Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Sprzęt Audio/CB/GPS

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 20-06-2013, 11:46   #141
Alecki
ford::professional
 
Avatar Alecki
 
Zarejestrowany: 05-03-2004
Skąd: W-wa/Bemowo
Model: C-MAX MK2, S-MAX MK2
Silnik: 1.6EB, 2.0EB
Rocznik: 2011, 2017
Postów: 1,528
Domyślnie Odp: zakup rejestratora jazdy

Wygląda OK, tylko nie podają przy jakim fps jest HD. No i jeśli policzyć kartę to wychodzi z 50 zł poza budżet

__________________
"...szybkości jazdy drogowej nie mierzy się prędkością ani czasem. Mierzy się ją ryzykiem. To ono wyznacza granicę. Jeśli ryzykujesz na drodze, obojętnie ile pokazuje licznik – jesteś lekkomyślnym frajerem " [K. Hołowczyc]
Alecki jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-06-2013, 12:17   #142
Rob^
FCP member
 
Avatar Rob^
 
Imię: Robert
Zarejestrowany: 22-04-2009
Skąd: Krosno
Model: Ranger Limited
Silnik: 2.0 238KM Bi-Turbo
Rocznik: 2022
Postów: 716
Domyślnie Odp: zakup rejestratora jazdy

Cytat:
Napisał Alecki Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Wygląda OK, tylko nie podają przy jakim fps jest HD. No i jeśli policzyć kartę to wychodzi z 50 zł poza budżet
Sorry ale muszę Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Już to kiedyś pisałem ale powtórzę ... Jeśli chcemy mieć dobre i tanie to powinniśmy kupić dwa rejestratory.
Jeden dobry drugi tani.
Nie liczmy na to że rejestrator za 100-200zł będzie nagrywał Full-HD 60fps jesli nawet potrafi zapisywać pliki które mają takie parametry to i tak jakość obrazu pozostawia bardzo dużo do życzenia.
Jak widzę w rejestratorze za 200zł informację że kamera ma 12Mpix to się pytam czemu jakość tego nagrania zamieszczonego w aukcji jest tak porażkowo kiepska Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Bump: Dla porównania matryca 8Mpix w Samsung Galaxy S2 nagrywa tak -> [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
__________________

Było niesamowite Mondeo i zadziorna Kuga ST-Line jest Fiesta EcoBoost 1 liter !!! i Fordowa wyprawówka

Ostatnio edytowane przez Rob^ ; 20-06-2013 o 12:49
Rob^ jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-06-2013, 13:32   #143
Alecki
ford::professional
 
Avatar Alecki
 
Zarejestrowany: 05-03-2004
Skąd: W-wa/Bemowo
Model: C-MAX MK2, S-MAX MK2
Silnik: 1.6EB, 2.0EB
Rocznik: 2011, 2017
Postów: 1,528
Domyślnie Odp: zakup rejestratora jazdy

Masz pełną rację. W budżecie 200 zł dostanie się jakość adekwatną do ceny.
Z drugiej strony w wielu przypadkach nawet słaba jakość okaże się być wystarczająca do celów dowodowych.
__________________
"...szybkości jazdy drogowej nie mierzy się prędkością ani czasem. Mierzy się ją ryzykiem. To ono wyznacza granicę. Jeśli ryzykujesz na drodze, obojętnie ile pokazuje licznik – jesteś lekkomyślnym frajerem " [K. Hołowczyc]
Alecki jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-06-2013, 21:05   #144
SrebnaStrzała
ford::expert
 
Avatar SrebnaStrzała
 
Zarejestrowany: 30-01-2008
Skąd: Poznań
Model: A7, Mondeo
Silnik: 50TDI, 2.0TDCI
Rocznik: 2018, 2011
Postów: 4,462
Domyślnie Odp: zakup rejestratora jazdy

To może rozwarze montaż normalnej kamery bo tak ową posiadam i ona już jest z wyższej półki a przy tym nie jest zbyt wielkaGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
SrebnaStrzała jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-06-2013, 21:24   #145
Alecki
ford::professional
 
Avatar Alecki
 
Zarejestrowany: 05-03-2004
Skąd: W-wa/Bemowo
Model: C-MAX MK2, S-MAX MK2
Silnik: 1.6EB, 2.0EB
Rocznik: 2011, 2017
Postów: 1,528
Domyślnie Odp: zakup rejestratora jazdy

