycję dla Ciebie - zmień może tytuł tego tematu na "Czy pomocnicy powinni mieć inny kolor?" dodaj ankietę tak/nie i niech ludzie klikają. Potem na temat zerknie Jacek i... no i co będzie dalej to się zobaczy.
__________________
Bądź NIEBIESKI - wstąp do Klubu
Andrzej jest offline  
Stary 27-08-2014, 16:07   #63
kacpero
ford::beginner
 
Avatar kacpero
 
Imię: Kacper
Zarejestrowany: 06-09-2013
Skąd: Błonie
Model: Ford S-Max GHIA (7 osób)
Silnik: 1.8 TDCI
Rocznik: 2009
Postów: 40
Domyślnie Odp: pomocnicy moderatorów

Cytat:
Napisał gregor75 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ja tam mimo wszystko dobrze bawię się na tym forum
Ja bawię się nie tylko mimo wszystko ale zawsze i pod prąd Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Cytat:
Napisał Andrzej Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
dodaj ankietę tak/nie i niech ludzie klikają
propozycja jak najbardziej słuszna Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. warto jednak pamiętać, żeby umieszczać "nie wiem/nie orientuję się/nie mam zdania"... czym można mierzyć wielkość danego problemu (jak wielkiego odsetka on w ogóle dotyczy)...
z drugiej strony pytania w ankietach często są zbyt wąskie... i zdrowa dyskusja potrafi często doprowadzić do racjonalnych rozwiązań... Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Co do wycieczek i innych niecenzuralności... mówię im stanowcze NIE!

a tak w ogóle to wszystkim życzę pogody ducha... uśmiechu... pozytywnego nastawienia do życia... i aby w interlokutorach mających odmienne zdanie na jakiś temat widzieli prędzej adwersarzy niż wrogów Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
kacpero jest offline  
Stary 27-08-2014, 16:35   #64
GracKa
ford::advanced
 
Avatar GracKa
 
Imię: Gracjan
Zarejestrowany: 27-04-2013
Skąd: Gliwice
Model: Ford KA/W210
Silnik: 1.3 Endura-E
Rocznik: 1997
Postów: 444
Domyślnie Odp: pomocnicy moderatorów

Cytat:
Napisał kacpero Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
aby w interlokutorach mających odmienne zdanie na jakiś temat widzieli prędzej adwersarzy niż wrogów Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
CO!? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
GracKa jest offline  
Stary 27-08-2014, 18:10   #65
dyha
ford::advanced
 
Avatar dyha
 
Imię: Witold
Zarejestrowany: 05-06-2008
Skąd: KR / KMY
Model: Skoda Octavia II FL
Silnik: 1,9 TDi
Rocznik: 2009
Postów: 360
Domyślnie Odp: pomocnicy moderatorów

Obiecałem sobie że więcej nie zabiorę głosu w tej sprawie, ale....

Cytat:
Napisał Andrzej Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jak na razie w temacie tylko Marek przedstawił rzeczowe argumenty
No to kolego bardzo niedokładnie czytasz temat i odnośniki które są w wypowiedziach umieszczone i bezpośrednio dotyczą podmiotowej sprawy. Przypomnę więc...

Cytat:
Napisał dyha Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
...jak widać temat wyłazi ponownie, a więc ma jakąś wartość

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
Tylko nie pisz że to w innym temacie więc nie dotyczy tego Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Uważam że w tamtym temacie padło mnóstwo rzeczowych argumentów, których autorem jestem między innymi ja, a które to zapoczątkowały dyskusję.

Żeby nie było że trzymam czyjąś stronę. Nie pochwalam "wycieczek personalnych", jednak w dużej części rozumiem zachowanie Asqelos. Pewnie będziesz oczekiwał argumentów, więc postaram się je w skrócie przedstawić:

-upominasz się o rzeczowe argumenty. A ja przekornie zapytam PO CO???, jaki jest tego cel???. Ja rozumiem przedstawianie rzeczowych argumentów aby podjąć merytoryczną dyskusję której efektem będzie wypracowanie rozwiązania/zaproponowanie zmian w istniejącym systemie, lub chociażby podjęcie dyskusji przez osoby odpowiedzialne za wprowadzanie zmian. Tylko że tutaj, na tym forum że jest to działanie całkowicie bezcelowe, strata czasu! Żadne argumenty (a dyskusja trwa od ponad 10 miesięcy!!!!!), nie trafiły do osób decyzyjnych. Co więcej... osoby decyzyjne nawet nie podjęły próby dyskusji lekceważąc jednocześnie wszystkich wypowiadających się!!
I co się dziwisz że w userach pojawia się bezsilność.... ironia.... czy też w końcu zaniechanie merytorycznej dyskusji na rzecz przepychanek słownych pozbawionych argumentacji?

