Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford S-MAX
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 28-11-2015, 12:14   #221
gmlodecki
ford::beginner
 
Imię: Grzegorz
Zarejestrowany: 04-11-2015
Skąd: Warszawa - Manchester
Model: S-Max Titanium
Silnik: 2,0 TDCI 180 hbp PowerShift
Rocznik: listopad 2015
Postów: 44
Domyślnie Odp: Długi czas oczekiwania dostawy nowych samochodow

Witajcie Panowie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. No ja już jestem szczęśliwym posiadaczem S-Maxa . Mam nadzieję ,że będzie spoko .

gmlodecki jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-11-2015, 12:20   #222
stingerA6
Tańczący z S-Maxami
 
Avatar stingerA6
 
Zarejestrowany: 11-05-2014
Skąd: Landsberg
Model: Romet
Silnik: Wigry
Rocznik: 1985
Postów: 1,011
Domyślnie Odp: Długi czas oczekiwania dostawy nowych samochodow

Kurcze masz auto z przyszłości ( w opisie) jak zdobyłeś w listopadzie 2015 rocznik 2016
__________________
"Niektórzy pędzą na złamanie karku, aż ciężko ich nieraz wyprzedzić."
"Forum to nie agencja towarzyska. Wszystkim nie dogodzimy"
stingerA6 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-11-2015, 12:41   #223
citrovit
ford::advanced
 
Imię: Jacek
Zarejestrowany: 20-10-2010
Skąd: Szczecin
Model: S-Max STLine/EcoSport/Mustang GT
Silnik: 2,0 TDCI /1,0 EB/5.0 V8
Rocznik: 2019/2018/2022
Postów: 224
Domyślnie Odp: Długi czas oczekiwania dostawy nowych samochodow

Cytat:
Napisał gmlodecki Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witajcie Panowie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. No ja już jestem szczęśliwym posiadaczem S-Maxa . Mam nadzieję ,że będzie spoko .
Gratuluję.Ja mam podobno odbierać w grudniu.jutro przejdę się do salonu i spytam czy może już stoi na placu w Hiszpanii,bo miał być produkowany 26 listopada.W związku z tym ,że już posiadasz to auto mam pytanie jaki dokładnie rozmiar felgi aluminowej masz zamontowane do auta.Potrzebuję kupić jakieś felgi na zimę i niewiem jaki tam jest rozmiar.Życzę dużo zadowolenia z Maxa.
citrovit jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-11-2015, 12:55   #224
gmlodecki
ford::beginner
 
Imię: Grzegorz
Zarejestrowany: 04-11-2015
Skąd: Warszawa - Manchester
Model: S-Max Titanium
Silnik: 2,0 TDCI 180 hbp PowerShift
Rocznik: listopad 2015
Postów: 44
Domyślnie Odp: Długi czas oczekiwania dostawy nowych samochodow

Cytat:
Napisał stingerA6 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Kurcze masz auto z przyszłości ( w opisie) jak zdobyłeś w listopadzie 2015 rocznik 2016
Auto miało być odebrane w 2016 jak zakładałem profil Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Bump:
Cytat:
Napisał citrovit Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Gratuluję.Ja mam podobno odbierać w grudniu.jutro przejdę się do salonu i spytam czy może już stoi na placu w Hiszpanii,bo miał być produkowany 26 listopada.W związku z tym ,że już posiadasz to auto mam pytanie jaki dokładnie rozmiar felgi aluminowej masz zamontowane do auta.Potrzebuję kupić jakieś felgi na zimę i niewiem jaki tam jest rozmiar.Życzę dużo zadowolenia z Maxa.
W moim są 17 -ki 5 x108. Tylko nie wiem czy to ważne ale jest to rynek angielski
gmlodecki jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-11-2015, 13:43   #225
galloper
ford::advanced
 
Imię: Rafal
Zarejestrowany: 23-07-2007
Skąd: Skórzewo
Model: S-MAX
Silnik: 1,5 EB
Rocznik: 2015
Postów: 359
Domyślnie Odp: Długi czas oczekiwania dostawy nowych samochodow

Z felgami to jest następny fajna sprawa. Napisałem do dealera prośbę o podanie wymiarów felg 17". Rozstaw śrub, osadzenie ET, szerokość i otwór centralny. Podał mi tylko rozstaw śrub 5x108 i reszta wymiarów jest im nieznana. Na pytanie kto by miał je znac jak nie producent - odpowiedź padła: firmy, które handlują felgami... Potem jeszcze uprzejmie podpowiedział, że mogę sobie zmierzyć potrzebne parametry. KABARET!
galloper jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-11-2015, 14:49   #226
PierreNick
ford::beginner
 
