Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Kuga
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 05-12-2013, 21:54   #631
Marcin-Prezes
ford::advanced
 
Avatar Marcin-Prezes
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 20-01-2008
Skąd: Kraków
Model: Kuga III
Silnik: 2.0 EcoBlue MHEV
Rocznik: 2020
Postów: 253
Domyślnie Odp: Nowy model - nowinki , zmiany

...i mamy naoczny przykład jak LEP kupił i jest zadowolonyGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

__________________
Marcin; Ford Kuga III 2.0 EcoBlue mHev
Marcin-Prezes jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-12-2013, 08:39   #632
Atlis
ford::professional
 
Avatar Atlis
 
Imię: Marian
Zarejestrowany: 19-07-2013
Skąd: Szczecin
Model: Focke-Wulf
Silnik: 1.6EB 207KM/333Nm
Rocznik: 2011
Postów: 1,389
Domyślnie Odp: Nowy model - nowinki , zmiany

Cytat:
Napisał Miraks Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jeżdżę już czwartym fordem - wszystkie z salonu, ale jestem zdziwiony obecną polityką Forda - auto jest w ofercie salonu, a nie ma możliwości zrobienie jazdy próbnej? Jeśli nawet nie ma tego modelu do jazdy próbnej w salonie X to diler umawia się z klientem np. na przyszły tydzień i to autko tam podstawiają. Wtedy dzwonią po klienta i klient robi jazdę próbną. Tak przynajmniej było do tej pory. Nie wierzę, że ktoś kupi auto za 100k nie robiąc jazdy próbnej danym modelem?
Nadal tak jest. Pamietaj, ze to nie jest politika Forda. Samochody demo zamawia sam dealer i sam za nie placi. Po co maja kupowac wersje, ktore pozniej nikt od nich nie kupi lub wiekszosc klientow nie jest nimi zainteresowana? Dlatego wiekszosc dealerow ma na test 2,0TDCI 140KM w manualu, bo takie wybiera ~80% klientow.
Atlis jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-12-2013, 10:37   #633
Miraks
ford::average
 
Zarejestrowany: 06-11-2007
Model: Kuga 4x4 / Insignia
Silnik: 2.0 TDCi / 2.0 CDTI
Rocznik: 2010 / 2012
Postów: 138
Domyślnie Odp: Nowy model - nowinki , zmiany

Cytat:
Napisał Atlis Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Nadal tak jest...
Skoro dalej tak jest, to Panowie zainteresowani modelem 1,6 eb w automacie - zwróćcie się do dilera, u którego zamierzacie to auto kupić, aby sprowadził wam to auto do jazdy testowej i wtedy będzie Wam łatwiej podjąć decyzję.
Miraks jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-12-2013, 07:41   #634
Syntehol
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 02-12-2013
Model: Kuga II FWD
Silnik: 1.6, 150 KM
Rocznik: 2013
Postów: 26
Domyślnie Odp: Nowy model - nowinki , zmiany

Cytat:
Napisał Miraks Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
się do dilera, u którego zamierzacie to auto kupić, aby sprowadził wam to auto do jazdy testowej
A co zrobi diler z Kugą po jeździe testowej? A tym bardziej jak kupiec stwierdzi, że automat z benzyną jest kiepski i nie warto go kupować.
Syntehol jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-12-2013, 07:58   #635
Lep
ford::average
 
Imię: G
Zarejestrowany: 04-06-2013
Model: Mondeo MK5, Kuga II
Silnik: EB 1.5 160 KM, 2.0 TDCi 140 KM
Rocznik: 2017, 2013
Postów: 86
Domyślnie Odp: Nowy model - nowinki , zmiany

Cytat:
Napisał Syntehol Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A co zrobi diler z Kugą po jeździe testowej? A tym bardziej jak kupiec stwierdzi, że automat z benzyną jest kiepski i nie warto go kupować.
A co to w ogóle kupującego obchodzi???
Lep jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-12-2013, 08:30   #636
Syntehol
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 02-12-2013
Model: Kuga II FWD
Silnik: 1.6, 150 KM
Rocznik: 2013
Postów: 26
Domyślnie Odp: Nowy model - nowinki , zmiany

Cytat:
A co to w ogóle kupującego obchodzi???
Ja się z Tobą zgadzam w 100% tylko wytłumacz to dilerom.
Syntehol jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-12-2013, 10:56   #637
Lep
ford::average
 