Jeśli to co mówisz/piszesz poparte jest argumentami trafia jednak jak w studnie bez echa, podejmuje się wreszcie próby innego tonu dyskusji. Jeśli pracując w firmie podejmiesz z szefostwem merytoryczną dyskusję i widzisz że jest tego pozytywny oddźwięk, kontynuujesz ten styl dyskusji. Jeśli jednak podejmujesz dyskusję i jesteś totalnie lekceważony, to albo dajesz sobie spokój i Twoja integracja z firmą zatrzymuje się na niskim poziomie, albo też podejmujesz dyskusję pozbawioną argumentacji z osobami które nie do końca są odpowiedzialne podejmowanie decyzji, która ostatecznie (to tylko kwestia czasu) przeradza się w przepychanki słowne.

Tutaj jest identycznie Część osób (w tym ja) całkowicie odpuściłem temat i dyskusję (śledząc jednocześnie na bieżąco jej rozwój) A część osób poszła drugą drogą. Ale nie jest to wina Asqelos lecz osób do których nie trafiają jakiekolwiek argumenty i które to lekceważą swoją pasywnością innych użytkowników forum.
Uważam że jest to naturalna konsekwencja takiego stanu rzeczy i odpowiada za to ADMINISTRACJA. Bezsilność powoduje automatycznie bunt. Taka natura rzeczy. A później to już......

Poza tym, wybacz ale doceniając jedynie Marka jednocześnie zlekceważyłeś wielu innych użytkowników którzy również zabrali głos, niekoniecznie przedstawiając rozbudowaną argumentację. Czy ich głos nie ma znaczenia? Aby wziąć czyjeś zdanie pod uwagę musi być pod nim 5 argumentów??? Może ktoś ma przemyślenia które doprowadziły do pewnego zdania które przedstawia, ale jednocześnie z pewnych względów nie chce dzielić się uzasadnieniem? Czy głos tych osób jest nieważny? Może pod wpływem wcześniejszej dyskusji innych osób ktoś wyrobił sobie zdanie, lecz nie pisze "dlaczego", rozumiem że taki głos się nie liczy??
__________________
BYŁ: Ford Focus kombi 1,6 16V ZETEC 2002r MKI FL (5 lat razem)
JEST: Skoda Octavia combi 1,9 TDi 2009r FL
dyha jest offline  
Stary 27-08-2014, 18:26   #66
Slawko
ford::professional
 
Avatar Slawko
 
Imię: Sławek
Zarejestrowany: 25-09-2012
Skąd: Warszawa
Model: Focus 3 kombi
Silnik: 1.6 TDCi DV6C
Rocznik: 2012
Postów: 1,358
Domyślnie Odp: pomocnicy moderatorów

dyha Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Slawko jest offline  
Stary 27-08-2014, 18:40   #67
kacpero
ford::beginner
 
Avatar kacpero
 
Imię: Kacper
Zarejestrowany: 06-09-2013
Skąd: Błonie
Model: Ford S-Max GHIA (7 osób)
Silnik: 1.8 TDCI
Rocznik: 2009
Postów: 40
Domyślnie

ja dodam moze... bo wydaje mi sie ze warto... ze takie podejscie "wladzy" niestety jest domena kazdego forum... wladza sie wypala... i przestaje sie interesowac swoim dzieckiem... niestety... i sukcesja tego jest to co mozna obserwowac tu i teraz...

ps. to moje doswiadczenia i obserwacje z innych for... obserwowane z obu stron..

Wysłane z mojego GT-I8190N przy użyciu Tapatalka
kacpero jest offline  
Stary 27-08-2014, 19:03   #68
Andrzej
Prawie Moderator...
 