Imię: Marek
Zarejestrowany: 18-08-2015
Model: VW CC
Silnik: 2.0TDI 177KM DSG
Rocznik: 2014
Postów: 30
Domyślnie Odp: Długi czas oczekiwania dostawy nowych samochodow

Cytat:
Napisał citrovit Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Gratuluję.Ja mam podobno odbierać w grudniu.jutro przejdę się do salonu i spytam czy może już stoi na placu w Hiszpanii,bo miał być produkowany 26 listopada.W związku z tym ,że już posiadasz to auto mam pytanie jaki dokładnie rozmiar felgi aluminowej masz zamontowane do auta.Potrzebuję kupić jakieś felgi na zimę i niewiem jaki tam jest rozmiar.Życzę dużo zadowolenia z Maxa.
...u mnie data produkcji 18.11, załadowany na statek 24.11. Prognozowany odbiór 02.01. ..nie będzie pod choinkę. Liczę po cichu ze jednak sie uda.

... Co chciałbym ugrać? Chociaż opony zimowe w rozmiarze 18' Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
PierreNick jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-11-2015, 17:00   #227
galloper
ford::advanced
 
Imię: Rafal
Zarejestrowany: 23-07-2007
Skąd: Skórzewo
Model: S-MAX
Silnik: 1,5 EB
Rocznik: 2015
Postów: 359
Smile Odp: Długi czas oczekiwania dostawy nowych samochodow

Cytat:
Napisał gmlodecki Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witajcie Panowie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. No ja już jestem szczęśliwym posiadaczem S-Maxa .
No to teraz już wiem dlaczego ludzie emigrują do UK. Tam się na nowy samochód czeka 2 miesiące a nie jak u nas 3x tyle lub więcej :-)

Bump:
Cytat:
Napisał PierreNick Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
...u mnie data produkcji 18.11, załadowany na statek 24.11. Prognozowany odbiór 02.01. ..
U mnie analogicznie 12.11 i odbiór 26.12 czyli po Świętach. Raczej Twoje szanse na osbiór przed gwiazdką są znikome. Tym bardziej, że moje 26.12 zrobiło się z 20.12 więc raczej później niz wcześniej.
galloper jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-11-2015, 18:42   #228
SAMED
ford::average
 
Zarejestrowany: 28-10-2015
Model: s-max
Silnik: 1,8
Rocznik: 2015
Postów: 96
Domyślnie Odp: Długi czas oczekiwania dostawy nowych samochodow

Cytat:
Napisał PierreNick Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
u mnie data produkcji 18.11, załadowany na statek 24.11. Prognozowany odbiór 02.01.
Dziwne, bo u mnie produkcja przewidziana na 02 XII, a odbiór podali też 02 I - czyli jeśli się powierdzi tzn. że twój poczeka na placu aż ukończą moje Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Bump:
Cytat:
Napisał galloper Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Możesz zdradzić co napisali konkretnie? Też zamierzałem napisać za chwilę takie pismo (tak naprawdę już jest napisane tylko czekam na "właściwą chwilę").
Nic nie napisali - ja oficjale pismo do dilera (sam tak zasugerował), on pchnął dalej, z zwrotnie to już tylko odpisali do niego że nie ma szans na nic ;(
SAMED jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-11-2015, 20:01   #229
galloper
ford::advanced
 
Imię: Rafal
Zarejestrowany: 23-07-2007
Skąd: Skórzewo
Model: S-MAX
Silnik: 1,5 EB
Rocznik: 2015
Postów: 359
Domyślnie Odp: Długi czas oczekiwania dostawy nowych samochodow

Cytat:
Napisał SAMED Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
z zwrotnie to już tylko odpisali do niego że nie ma szans na nic ;(
Widziałeś to pismo zwrotne?
galloper jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 29-11-2015, 10:39   #230
SAMED
ford::average
 
Zarejestrowany: 28-10-2015
Model: s-max
Silnik: 1,8
Rocznik: 2015
Postów: 96
Domyślnie Odp: Długi czas oczekiwania dostawy nowych samochodow

nie, to był jedynie mail do dilera
SAMED jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:31.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.