Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Galaxy
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 18-07-2012, 16:41   #1
andrzej-klime1
ford::amateur
 
Imię: Andrzej
Zarejestrowany: 18-07-2012
Skąd: Toruń
Model: ford galaxy MK2
Silnik: 1.9 TDI
Rocznik: 2002
Postów: 1
Domyślnie Kodowanie pilota co i jak ?

Mam problem.Nie wiem jak zakodować pilota w centralnym zamku.Dodam ,że to jest ford galaxy 1.9 z 2002 r.??

andrzej-klime1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-07-2012, 20:17   #2
nomi9
ford::average
 
Zarejestrowany: 21-03-2009
Skąd: Szczecin
Model: FORD GALAXY
Silnik: 1,9 TDI ASZ
Rocznik: 2003
Postów: 154
Domyślnie Odp: kodowanie pilota

Włóż kluczyk do zamka drzwi kierowcy i w ciągu 5 sekund przekręć go trzy razy w kierunku otwierania za każdym razem przytrzymaj kluczyk przez około 0,5 sekundy . Wyjmij kluczyk z zamka zaświeci się kontrolka w drzwiach kierowcy. Skieruj kluczyk na auto i naciśnij przycisk zamykania w ciągu 5 sekund. Trzymając wciśnięty przycisk zamykania,wciśnij przycisk otwierania trzy razy. Zwolnij przycisk zamykania i gotowe kluczyk jest zakodowanyGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
nomi9 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-07-2012, 22:03   #3
Tomal73
ford::amateur
 
Imię: Tomek
Zarejestrowany: 14-05-2012
Skąd: Toruń
Model: Ford Galaxy
Silnik: 2300
Rocznik: 1999
Postów: 7
Domyślnie Odp: kodowanie pilota

Potwierdzam, działa Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.. Właśnie chwilę temu w końcu udało mi się uaktywnić pilota Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.. Wcześniej próbowałem innymi metodami opisywanymi na forum i nic... Mam Galaxy 2.3 Mk1 koniec '99r. Pozdrawiam Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Tomal73 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-06-2013, 18:28   #4
pafcio30
ford::average
 
Imię: Paweł
Zarejestrowany: 09-06-2012
Model: galaxy
Silnik: AUY 1,9 TDI
Rocznik: 2001
Postów: 120
Domyślnie Odp: kodowanie pilota

U mnie niestety nie działa Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Robie wszystko jak napisane, 3x kręce w stronę otwierania wyciągam kluczyk i nic Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. dioda w drzwiach nie świeci i pilota nie da się zakodować Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Nie wiem czy to znaczy, ze może moduł od centralnego szwankuje? Mechanicznie otwiera elegancko wszystkie drzwi. No i pilot w tym kluczyku działał bez zarzutu, ale chyba się zresetował i teraz lipa.
Nie wiem co robić, proszę o porade. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
pafcio30 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-06-2013, 18:36   #5
Stefano
ford::expert
 
Avatar Stefano
 
Imię: Janusz
Zarejestrowany: 20-02-2005
Skąd: Stalowa Wola
Model: VW Sharan
Silnik: 1,9 TDI, AUY, 115 PS
Rocznik: 2001
Postów: 2,675
Domyślnie Odp: kodowanie pilota

Musisz ustalić co szfankuje , czy pilot w kluczu czy centralka BSI, spróbuj może inny kluczyk zakodować, jak nie masz drugiego swojego to niech cię poratuje ktoś inny, to tylko na chwilę. Później zwrócisz i zakodujesz mu jak miał z jego modułem.
Stefano jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-06-2013, 19:49   #6
pafcio30
ford::average
 
Imię: Paweł
Zarejestrowany: 09-06-2012
Model: galaxy
Silnik: AUY 1,9 TDI
Rocznik: 2001
Postów: 120
Domyślnie Odp: kodowanie pilota

Dobry pomysł z tym kluczykiem od kogoś. Tylko jest mały problem, nie mam znajomego co mógłby mi kluczyka pożyczyć. Chyba, że z octavi będzie pasować...
Mam drugi kluczyk, ale jego tak samo nie da sie zaprogramować, jest to samo, a na dodatek immo w nim nie działa. No i ta dioda w drzwiach nie świeci podczas kodowania, wiec to chyba cos z centralką Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
pafcio30 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-06-2013, 21:15   #7
Stefano
ford::expert
 
Avatar Stefano
 
Imię: Janusz
Zarejestrowany: 20-02-2005
Skąd: Stalowa Wola
Model: VW Sharan
Silnik: 1,9 TDI, AUY, 115 PS
Rocznik: 2001
Postów: 2,675
Domyślnie Odp: kodowanie pilota

No ta jak masz kogoś z Oktavią no to u niego zakoduj swój kluczyk, będziesz wiedział czy w masz dobry pilot.
W sumie to nie masz co kombinowac, tylko podjedź do jakiegoś warsztatu i niech ci ktoś spawdzi, robota raptem na 5 minut...
Stefano jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-06-2013, 05:00   #8
pafcio30
ford::average
 
Imię: Paweł
Zarejestrowany: 09-06-2012
Model: galaxy
Silnik: AUY 1,9 TDI
Rocznik: 2001
Postów: 120
Domyślnie Odp: kodowanie pilota

Dzięki Stefano.
Myślałem tak zrobić. Podjade gdzieś i tak bedzie najprościej.
pafcio30 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-10-2013, 18:03   #9
koniu56
ford::amateur
 
Imię: Andrzej
Zarejestrowany: 20-02-2013
Skąd: Nowogard
Model: Ford Galaxy
Silnik: 2.0 benzyna + LPG
Rocznik: 2001
Postów: 2
Domyślnie Odp: kodowanie pilota

U mnie pilot zaczął od jakiegoś czasu nie za każdym razem otwierać czy też zamykać. Czasem działał za każdym razem a czasem nie. Postanowiłem przeprogramować kluczyk. Jednak podczas programowania dioda w drzwiach się paliła a na pilocie mrugnęła pięć razy. Po tym w drzwiach chyba powinna mrugnąć na potwierdzenie a u mnie już nie mrugnęła no i pilot teraz w ogóle nie działa. Powtarzałem programowanie wielokrotnie ale nic z tego. Pilot w kluczyku przestał działać już całkiem. Co to może znaczyć?
koniu56 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-10-2013, 19:45   #10
kris 2007
ford::beginner
 
Avatar kris 2007
 
Zarejestrowany: 13-02-2009
Skąd: przemysl
Model: galaxy mk2
Silnik: 1,9 ANU 90km
Rocznik: 2002
Postów: 21
Domyślnie Odp: kodowanie pilota co i jak ?

trzeba wszystkie luty poprawic miałem to samo poprawiłem wszystkie luty i 2 lata zero problemu
kris 2007 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:38.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.