Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Galaxy
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 28-02-2014, 11:06   #21
no_fear
ford::average
 
Avatar no_fear
 
Imię: Rafał
Zarejestrowany: 31-05-2012
Skąd: KrK
Model: MK2
Silnik: 2.3 + LPG
Rocznik: `00
Postów: 183
Domyślnie Odp: kodowanie pilota co i jak ?

jeżeli nie "ogarniesz", to mogę pomóc w przyszłym tygodniu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

no_fear jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-02-2014, 13:52   #22
Góral 2009
ford::beginner
 
Avatar Góral 2009
 
Zarejestrowany: 27-04-2009
Skąd: Zakopane
Model: Ford focus mk3
Silnik: 2.0 TDCI 103 KW
Rocznik: 2012
Postów: 35
Domyślnie Odp: kodowanie pilota co i jak ?

Witam nosze się z zamiarem dokupienia kluczyka scyzoryk do sharana 2003 r. czy idzie mu samemu zaprogramować immo i central ni ewentualnie jaki byście polecili bo na alledrogo jest tego pełno i nie wiem co wybrać?
Góral 2009 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-02-2014, 14:23   #23
no_fear
ford::average
 
Avatar no_fear
 
Imię: Rafał
Zarejestrowany: 31-05-2012
Skąd: KrK
Model: MK2
Silnik: 2.3 + LPG
Rocznik: `00
Postów: 183
Domyślnie Odp: kodowanie pilota co i jak ?

jak coś to mam do sprzedania scyzoryk pasujący do Sharana/Galaxa/Alhambry Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
gdybyś napisał wczoraj - zabrał bym go ze sobą do Zakopca, gdzie aktualnie przebywam Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez wojtekn ; 28-02-2014 o 15:43
no_fear jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-02-2014, 14:32   #24
Góral 2009
ford::beginner
 
Avatar Góral 2009
 
Zarejestrowany: 27-04-2009
Skąd: Zakopane
Model: Ford focus mk3
Silnik: 2.0 TDCI 103 KW
Rocznik: 2012
Postów: 35
Domyślnie Odp: kodowanie pilota co i jak ?

No widzisz ale to jest oryginał czy zamiennik ma immo? i ewentualnie daj znać ile chcesz za niego
Góral 2009 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-02-2014, 15:07   #25
no_fear
ford::average
 
Avatar no_fear
 
Imię: Rafał
Zarejestrowany: 31-05-2012
Skąd: KrK
Model: MK2
Silnik: 2.3 + LPG
Rocznik: `00
Postów: 183
Domyślnie Odp: kodowanie pilota co i jak ?

używany oryginał (7M3)
trzeba kupić czystą pastylkę IMMO i grot

dociąć grot, synchronizacja pilota, kodowanie IMMO i tyle Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
no_fear jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-02-2014, 15:45   #26
wojtekn
Moderator
 
Avatar wojtekn
 
Imię: Wojtek
Zarejestrowany: 08-07-2010
Skąd: Poznań
Model: Galaxy MK2
Silnik: 2,3 Benzyna z LPG
Rocznik: 2000
Postów: 804
Domyślnie Odp: kodowanie pilota co i jak ?

Cytat:
Napisał no_fear Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
jak coś to mam do sprzedania scyzoryk pasujący do Sharana/Galaxa/Alhambry Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
gdybyś napisał wczoraj - zabrał bym go ze sobą do Zakopca, gdzie aktualnie przebywam Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Na przyszłość oferty na PW lub do działu sprzedam proszę kierować. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
wojtekn jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-02-2014, 20:35   #27
jarekft
ford::average
 
Imię: Jarek
Zarejestrowany: 27-11-2009
Skąd: Sulechów
Model: MK2 GALAXY
Silnik: 1,9tdi
Rocznik: 2003
Postów: 64
Domyślnie Odp: kodowanie pilota co i jak ?

archie07

Programujesz prawidłowo a ten drugi kluczyk musisz w tym samym czasie zaprogramować czyli

zapala się dioda w drzwiach naciskasz na pilocie 1 zamykanie i trzymając naciskasz 3 razy otwieranie jak dioda na pilocie przestanie migać szybko naciskasz tą samą sekwencje na drugim pilocie i masz oba zakodowane
jarekft jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-03-2014, 14:59   #28
kubaw20055
ford::expert
 
Avatar kubaw20055
 
Imię: Kuba
Zarejestrowany: 29-08-2008
Skąd: Nowy Sącz
Model: Fiesta mk4 i pół/Fusion FL/ Focus mk3.0/ Fiesta mk7
Silnik: 1.3/1.4 Duratec/ 1.6 TDCI/ 1,25
Rocznik: 2000/2006/2011/2010
Postów: 2,548
Domyślnie Odp: kodowanie pilota co i jak ?

Pilot na podczerwień:

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.



Pilot radiowy:

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
S P R Z E D A M :
Wyprzedaż garażowa, posiadam trochę części do różnych modeli Forda:
https://forum.fordclubpolska.org/sho...38#post3446638
kubaw20055 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-07-2014, 21:04   #29
Hambra2
ford::beginner
 
Imię: Adam
Zarejestrowany: 13-01-2013
Skąd: Łódź
Model: alhambra
Silnik: 1,9
Rocznik: 1999
Postów: 35
Domyślnie Odp: kodowanie pilota

Cytat:
Napisał pafcio30 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
U mnie niestety nie działa Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Robie wszystko jak napisane, 3x kręce w stronę otwierania wyciągam kluczyk i nic Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. dioda w drzwiach nie świeci i pilota nie da się zakodować Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Nie wiem czy to znaczy, ze może moduł od centralnego szwankuje? Mechanicznie otwiera elegancko wszystkie drzwi. No i pilot w tym kluczyku działał bez zarzutu, ale chyba się zresetował i teraz lipa.
Nie wiem co robić, proszę o porade. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Witam

Sam trochę się z tym borykałem,aż doczytałem że w naszych autach są dwa odbiorniki.Drugi jest z tyłu.
Zadziałało gdy w czasie procedury wciskanie klawiszy na kluczyku wykonywałem to przy uchylnej tylnej szybie.
Myślę ,że warto spróbować
Ja sam w wolnej chwili sprawdzę ten przedni odbiornik
pzdr
Hambra2 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-10-2014, 23:15   #30
peters
ford::advanced
 
Avatar peters
 
Imię: piotr
Zarejestrowany: 19-01-2011
Skąd: Mazowieckie
Model: Vw T4,Vw Sharan 2006
Silnik: 2,5tdi 1,9tdi
Rocznik: 01
Postów: 213
Domyślnie Odp: kodowanie pilota co i jak ?

Witam.
Ja mam wrazenie ze za kazdym uruchomieniem auta ten kod jest u mnie kasowany.Alhambra 99 rok.
Dzialalo tylko otwieranie.Potem w srodku auta udalo mi sie zrobic otwieranie i zamykanie z centralnego.Jak ustawie otwieranie to zamykanie nie dziala.
Kable w drzwiach sa ok,sprawdzone przeze mnie osobiscie.

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
tu sa ciekawe sugestie.
peters jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:56.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.