Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Galaxy
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 09-03-2009, 23:38   #1
zbyszekwww
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 27-12-2008
Skąd: Śmigiel/ Poznań
Model: Galaxy
Silnik: 115KM
Rocznik: 2001
Postów: 43
Domyślnie Podświetlenie navi mdf

Witam.
Mam pytanko czy mozna jakos sciemnic albo tez calkowicie wylaczyc ekran od navigacji tak aby nie razil noca? wiem ze kiedyw ylaczy sie radio to i ekran gasnie ale nie o to chodzi. czy jest jakis inny sposob na sciemnienie lub wylaczenie tego ekranu?

zbyszekwww jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-03-2009, 07:30   #2
Stefano
ford::expert
 
Avatar Stefano
 
Imię: Janusz
Zarejestrowany: 20-02-2005
Skąd: Stalowa Wola
Model: VW Sharan
Silnik: 1,9 TDI, AUY, 115 PS
Rocznik: 2001
Postów: 2,675
Domyślnie Odp: Podświetlenie navi mdf

Cytat:
Napisał zbyszekwww Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witam.
Mam pytanko czy mozna jakos sciemnic albo tez calkowicie wylaczyc ekran od navigacji tak aby nie razil noca? wiem ze kiedyw ylaczy sie radio to i ekran gasnie ale nie o to chodzi. czy jest jakis inny sposob na sciemnienie lub wylaczenie tego ekranu?
Wchodzisz w "seting - ustawienia" i masz tam pozycje sciemnianie, przesywasz kursor na skali wg. potrzeb. Mozesz tez zmienić kolory na ciemniejsze przyciskiem po prawej stronie okna wsadowego płyt CD, ale to nie wiele daje, tak że najlepiej -> seting.
Pozdr.
Stefano jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-03-2009, 08:21   #3
RafałB
ford::expert
 
Avatar RafałB
 
Zarejestrowany: 04-11-2008
Skąd: Podlaskie
Model: S-max Titanium S 163KM (na razie)
Silnik: 2.0 tdci
Rocznik: 2012
Postów: 3,073
Domyślnie Odp: Podświetlenie navi mdf

Ja zaraz po zakupie Mk2 chciałem sobie włożyć mfd,już miałem w ręku i chce włożyć w miejsce radia Ford 6000,no i jakie było moje zdziwienie i wkur...nie jak zobaczyłem że nie wejdzie,bo radio jest na 2 diny,a navi na 3...trzeba byłoby deske przerabiać i kupić inny panel w serwisie,lipa więc wybrałem radyjko.Z navi mało korzystam a jak już to montuje do szyby i mniej odwraca uwage.
__________________
Wcześniej było: Galaxy MK1 2.0 B+LPG, Galaxy MK2 1.9 TDI Automat, S-max 2.0 TDCi 140KM, obecnie S-max Titanium S 2.0 TDCi 163KM manual.
RafałB jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-03-2009, 15:52   #4
zbyszekwww
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 27-12-2008
Skąd: Śmigiel/ Poznań
Model: Galaxy
Silnik: 115KM
Rocznik: 2001
Postów: 43
Domyślnie Odp: Podświetlenie navi mdf

Cytat:
Napisał Stefano Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Wchodzisz w "seting - ustawienia" i masz tam pozycje sciemnianie, przesywasz kursor na skali wg. potrzeb. Mozesz tez zmienić kolory na ciemniejsze przyciskiem po prawej stronie okna wsadowego płyt CD, ale to nie wiele daje, tak że najlepiej -> seting.
Pozdr.
czy chodzi o menu kontrast? mam angielski jezyk, kontrast zmienia na ciemniejsze wszytskie kolory tak ze ekran staje sie ciemniejszy czy to jakies inne munu po ang?
zbyszekwww jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-03-2009, 23:24   #5
Stefano
ford::expert
 
Avatar Stefano
 
Imię: Janusz
Zarejestrowany: 20-02-2005
Skąd: Stalowa Wola
Model: VW Sharan
Silnik: 1,9 TDI, AUY, 115 PS
Rocznik: 2001
Postów: 2,675
Domyślnie Odp: Podświetlenie navi mdf

Cytat:
Napisał zbyszekwww Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
czy chodzi o menu kontrast? mam angielski jezyk, kontrast zmienia na ciemniejsze wszytskie kolory tak ze ekran staje sie ciemniejszy czy to jakies inne munu po ang?
To jest własnie to menu i to sciemnianie, tylko tam pisze 'kontrast'.
A jaką masz wersje MFD ? Bo jak C lub D to mogę ci wgrac POLSKIE MENU.
Pozdr.
Stefano jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-03-2009, 15:05   #6
zbyszekwww
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 27-12-2008
Skąd: Śmigiel/ Poznań
Model: Galaxy
Silnik: 115KM
Rocznik: 2001
Postów: 43
Domyślnie Odp: Podświetlenie navi mdf

Cytat:
Napisał Stefano Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
To jest własnie to menu i to sciemnianie, tylko tam pisze 'kontrast'.
A jaką masz wersje MFD ? Bo jak C lub D to mogę ci wgrac POLSKIE MENU.
Pozdr.
Ja mam wersje D. Chetnie wgralbym polskie menu ale do stalowej woli daleko. A samym kontrastem niewiele sie zdziala i tak w oczy razi a na dodatek boki ekranu sa praktycznei czarne i nic nie widac.
zbyszekwww jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-03-2009, 21:06   #7
Stefano
ford::expert
 
Avatar Stefano
 
Imię: Janusz
Zarejestrowany: 20-02-2005
Skąd: Stalowa Wola
Model: VW Sharan
Silnik: 1,9 TDI, AUY, 115 PS
Rocznik: 2001
Postów: 2,675
Domyślnie Odp: Podświetlenie navi mdf

Cytat:
Napisał zbyszekwww Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ja mam wersje D. Chetnie wgralbym polskie menu ale do stalowej woli daleko. A samym kontrastem niewiele sie zdziala i tak w oczy razi a na dodatek boki ekranu sa praktycznei czarne i nic nie widac.
Szkoda, że nie zgłosiłeś się z tym problemem wczesniej, bo jakiś czas temu /no juz parę lat Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. /jedziłem często do Poznania, bo moja pociecha grała tam w kosza / MUKS /.
Pozdr.
Stefano jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:12.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.