Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Mondeo
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 24-10-2016, 18:58   #31
cattani75
ford::expert
 
Avatar cattani75
 
Imię: Marek
Zarejestrowany: 15-09-2008
Skąd: Kraków
Model: Mondeo MK5 Titanium, Fiesta MK8 ST-Line
Silnik: 2.0 EB, 1.0 EB
Rocznik: 2016, 2019
Postów: 3,824
Domyślnie Odp: Chrobot przy skręcie kierownicy

To moje ostatnie Mk5! ;-)

cattani75 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-10-2016, 20:45   #32
Malenstwo8
ford::advanced
 
Avatar Malenstwo8
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 30-01-2016
Skąd: Zgierz
Model: Mondeo MK5 Kombi Titanium X/Fiesta Mk7
Silnik: 1,5 EB/1.25
Rocznik: 2016/2009
Postów: 387
Domyślnie Odp: Chrobot przy skręcie kierownicy

Dobra, jeden problem odpadł. Tu się Mondziak obronił. Jak to mówią - " auto gwizda, tylko kierowca p...a" Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Malenstwo8 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-10-2016, 21:25   #33
stefanb
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 08-05-2016
Model: Ford Mondeo
Silnik: 1.5 EB
Rocznik: 2015
Postów: 394
Domyślnie Odp: Chrobot przy skręcie kierownicy

Cytat:
Napisał cattani75 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Nakręcałem poprzednim postem atmosferę! :-D
Dywanik... Pod gumowym mam welurowy. I ten welurowy szedł sobie do góry, szedł, aż oparł się o kolumnę kierownicy w miejscu przegubu. Każdy obrót oznaczał więc charakterystyczne drżenie dywanika, co było czuć na podstopnicy, na którą ów dywanik też naszedł.
Po cofnięciu dywanika nie odczułem już więcej tego chrobotania, więc to chyba to.
Przepraszam Panów, to mój ostatni post na forum. Idę skoczyć ze wstydu z mostu!
Spoko, właśnie dlatego forum jest super - bo można czasem zaoszczędzić sobie nerwy i czas, dowiadując się takich rzeczy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Poza tym przerośnięte problemy to w końcu normalka w samochodach. Ja kiedyś miałem Toyotę Corollę E11 i w pewnym momencie zaczęło mi coś w niej dudnić przy ruszaniu z miejsca. Nie brzmiało to optymistycznie, różne wizje zaczęły mi się rysować, a okazało się... że to gumowe odbojniki, które podtrzymują maskę zbyt mocno się wcisnęły, wystarczyło wykręcić je odrobinę i problem się rozwiązał Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Po prostu - samochody też mają poczucie humoru i lubią robić sobie z kierowców jaja Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
stefanb jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-10-2016, 07:15   #34
Malenstwo8
ford::advanced
 
Avatar Malenstwo8
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 30-01-2016
Skąd: Zgierz
Model: Mondeo MK5 Kombi Titanium X/Fiesta Mk7
Silnik: 1,5 EB/1.25
Rocznik: 2016/2009
Postów: 387
Domyślnie Odp: Chrobot przy skręcie kierownicy

Cytat:
Napisał stefanb Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Spoko, właśnie dlatego forum jest super - bo można czasem zaoszczędzić sobie nerwy i czas, dowiadując się takich rzeczy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Poza tym przerośnięte problemy to w końcu normalka w samochodach. Ja kiedyś miałem Toyotę Corollę E11 i w pewnym momencie zaczęło mi coś w niej dudnić przy ruszaniu z miejsca. Nie brzmiało to optymistycznie, różne wizje zaczęły mi się rysować, a okazało się... że to gumowe odbojniki, które podtrzymują maskę zbyt mocno się wcisnęły, wystarczyło wykręcić je odrobinę i problem się rozwiązał Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Po prostu - samochody też mają poczucie humoru i lubią robić sobie z kierowców jaja Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
No, mój to żartowniś na maxa Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Taki "dowcipas" mi się trafił Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Malenstwo8 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-10-2016, 08:46   #35
Pulse
ford::professional
 
Avatar Pulse
 
Zarejestrowany: 08-04-2006
Skąd: Wilda
Model: Mondeo/Titanium
Silnik: 1,5 Ecoboost
Rocznik: 2015
Postów: 1,020
Domyślnie Odp: Chrobot przy skręcie kierownicy

