Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Focus
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 29-10-2008, 19:55   #1
robertos132
ford::average
 
Imię: Rob
Zarejestrowany: 02-07-2008
Model: Focus
Silnik: TDCI 100KM
Rocznik: 2004
Postów: 113
Domyślnie Kupiłem zarówki do FF1

Zakupiłem firmowe żarówki Osram +60% H1 /57zł/wytrzymały 4 miesiące,choć znam się na energii/energetyk/ dałem sie nabrać na inne żarniki/dłuższy strumień świetlny itp./.Więc jako przestroga kupujcie zwykłe Tungsramy,Osramy i Philipsy nie cudujcie a żaróweczki będą Wam służyć latami.Wcześniejsze niecudowane Tungsramy służyły mi prawie 2 lata,i nadal służą bo je wymieniłem jak cudo techniki się spaliły w odstępie jednego tygodnia.Ech głupota moja.....a niby taki mądry hihihihi.

robertos132 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 29-10-2008, 22:14   #2
satanael
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 16-09-2008
Skąd: Szczecin
Model: Mondeo/E46
Silnik: 2.2 TDCI/2.0 D
Rocznik: 2004/2004
Postów: 311
Domyślnie Re: Kupiłem zarówki do FF1

ale co tu do mądrości? przecież sam producent pisze że żarówki będą świecić krócej, nie ma tu żadnego mataczenia. Poza tym to coś za coś, ja jeżdze już rok na osramach +90% w swoim drugim aucie i choćbym miał je wymieniać co pół roku to bym wymieniał bo wole czuć się nocami troszke bezpieczniej
pozdrawiam
__________________
Bądźmy wdzięczni idiotom. Gdyby nie oni, reszta nigdy nie osiągnęłaby sukcesu.

Mark Twain
satanael jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-11-2008, 21:59   #3
pawel2007
ford::beginner
 
Avatar pawel2007
 
Imię: Paweł
Zarejestrowany: 07-04-2008
Skąd: Płock
Model: FOCUS MKI
Silnik: 1.8TDDI 90KM
Rocznik: 2000
Postów: 43
Domyślnie Re: Kupiłem zarówki do FF1

Cytat:
Napisał satanael
choćbym miał je wymieniać co pół roku to bym wymieniał bo wole czuć się nocami troszke bezpieczniej
pozdrawiam
Święta racja - moje żarówki H4 w reflektorach i H1 w halogenach wymieniłem na Osramy +90% i nie żałuję. Różnica ogromniasta. Zamiana zółtego światła na prawia białe - naprawdę warto. Wg mnie jeździ się znacznie wygodniej. A że trzeba będzie częściej wymieniać? - coś za coś.
pawel2007 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-11-2008, 12:48   #4
Stanisław P.
ford::average
 
Imię: Stanisław
Zarejestrowany: 06-11-2007
Skąd: opolskie
Model: Focus I
Silnik: 1,8 TDCi
Rocznik: 2002
Postów: 50
Domyślnie Re: Kupiłem zarówki do FF1

Na pewno Ameryki nie odkryję, ale u siebie stosuję najtańsze żarówki, które kupuję w Biedronce (komplet żarówek za 7 zł, a dwie za 6 zł), tylko dlatego, że się za często przepalają. Ponadto proponuję wiadomosci ze strony
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
lub to
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
Pozdrowienia dla wszystkich FORDZIARZY :fcp29
Stanisław P. jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-11-2008, 08:26   #5
kaczozord
ford::advanced
 
Avatar kaczozord
 
Zarejestrowany: 11-11-2008
Skąd: Gliwice
Model: Focus
Silnik: .
Rocznik: .
Postów: 379
Domyślnie Re: Kupiłem zarówki do FF1

Sam mogę polecić żarówki ze stajni PHILIPSA - Power2Night oraz XTreme Performance.

Te pierwsze świeciły mi w astrze około pół roku (15 tys. przebiegu). Te drugie zamontowałem do focusa, bo poprzednie osramy, które miałem to świeciły po prostu tragicznie. Światła były ustawione prawidłowo, a żarówka świeciła tak, że w nocy było strach jechać :fcp5
Teraz na XTreme różnica jest powalająca! Nie wierzę w te reklamowe i magiczne +70% czy inne, ale jakość ich świecenia jest na pewno lepsza; doceni to i zobaczy to każdy, który jeździ w nocy.
kaczozord jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-11-2008, 16:19   #6
vgrzes
ford::average
 
Imię: grzes
Zarejestrowany: 23-11-2006
Skąd: Marcinkowo
Model: focus 1
Silnik: 1.8
Rocznik: 1999
Postów: 114
Domyślnie Re: Kupiłem zarówki do FF1

Cytat:
Napisał pawel2007
Cytat:
Napisał satanael
choćbym miał je wymieniać co pół roku to bym wymieniał bo wole czuć się nocami troszke bezpieczniej
pozdrawiam
Święta racja - moje żarówki H4 w reflektorach i H1 w halogenach wymieniłem na Osramy +90% i nie żałuję. Różnica ogromniasta. Zamiana zółtego światła na prawia białe - naprawdę warto. Wg mnie jeździ się znacznie wygodniej. A że trzeba będzie częściej wymieniać? - coś za coś.
Musiałeś mieć jakieś kitowe żarówki skoro zauważyłeś taką ogromniastą różnice. kiedy przeczytałem twój post postanowiłem założyć takie i nie widze żadnej różnicy miedzy starymi (motocraft) a osram +90
__________________
szcześliwej drogi już czas
vgrzes jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:16.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.