Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Focus

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 12-01-2012, 11:37   #11
kiri1117
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 31-08-2009
Skąd: Wlkp
Model: Focus
Silnik: 1,8 TDCi 85 KW
Rocznik: 2002
Postów: 43
Domyślnie Re: Jak sprawdzic moduł komfortu

Witam, przyczyną moich problemów był moduł komfortu... Po wymianie na nowy wszystko wróciło do normy. Chciałem podziekować koledze moons za pomoc oraz innym ktorze chcieli mi pomoć. W razie jakiś pytań proszę pisać. Pozdrawiam

kiri1117 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-02-2013, 09:01   #12
OphisR
ford::average
 
Zarejestrowany: 18-12-2009
Model: Focus MK1
Silnik: 1,8 TDDI
Rocznik: 2002
Postów: 65
Domyślnie Odp: Jak sprawdzic moduł komfortu

U mnie problem jest taki, że nie działa centralny zamek z pilota, nawet kupiłem nowego pilota, ale nic z tego. Przekręcam kluczyk 4x w ciągu 6 sek do pozycji II i 0 i nie słychać żadnego dźwięku. Nie da się zaprogramować kluczyka. Czy w takim przypadku w grę wchodzi też wymiana modułu komfortu? Czy wystarczy kupić taki sam moduł na szrocie i zaprogramować pilota, czy trzeba jeszcze coś robić?
Widzę, że takie moduły na allegro to wydatek od 40 zł.
Pozdrawiam

Ostatnio edytowane przez OphisR ; 01-02-2013 o 09:07
OphisR jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-07-2013, 23:11   #13
_Piku_
ford::amateur
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 14-06-2013
Skąd: Rzeszów
Model: FOCUS MK1
Silnik: 1.6 16V
Rocznik: 1999
Postów: 1
Domyślnie Odp: Jak sprawdzic moduł komfortu

Witam

Jest to mój pierwszy post na forum wiec witam forumowiczów
Miałem identyczne objawy jak kolega w swoim fokusie MK1 przed liftem i po sprawdzeniu wszystkich możliwych bezpieczników których nawet nie były opisane w instrukcji nic mi to nie dało ale szperając miernikiem zauważyłem że i tak nie dochodzi napięcie do modułu wiec podebrałem na próbę z gniazda zapalniczki i wszystko powróciło do normy (centralny zamek , otwieranie bagażnika z kokpitu ) a że to był 4 dzień walki z tą usterka przestałem dalej szukać i wykonałem na stałe zasilanie z zapalniczki i po 2 latach eksploatacji działa poprawnie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Mam nadzieje że taki zabieg może zaoszczędzić czas i wydatków Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
_Piku_ jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-08-2013, 09:24   #14
MaxMirek
ford::amateur
 
Imię: Mirek
Zarejestrowany: 14-06-2012
Skąd: Koszalin
Model: Fiesta MK6
Silnik: 1,3
Rocznik: 2007
Postów: 3
Domyślnie Odp: Jak sprawdzic moduł komfortu

Witam szanownych kolegów w moim c-maxie z 2006r trend występuje takie coś,że pomimo dwukrotnego mrugnięcia kierunkowskazów drzwi nie ryglują się od środka otwieram klamką,nie mam też domykania szyb z kluczyka,występuje też błąd B1320 przełącznik kontrolny drzwi kierowcy i jest to usterka aktualna/gdzie szukać tego przełącznika/prosiłbym o jakieś wskazówki do moich problemów auto posiada drzwi w elektryce z przodu.
MaxMirek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-08-2013, 21:06   #15
MaxMirek
ford::amateur
 
Imię: Mirek
Zarejestrowany: 14-06-2012
Skąd: Koszalin
Model: Fiesta MK6
Silnik: 1,3
Rocznik: 2007
Postów: 3
Domyślnie Odp: Jak sprawdzic moduł komfortu

Witam wszystkich i mam pytanie co to za wiązki przewodów które połączone są jedna z czarnym jakby modułem druga niżej z siwym obie bez nalepek znajdują się przy prawym przednim słupku mojego c-maxa trend z 2006r 1,6 tdci 90KM pozdrawiam.
MaxMirek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-03-2018, 11:33   #16
Maciek56561
ford::average
 
Zarejestrowany: 23-09-2009
Skąd: Chrzanów
Model: Focus Hatchback
Silnik: 1,6 benzyna
Rocznik: 2004
Postów: 61
Domyślnie Odp: Jak sprawdzic moduł komfortu

Witam wszystkich u mnie przestał działać centralny z kluczyka i klapa bagażnika , z kokpitu klapa działa i centralny z zamka też . Byłem wymienić baterie i gość powiedziął że kluczyk daje sygnał. Mam pytanie czy to moduł padł.? próbowałem zaprogramować pilot jednak jest tylko sygnał po4 przekręceniach kluczyka, natomiast przy próbie nacisnięcia przycisku na pilocie nic sie nie dzieje. Dziękuje za odpowiedz

Ostatnio edytowane przez Maciek56561 ; 12-03-2018 o 11:39
Maciek56561 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-05-2019, 07:53   #17
Glacier
ford::amateur
 
Imię: Wacław
Zarejestrowany: 19-05-2018
Skąd: Rzeszów
Model: Mondeo
Silnik: 1,8
Rocznik: 1998
Postów: 3
Domyślnie Odp: Jak sprawdzic moduł komfortu

Czy po wymianie modułu komfortu trzeba dokonywać procedury kalibracji kluczyków czy po prostu moduł podpinamy i powinno być ok?

pozdrawiam
Glacier jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-05-2019, 08:50   #18
waldek1221
ford::advanced
 
Imię: Waldek
Zarejestrowany: 22-05-2013
Skąd: Legionowo
Model: Focus MK2 FL
Silnik: 1,8 B(125)
Rocznik: 2009
Postów: 354
Domyślnie Odp: Jak sprawdzic moduł komfortu

Odpowiedź masz w poście #9.
waldek1221 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:41.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.