No mój to ma takie poczucie humoru, że za każdym razem kiedy klapa bagażnika zamiast się zamknąć to znowu się otwierała to umierałem ze śmiechu. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Pulse jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-10-2016, 09:59   #36
Malenstwo8
ford::advanced
 
Avatar Malenstwo8
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 30-01-2016
Skąd: Zgierz
Model: Mondeo MK5 Kombi Titanium X/Fiesta Mk7
Silnik: 1,5 EB/1.25
Rocznik: 2016/2009
Postów: 387
Domyślnie Odp: Chrobot przy skręcie kierownicy

Cytat:
Napisał Pulse Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
No mój to ma takie poczucie humoru, że za każdym razem kiedy klapa bagażnika zamiast się zamknąć to znowu się otwierała to umierałem ze śmiechu. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Dobre, dobre Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Niezły jajcarz Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Malenstwo8 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-10-2016, 10:09   #37
cattani75
ford::expert
 
Avatar cattani75
 
Imię: Marek
Zarejestrowany: 15-09-2008
Skąd: Kraków
Model: Mondeo MK5 Titanium, Fiesta MK8 ST-Line
Silnik: 2.0 EB, 1.0 EB
Rocznik: 2016, 2019
Postów: 3,824
Domyślnie Odp: Chrobot przy skręcie kierownicy

A mój nie dość, że dowcipny, to jeszcze chleje... ;-)
cattani75 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-10-2016, 14:27   #38
Voldemord
ford::average
 
Avatar Voldemord
 
Imię: Wojtek
Zarejestrowany: 01-10-2015
Skąd: Lubin
Model: Mondeo MK5 Titanium
Silnik: 1.5 EB 160KM AT
Rocznik: 03.2016
Postów: 66
Domyślnie Odp: Chrobot przy skręcie kierownicy

Cytat:
Napisał cattani75 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A mój nie dość, że dowcipny, to jeszcze chleje... ;-)
Auto nie wielbłąd, pić musi Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Voldemord jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-01-2024, 21:15   #39
kowal76
ford::average
 
Avatar kowal76
 
Imię: krzysiek
Zarejestrowany: 22-06-2008
Skąd: lubuskie
Model: mondeo mk5 vignale 2019
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2019
Postów: 141
Domyślnie układ kierowniczy wspomaganie szwankuje

cześć!
pacjent to mondeo mk5 kombi vignale 150KM 2019 r tdci automat 8biegów
objawy jakie spostrzegłem to w dzień 1 pojawił się hałas tak jakby zaczynała się sypać jakaś rolka, łożysko czy coś w tym rodzaju...metaliczne chrobotanie szumienie coś koło tego po prawej stronie. autem dziennie robię około 100km. (i tu zauważyłem, że na postoju kierownica w trakcie obracania zaczyna stawiać opór i puszczać znowu opór i luz (objaw taki jak by we wspomaganiu brakowało płynu porównując do starszych wersji), w tym modelu jest elektryczne wspomaganie.
na drugi dzień wyjazd rano do pracy i zaczęła się przygoda. auto odpalone, chrobotanie nie ustaje, wspomaganie tak jak dzień wcześniej jest nie ma jest nie ma w czasie jak daje więcej gazu pracuje wspomaganie normalnie.
pierwszy komunikat bez żadnego ostrzeżenia to "brak wspomagania natychmiast serwis" potem kontrolka brak ładowania a dalej zaczął system odpinać inne urządzenia, natychmiast rozładowało akumulator do tego stopnia, że rozłączyło skrzynię biegów i na tym powrót do domu się skończył.
po naładowaniu akumulatora auto udało się odpalić nie pokazywał żadnych komunikatów ani tez braku ładowania, niestety wspomaganie dalej szwankuje tak jak wcześniej. może ktoś miał taki przypadek i coś może podpowiedzieć co zrobić wymienić albo na co zwrócić uwagę, żeby mi pół auta nie wymienili zanim trafia w punkt.
z góry dzięki za odp.
kowal76 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-01-2024, 09:54   #40
Jakub
ford::professional
 
Imię: Kuba
Zarejestrowany: 14-09-2004
Skąd: Bielsko - Biała
Model: Kuga
Silnik: 1.5
Rocznik: 2020
Postów: 1,930
Domyślnie Odp: układ kierowniczy wspomaganie szwankuje

Może się przekładnia rozkręciła - była akcja serwisowa na to.
Jakub jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:25.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.