Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford C-MAX
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 30-05-2011, 21:28   #421
bagzi
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Czy ktoś juz posiada?

to jak to w końcu jest, są światła do dziennej czy nie ma? różnie o tym piszecie

 
Stary 30-05-2011, 21:38   #422
sebx11
ford::average
 
Zarejestrowany: 16-05-2011
Skąd: W-wa
Model: C-MAX Mars Red
Silnik: 1.6 benzyna 105KM
Rocznik: 2011
Postów: 50
Domyślnie Odp: Czy ktoś juz posiada?

Cytat:
Napisał De-Zet Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Wszystko się zgadza, jednak nie mogę zrozumieć, dlaczego w Focusie (bez navi i kamery cofania) i w niższej wersji wyposażeniowej można było dać lepszy wyświetlacz a w C-Maxie nie?
Bo to może być na części zdjęć fotomontarz - w katalogu drukowanym są wzmianki drobnym maczkiem oczywiscie iż część zdjęć jest wygenerowana komputerowo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

C-max np: w porównaniu z Focusem w tej samej wersji Trend ma lepsze radio z bluetooth osobiscie wole to niz bajerancki lcd .
sebx11 jest offline  
Stary 30-05-2011, 21:40   #423
sebx11
ford::average
 
Zarejestrowany: 16-05-2011
Skąd: W-wa
Model: C-MAX Mars Red
Silnik: 1.6 benzyna 105KM
Rocznik: 2011
Postów: 50
Domyślnie Odp: Czy ktoś juz posiada?

Cytat:
Napisał bagzi Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
to jak to w końcu jest, są światła do dziennej czy nie ma? różnie o tym piszecie
No są - włączają sie po przekreceniu kluczyka ,w nocy też i wtedy tym pokretlem z lewej trzeba ustawic tryb /// D i juz .
sebx11 jest offline  
Stary 30-05-2011, 21:48   #424
sebx11
ford::average
 
Zarejestrowany: 16-05-2011
Skąd: W-wa
Model: C-MAX Mars Red
Silnik: 1.6 benzyna 105KM
Rocznik: 2011
Postów: 50
Domyślnie Odp: Czy ktoś juz posiada?

Cytat:
Napisał goth Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Zobaczymy jak będzie przy pierwszym tankowaniu. A tak wygląda http://imageshack.us/g/9/img0144mw.jpg/
No nieźle wyglada ,gratulacje - szukam jednej rzeczy z akcesoriów ,takich plastikowych nakładek na krawędzie drzwi ,oryginalnych nie ma podobno . Moze ktoś mi poleci jakieś uniwersalne ? Mógłby być taki czarny pas montowany standardowo na drzwi , no ale na czym zarabiał by serwis a tak otarcie drzwii na parkingu to kwestia czasu :-(
sebx11 jest offline  
Stary 30-05-2011, 22:05   #425
then
ford::beginner
 
Avatar then
 
Zarejestrowany: 01-10-2010
Skąd: Ruda Śląska
Model: Ford C-Max
Silnik: EcoBoost 1.6 150 KM
Rocznik: 2011
Postów: 17
Domyślnie Odp: Czy ktoś juz posiada?

Ja zastanawiam się nad listwami firmy rider-auto. Miałem takie we fieście mk7 - są bardzo dobrej jakości. Dzwoniłem dziś do tej firmy z pytaniem o listwy dopasowane do nowego c-max'a - niestety jeszcze takich "nie dopasowali"
Ja mierzyłem na swoim maxie i chyba zaryzykuje kupno tych z Forda Kugi [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] Wymiarowo pasują i do drzwi i ładnie wpasują się w przetłoczenia - tak na oko.. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Pozdrawiam!
then jest offline  
Stary 30-05-2011, 22:13   #426
sebx11
ford::average
 
Zarejestrowany: 16-05-2011
Skąd: W-wa
Model: C-MAX Mars Red
Silnik: 1.6 benzyna 105KM
Rocznik: 2011
Postów: 50
Domyślnie Odp: Czy ktoś juz posiada?

Niezłe ale ja myślałem w pierwszej kolejności o takich listwach pionowych zakładanych na krawędź drzwi .
sebx11 jest offline  
Stary 31-05-2011, 07:02   #427
De-Zet
ford::advanced
 
Avatar De-Zet
 
Zarejestrowany: 27-03-2011
Skąd: Warszawa
Model: C-MAX Titanium
Silnik: 1,6 EcoBoost 150 KM
Rocznik: 2011
Postów: 269
Domyślnie Odp: Czy ktoś juz posiada?

Nie rób tego, bo zmatowisz sobie ranty drzwi! Ja tak miałem w Ibizie i nigdy więcej nie popełnię tego błędu. Jeśli już chcesz zabezpieczyć swoje drzwi to naklej pojedynczy, punktowy odbojnik. Piękno dyskusyjne, jednak zwykle spełnia on swoją rolę.
A najlepiej to parkować między dużo droższymi furami. To najlepsze zabezpieczenie lakieru Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez De-Zet ; 31-05-2011 o 07:07
De-Zet jest offline  
Stary 31-05-2011, 13:54   #428
Atlis
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Czy ktoś juz posiada?

Nakladki na drzwi - 1) wiocha 2) rdza... ja wole zaparkowac dalej od wszystkich na parkingu i sie przejsc niz pchac sie do drzwi marketu i czekac ktory troll mi walnie drzwiami w moje... Ale prawda tez, ze samochod trzymam w garazu. Na parkingach przed blokiem - nie wiem co bym zrobil. Ale chyba bym wynajal garaz Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
 
Stary 31-05-2011, 15:14   #429
sebx11
ford::average
 
Zarejestrowany: 16-05-2011
Skąd: W-wa
Model: C-MAX Mars Red
Silnik: 1.6 benzyna 105KM
Rocznik: 2011
Postów: 50
Domyślnie Odp: Czy ktoś juz posiada?

Niestety inni mogą zaparkować koło Ciebie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Czasmi trzeba jechać do miasta albo gdzieś gdzie się nie ma garażu ...
sebx11 jest offline  
Stary 31-05-2011, 21:56   #430
Mojjo
ford::average
 
Zarejestrowany: 28-05-2011
Skąd: Warszawa
Model: Ford S-Max Platinium
Silnik: 2.5T 220KM
Rocznik: 2007
Postów: 55
Domyślnie Odp: MK3 Czy ktoś juz posiada?

Cytat:
Napisał sebx11 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Hmmm ... to dziwne w takim razie ? U mnie miga czerwona lampka chyba z symbolem I między wskażnikiem poziomu paliwa i temperatury . dwa razy zamykałem wszystkie drzwi i bagażnik . Lampka zapala się zaraz po nacisnieciu na pilocie kluczyka kłódek zamkniętych po zadziałaniu centralnego zamka . W zasadzie bardziej logiczne byłoby miganie ale nie ma nic o tym w instrukcji obsługi , no i dopiero dziś wieczzorem po ciemku to zauważyłem .
Tez tak mam. Miga kontrolka "I" od komunikatów. Udalo ci sie ustalic, dlaczego?
Mojjo jest offline  
Zamknięty Temat



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:04.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.