Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Mondeo

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 13-10-2010, 20:13   #1
MFC
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 05-09-2010
Model: Mondeo
Silnik: 2.0 TDDI
Rocznik: 2001
Postów: 4
Domyślnie Szukam silnika.

Witam wszystkich.

Od niedawna jestem posiadaczem Forda Mondeo MK3 z 2001 r. z silnikiem TDDI 2.0, 115 KM. Wszystko by było fajnie gdyby nie to, że w bardzo krótkim czasie od zakupu auta padł mi całkowicie silnik. Na początku myślałem, że wystarczy wymienić rozrząd ale po rozebraniu silnika okazało się, że na bloku silnika są dziury oraz niektóre śruby mocujące zostały w bloku. Remont silnika - z tego co wyczytałem na forum - nie bardzo mi się opłaca więc potrzebuję kupić nowy silnik. Teraz mam takie pytanie do forumowiczów, a mianowicie czy jest ktoś kto ostatnio kupował gdzieś w Polsce kompletny silnik i jest zadowolony z zakupu? Szukam po prostu miejsca gdzie uczuciwie kupię silnik, na którym jeszcze trochę pojeżdżę. Z góry wszystkim dziękuję za wszelkie porady i informacje. Oprócz postów na forum można też pisać na adres e-mail [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

MFC jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-10-2010, 01:27   #2
Lasko1990
ford::average
 
Avatar Lasko1990
 
Imię: Damian
Zarejestrowany: 17-01-2010
Skąd: Zwoleń
Model: Mondeo MK III
Silnik: 2.0 TDDI
Rocznik: 2001
Postów: 87
Domyślnie Odp: Szukam silnika.

Najlepiej to jakbys kupil silnik z auta po ,,dzwonie'' w ktorym motor nie zostal uszkodzony...

Jak jechalem po przekladke do goscia ktorego znalazlem na allegro mial w swojej ofercie silnik caly kompletny taki jak Ty masz za 3 tysie no i przekladke na europe ktora ja zlapalem...motor tez juz sprzedal...a naprawa auta nie wchodzila w gre bo dach kaput...

Powracajac do tematu czatuj na allegro samochody po dzwonach bo w tym masz pewnosc ze ten silnik jeszcze jezdzil a w aukcjach wystawionych lub na szrotach nie jest pewne ze trafisz cos dobrego i sobie spowrotem nie narobisz kosztow...przy okazji jak kupisz po dzwonie to w calosci i moze jeszcze jakies inne czesci Ci zostana na przyszlosc Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Mozesz popatrzec tez na angliki powypadkowe ktore sa bez prawa rejestracji i tylko na czesci takiego za 4 tysiace kupisz w calosci...a do tego tez czesci sporo Ci zostanie...
Lasko1990 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
2.0pb , tddi


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:12.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.