...a nagrywa w pętli?
__________________
"...szybkości jazdy drogowej nie mierzy się prędkością ani czasem. Mierzy się ją ryzykiem. To ono wyznacza granicę. Jeśli ryzykujesz na drodze, obojętnie ile pokazuje licznik – jesteś lekkomyślnym frajerem " [K. Hołowczyc]
Alecki jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-06-2013, 21:34   #146
jvc
Feel The Difference
 
Avatar jvc
 
Imię: Mirek
Zarejestrowany: 23-04-2008
Skąd: Polska
Model: MK5 Titanium X, Focus MK4 St-Line
Silnik: 2,0tdci 150=>180=>200+, 1,0 125KM
Rocznik: 2016,2018
Postów: 6,032
Domyślnie Odp: zakup rejestratora jazdy

A włącza się z automatu ? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Pozdrawiam
Mirek




Mój mondek
...Powered by heko...


Bądź
NIEBIESKI-zarejestruj się





jvc jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-06-2013, 08:36   #147
corneliusab
ford::expert
 
Avatar corneliusab
 
Zarejestrowany: 26-02-2008
Skąd: AB(DE) / GD(PL)
Model: S-Max Titanium S / Kuga Individual
Silnik: 2.5 T 220 PS / 2.5 T 200PS
Rocznik: 2009 / 2009
Postów: 3,731
Domyślnie Odp: zakup rejestratora jazdy

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] ja mam taka jakies 1,5 roku, nie jest to jakis cud techniki ale kat patrzenia ma 140 st. i tablice rejestracyjne da sie bez problemu odczytac z 20-30 metrow. W Paryzu juz mi tylek uratowala jak wykasowalem pol e-klassy MAN-em :-) Do materialu dowodowego wystarczy.

Pozdrawiam
__________________
Moje Mondeo

corneliusab jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-07-2013, 13:23   #148
kamildri
ford::amateur
 
Imię: Kamil
Zarejestrowany: 03-07-2013
Skąd: warszawa
Model: Focus
Silnik: BENZYNA
Rocznik: 2008
Postów: 2
Domyślnie Odp: zakup rejestratora jazdy

Myślę, że zakup rejestratora jazdy to dobra decyzja. Moim zdaniem wybór modelu zależy od jego przeznaczenia, ja jeżdżę służbowym focusem, kupiłem ten model [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] z kamerą 150° i GPS-em. W razie kolizji oprócz nagrania mam, siłę hamowania, kierunek jazdy oraz dokładną pozycję i prędkość. Mam go ponad rok, sprawuje się ok. Zauważyłem, że inni kierowcy widząc mój rejestrator mniej się wpychają przede mnie.
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg rejestrator_jazdy_winycam_v300hd_przod_1.jpg (61.9 KB, 62 wyświetleń)
kamildri jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-07-2013, 14:05   #149
winmajor
ford::average
 
Avatar winmajor
 
Imię: Daniel
Zarejestrowany: 17-10-2012
Skąd: Łódź
Model: Mondeo MK2 Kombi
Silnik: 1.8 16v, LPG KME Diego3
Rocznik: 1998
Postów: 101
Domyślnie Odp: zakup rejestratora jazdy

Cytat:
Napisał kamildri Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Zauważyłem, że inni kierowcy widząc mój rejestrator mniej się wpychają przede mnie.
To znaczy jak to robią ? Pytam, bo nigdy nie spotkałem się z podobnym podejściem. Raczej dla większości jedziesz z nawigacją.
winmajor jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-07-2013, 11:43   #150
Rob^
FCP member
 
Avatar Rob^
 
Imię: Robert
Zarejestrowany: 22-04-2009
Skąd: Krosno
Model: Ranger Limited
Silnik: 2.0 238KM Bi-Turbo
Rocznik: 2022
Postów: 716
Domyślnie Odp: zakup rejestratora jazdy

To ja mam inaczej ... raczej sami się pchają w kadr Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. -> [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
__________________

Było niesamowite Mondeo i zadziorna Kuga ST-Line jest Fiesta EcoBoost 1 liter !!! i Fordowa wyprawówka
Rob^ jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:29.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.