Avatar Andrzej
 
Zarejestrowany: 07-04-2008
Skąd: Białystok
Model: Tipo SW
Silnik: 1.4 T-JET
Rocznik: 2017
Postów: 534
Domyślnie Odp: pomocnicy moderatorów

Cytat:
Napisał dyha Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Uważam że w tamtym temacie padło mnóstwo rzeczowych argumentów, których autorem jestem między innymi ja
Masz rację - Ty tak uważasz, a to subiektywna opinia i ja mogę mieć inną.
Cytat:
Napisał dyha Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jeśli pracując w firmie {...}
Spójrz na to z drugiej strony, jeżeli służysz w armii to nie masz żadnej dyskusji, więc na forum jest chyba trochę lepiej. Były przecież propozycje o postulaty uwzględnione i zaimplementowane na forum...
Cytat:
Napisał dyha Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
całkowicie odpuściłem temat i dyskusję (śledząc jednocześnie na bieżąco jej rozwój) A część osób poszła drugą drogą. Ale nie jest to wina Asqelos lecz osób do których nie trafiają jakiekolwiek argumenty i które to lekceważą swoją pasywnością innych użytkowników forum.
Uważam że jest to naturalna konsekwencja takiego stanu rzeczy i odpowiada za to ADMINISTRACJA. Bezsilność powoduje automatycznie bunt. Taka natura rzeczy. A później to już...
Czy ktoś jeszcze uważa, że to nie wina użytkownika Asqelos, że robi sobie wycieczki personalne? Jak można usprawiedliwiać takie coś? Poważnie z tym? No nie wierzę, myślę, że jednak chyba chciałeś napisać inaczej, a to wyszło niechcący. Jeżeli jednak naprawdę uważasz, że takie zachowanie jest uzasadnione, to wybacz ja tego nie akceptuję i tak "dyskutować" nie będę. Taki pseudo "siłowe" argumenty zupełnie mnie do niczego nie przekonują, a wręcz przeciwnie, utwierdzają mnie na przyjętym stanowisku. Zaczepki i ataki na innych userów zamiast argumentów i rzeczowej dyskusji to ślepy zaułek błędnie uznawany przez co poniektórych za krótszą drogę do celu. Natomiast Marek w jednym z postów rzeczowo opisał swoje stanowisko i jak już wspomniałem wcześniej mógłby mnie nawet przekonać do zmiany zdania. Natomiast postawa agresywna wywołuje efekt odwrotny - wtedy nie widzę partnera do dyskusji. Nie jestem rządem, a ani Ty, ani Asqelos nie jesteście górnikami, by siłowo coś na mnie wymóc (metaforycznie rzecz ujmując).
Cytat:
Napisał dyha Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Może ktoś ma przemyślenia które doprowadziły do pewnego zdania które przedstawia, ale jednocześnie z pewnych względów nie chce dzielić się uzasadnieniem? Czy głos tych osób jest nieważny? Może pod wpływem wcześniejszej dyskusji innych osób ktoś wyrobił sobie zdanie, lecz nie pisze "dlaczego", rozumiem że taki głos się nie liczy?
Wystartuj z takim podejściem w wyborach i przekonaj kogoś do siebie... Będziesz miał odpowiedź...
__________________
Bądź NIEBIESKI - wstąp do Klubu
Andrzej jest offline  
Stary 27-08-2014, 19:13   #69
dyha
ford::advanced
 
Avatar dyha
 
Imię: Witold
Zarejestrowany: 05-06-2008
Skąd: KR / KMY
Model: Skoda Octavia II FL
Silnik: 1,9 TDi
Rocznik: 2009
Postów: 360
Domyślnie

Pozwol ze odpowiem za ok 2h

Wysłane z mojego LG-D605 przy użyciu Tapatalka


Aaaaa..... bylbym zapomnial o argumentacji... musze wylapac dziecko i polozyc spac. Jako ze jest troche przeziebione i marudzi, usypianie moze mi troche zajac
__________________
BYŁ: Ford Focus kombi 1,6 16V ZETEC 2002r MKI FL (5 lat razem)
JEST: Skoda Octavia combi 1,9 TDi 2009r FL

Ostatnio edytowane przez dyha ; 27-08-2014 o 19:15
dyha jest offline  
Stary 27-08-2014, 19:17   #70
Szeryf455
ford::professional
 
Zarejestrowany: 14-03-2010
Skąd: Chrzanów
Model: transit
Silnik: 2,5 D
Rocznik: 1996 max
Postów: 1,035
Domyślnie Odp: pomocnicy moderatorów

dyha, u mnie też masz piwo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Szeryf455 jest offline  
Zamknięty Temat



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:15.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.