Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Focus
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 19-07-2009, 08:13   #1
mayser
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 19-07-2009
Skąd: Warszawa
Model: Ford Focus Kombi MK I
Silnik: 1.6 benz
Rocznik: 2004
Postów: 1
Domyślnie Wymiana lewego lusterka

Witam

Ostatnio uszkodziłem lewe lusterko w moim samochodzie. Jest to lusterko elektrycznie sterowane, z podgrzewaną szybą. Czy ktoś może wskazać mi miejsce gdzie znajdę opis demontażu i montażu tego lusterka. Chodzi mi tu nie o szybkę tylko o cały zestaw...

Pozdrawiam

Marcin

mayser jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-07-2009, 14:57   #2
erwinzel
ford::beginner
 
Avatar erwinzel
 
Imię: Erwin
Zarejestrowany: 04-08-2007
Skąd: Głogow
Model: kombi
Silnik: 1,8 TDCI
Rocznik: 2008
Postów: 30
Domyślnie Odp: Wymiana lewego lusterka w FF MK I

Witam chciałbym się przypiąć do tego tematu też chciałbym się dowiedzieć jak można zdemontować wkład lusterka w foce bo potrzebuje odkręcić tylną jego ściankę a nie wiem jak wyciągnąć szkło (wkład) jeżeli ktoś wie to proszę o poradę chciałbym dodać jeżeli koś mi odpowie na to pytanie i uda mi się wyciągnąć wkład zamierzam zrobić ciekawą rzecz która może zainteresować posiadaczy forda fokusa i być może zmieni troszeczkę wygląd wizualny naszych foczek na pewno jeżeli uda mi się to zrobic pokarze to na forum i sami ocenicie pozdrawiam i czekam na odpowiedź można pisać też na maila erwinzel@o2,pl
__________________
erwinzel
erwinzel jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-07-2009, 15:11   #3
Natiew
ford::advanced
 
Imię: Bogdan
Zarejestrowany: 16-03-2008
Skąd: Rybnik
Model: ford C-max
Silnik: 1,6
Rocznik: 2011
Postów: 226
Domyślnie Odp: Wymiana lewego lusterka w FF MK I

Witam . Nie potrzebujesz instrukcji ! tylko 5 min wolnego czasu. Zdemontuj od wew. auta trójkątną zaślepkę wraz ze sterowaniem regulacji lusterek [pokrętło]Pod tą plastikową osłonką są 3*śruba Tors lub 1*nakrętka 10mm [ wzależności od modelu] Jedną ręką odkręcasz śrubki a druą trzymasz całe lusterko ,i po sprawie Pozdro.
Natiew jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-07-2009, 02:09   #4
waldegar
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 15-04-2009
Model: Ford Focus
Silnik: 1.8 TDDI
Rocznik: 2002
Postów: 23
Domyślnie Odp: Wymiana lewego lusterka w FF MK I

Ja jestem ciekawy,jak sie wymienia wkład lusterka ,a nie całe lusterko.Dlatego ,że mam jakis luz i całe mi drży,jak silnik pracuje.
waldegar jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-07-2009, 08:43   #5
oveja
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 21-09-2007
Skąd: Warszawa
Model: Ford Focus II
Silnik: 2.0 TDCi
Rocznik: 2008
Postów: 10
Domyślnie Odp: Wymiana lewego lusterka w FF MK I

da się wymienic sam wkład. Ja robiłem ogrzewane lusterka i musiałem w tym celu wyjąć wkład. Samo lusterko jest na zatrzaski. Żeby wyjąć wkład należy pdgrzać lusterko np.: kaloryfer lub suszarka - 20 min myślę,że wystarczy by plastik zmiękł i ładnie odchodził od wkładu. Należy robić to delikatnie!!! Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. . Podczas wkładania wkładu proponuję ponowne nagrzanie oraz trochę płynu do mycia + ciepła woda.

pozdrawiam
oveja jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-08-2013, 07:07   #6
ra9om1ak
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 24-05-2012
Model: Ford Focus
Silnik: 1.8 TDCI
Rocznik: 2003
Postów: 19
Domyślnie Wymiana lewego lusterka

Witam
Uprzejmie proszę o odpowiedź, w jaki sposób wymienić ten pęknięty bolec od lewego lusterka, czy można coś takiego dokupić ? Rozumiem, że to element nie będący częścią lusterka i kupno nowego nie rozwiąże problemu.
Przepraszam za laickie pytanie,
dziękuję z góry i pozdrawiam.
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg DSC_0268.jpg (85.4 KB, 261 wyświetleń)
ra9om1ak jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:07.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.