Imię: G
Zarejestrowany: 04-06-2013
Model: Mondeo MK5, Kuga II
Silnik: EB 1.5 160 KM, 2.0 TDCi 140 KM
Rocznik: 2017, 2013
Postów: 86
Domyślnie Odp: Nowy model - nowinki , zmiany

Cytat:
Napisał Syntehol Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ja się z Tobą zgadzam w 100% tylko wytłumacz to dilerom.
Jeden diler jest taki a drugi taki Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jak kupowałem kuge to zaproponowano mi zabranie testowego 2.0 180 KM na 4 dni w celu wypróbowania. Proponowano mi również 140 KM ale musiałbym czekać 2 tyodnie aż go sprowadzą z innego salonu (była kolejka po ten model). Nie skorzystałem w obu przypadkach ale była taka możliwość. Wszystko się da tylko trzeba im stawiać sprawę jasno i nie dać się zdeptać. W końcu kto tu ktoś chce coś sprzedać??? Nie proście się o samochody w jednym salonie, nie tu to gdzie indziej kupicie albo w ogóle wybierzecie inna markę. To oni mają wam wchodzić w tyłek i się wykazać a nie wy im!!!Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Przepraszam za uniesienie ale taka prawda.

Polecam salony Forda w Radomiu, Krakowie, Kielcach lub w Chorzowie Autoboss czy jakoś tak. Tam się bez problemu dogadałem. Trafiłem na normalnych ludzi.
Lep jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-12-2013, 16:23   #638
Miraks
ford::average
 
Zarejestrowany: 06-11-2007
Model: Kuga 4x4 / Insignia
Silnik: 2.0 TDCi / 2.0 CDTI
Rocznik: 2010 / 2012
Postów: 138
Domyślnie Odp: Nowy model - nowinki , zmiany

Cytat:
Napisał Syntehol Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A co zrobi diler z Kugą po jeździe testowej? A tym bardziej jak kupiec stwierdzi, że automat z benzyną jest kiepski i nie warto go kupować.

Diler nie kupuje tego auta, a tylko je sprowadza do swojego salonu na czas jazdy próbnej (nie wiem skąd - z innego salonu, z jakiegoś stoku Forda? Nie interesowałem się tym). Tak było w moim przypadku gdy kupowałem Mondeo 1.8 tdci 125 KM w 2009. Do jazd próbnych w salonach były tylko Mondeo 2.0 140 KM, a ponieważ to dwa różne silniki, to na moją prośbę diler za dwa dni już miał w salonie 1.8 tdci do jazdy próbnej i mogłem się przejechać.
Miraks jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-12-2013, 17:31   #639
Syntehol
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 02-12-2013
Model: Kuga II FWD
Silnik: 1.6, 150 KM
Rocznik: 2013
Postów: 26
Domyślnie Odp: Nowy model - nowinki , zmiany

Cytat:
Napisał Miraks Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
na moją prośbę diler za dwa dni już miał w salonie 1.8 tdci do jazdy próbnej i mogłem się przejechać
Może diler u którego kupowałeś ma kilka salonów i w innym miał to czym chciałeś się przejechać. Ogólnie o ile Ja wiem to każdy salon jest odrębną firmą, a samochody które są na stanie to własność danego salonu, a nie wystawowe firmy Ford. Teoretycznie konkurencyjny salon nie ma interesu pomagać w sprzedaży innemu salonowi, inna sprawa jak wyglądałaby sprawa prawna takiej wymiany - zużycie auta, benzyna, ew. kolizje.
U mnie w Lublinie są dwa salony Forda i jestem na 100 % pewny, że taka wymiana nie byłaby możliwa, bo żrą się strasznie między sobą, przynajmniej ustnie...
Syntehol jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-12-2013, 20:32   #640
Atlis
ford::professional
 
Avatar Atlis
 
Imię: Marian
Zarejestrowany: 19-07-2013
Skąd: Szczecin
Model: Focke-Wulf
Silnik: 1.6EB 207KM/333Nm
Rocznik: 2011
Postów: 1,389
Domyślnie Odp: Nowy model - nowinki , zmiany

Cytat:
Jeden diler jest taki a drugi taki Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jak kupowałem kuge to zaproponowano mi zabranie testowego 2.0 180 KM na 4 dni w celu wypróbowania.
nie ma takiej kugi. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Atlis jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:22.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.