Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford C-MAX
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 27-05-2011, 09:50   #401
Atlis
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Czy ktoś juz posiada?

goth, jezeli twoj samochod stal bez sensu na parkingu, to jak najbardziej tak. ale jezeli ktos ma 9 tygodni do odbioru i juz dwa tygodnie sie stresuje, no to jak dla mnie delikatne przegiecie...

jezeli dostarczyli ci samochod miesiac pozniej, to mam nadzieje, ze dostales cos w zamian... znizka, akcesoria,...

 
Stary 27-05-2011, 09:55   #402
goth
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 02-09-2009
Skąd: Poznań
Model: Fiesta,C-Max
Silnik: 1.3, 1.6 EcoBoost 150 KM
Rocznik: 2006,2011
Postów: 41
Domyślnie Odp: Czy ktoś juz posiada?

Zniżki to już dostałem przy zamówieniu takie, że już nie chcieli o tym rozmawiać Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.. Dołożyli mi lepsze opony zimowe Michelin.
goth jest offline  
Stary 27-05-2011, 10:26   #403
azooo
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 20-04-2011
Skąd: Inowrocław
Model: Grand C-Max
Silnik: 1,6 EcoBoost 150HP
Rocznik: 2011
Postów: 27
Domyślnie Odp: Czy ktoś juz posiada?

Cytat:
Napisał Atlis Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
(...) ale jezeli ktos ma 9 tygodni do odbioru i juz dwa tygodnie sie stresuje, no to jak dla mnie delikatne przegiecie...
płacąc ponad 100tyś. za samochód klient ma prawo wiedzieć o różnego typu problemach wpływających na opóźnienia oraz znać realny termin odbioru. 2 lata temu zamawiając mojego obecnego focusa nie było takich cyrków. Po miesiącu od złożenia zamówienia znałem planowany termin zjazdu z linii produkcyjnej oraz termin dostarczenia do klienta z którego sie wywiązali z ponad tygodniowym zapasem. Teraz gdy próbuje się czegoś dowiedzieć karmiony jestem tylko ogólnikami, że np. mają problem z navi sony, biksenonami, czy innymi pierdołami. Skoro wiedzą, że mają z tym problem to dlaczego w takim razie proponują w ogóle te akcesoria?

Nawiązując jeszcze do Twojego komentarza - stres wynika tylko z tego, że na podstawie terminu odbioru zaplanowałem sprzedaż obecnego samochodu. Nie chcę zostać z 2 małych dzieci bez samochodu. Mój klient też nie będzie czekał w nieskonczoność.
Masz już swój samochód więc pozwól się trochę postresować innym.
Proponuję więcej luzu i wyrozumiałości.
azooo jest offline  
Stary 27-05-2011, 11:26   #404
De-Zet
ford::advanced
 
Avatar De-Zet
 
Zarejestrowany: 27-03-2011
Skąd: Warszawa
Model: C-MAX Titanium
Silnik: 1,6 EcoBoost 150 KM
Rocznik: 2011
Postów: 269
Domyślnie Odp: Czy ktoś juz posiada?

Cytat:
Napisał azooo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Nawiązując jeszcze do Twojego komentarza - stres wynika tylko z tego, że na podstawie terminu odbioru zaplanowałem sprzedaż obecnego samochodu. Nie chcę zostać z 2 małych dzieci bez samochodu. Mój klient też nie będzie czekał w nieskonczoność.
Masz już swój samochód więc pozwól się trochę postresować innym.
Proponuję więcej luzu i wyrozumiałości.
Dodam jeszcze od siebie, że biorąc samochód w kredyt, muszę przedłużać promesę co 2 miesiące. I nie mam pewności, ze ją dostanę - przynajmniej na tych samych warunkach. A umowa z salonem już podpisana... Mój niepokój wynika m.in. z tego. Poza tym chciałbym wreszcie zrealizować w rozsądnym terminie swój urlop i wygodnie z dzieciakiem podróżować, a zaplanowałem go tuż po wyznaczonym terminie odbioru samochodu. Urlopu nie mam jak przełożyć, samochodu nie dostanę, dzieciak za mały aby go samemu gdzieś wysłać... Masakra. Do tego wkurzona żona, że znów z urlopem coś nie wyszło. To są rzeczywiste powody niepokoju, a nie samo "chciejstwo" już posiadania.

P.S.
Ja w umowie od razu miałem podany 4-miesięczny termin do odbioru. Więc jednak mam iskierkę nadziei, że może się uda.

Ostatnio edytowane przez De-Zet ; 27-05-2011 o 11:29
De-Zet jest offline  
Stary 27-05-2011, 12:24   #405
sebx11
ford::average
 
Zarejestrowany: 16-05-2011
Skąd: W-wa
Model: C-MAX Mars Red
Silnik: 1.6 benzyna 105KM
Rocznik: 2011
Postów: 50
Domyślnie Odp: Czy ktoś juz posiada?

Weź uderz do dealera z pytankiem czy gdyby nie dotrzymał terminu to by Ci wypożyczył samochód na urlop ? Mnie o czymś takiem dealer poinformował nawet entuzjastycznie ale ryzyko wpadki było nikłe :-)
sebx11 jest offline  
Stary 27-05-2011, 13:32   #406
Atlis
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Czy ktoś juz posiada?

azooo - dwa lata temu zamawiales samochod, ktory byl w produkcji juz dobre 5 lat, produkcja leciala na pelnych obrotach... 100tys? no i? ludzie co zamawiaja samochody za 200tys... Euro czekaja na samochody 3-4 lata. ja przed kupnem FFIII musialem sprzedac dwa samochody. kiedy zadzwonili do mnie z salonu, ze samochod zjechal z tasmy, mialem max trzy tygodnie by auta sprzedac. avensis sprzedalem w ciagu 3 dni, KAII poszlo w tydzien. 4 dni jezdzilem autobusem...

nie bierz moje slowa jako nie wyrozumialosc. jestem poprostu szczery Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez Atlis ; 27-05-2011 o 13:47
 
Stary 27-05-2011, 19:03   #407
bagzi
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Czy ktoś juz posiada?

zamówienie początek marca 2011, przewidywany odbiór październik :-(

kupie sobie coś innego
 
Stary 27-05-2011, 21:50   #408
De-Zet
ford::advanced
 
Avatar De-Zet
 
Zarejestrowany: 27-03-2011
Skąd: Warszawa
Model: C-MAX Titanium
Silnik: 1,6 EcoBoost 150 KM
Rocznik: 2011
Postów: 269
Domyślnie Odp: Czy ktoś juz posiada?

Cytat:
Napisał bagzi Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
zamówienie początek marca 2011, przewidywany odbiór październik :-(

kupie sobie coś innego
Tutaj do wzięcia chyba od ręki:
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
Ogłoszenie wisi już dość długo, więc może i jakąś zniżkę utargujesz.
A tak na marginesie, to z rozmowy z dealerem dowiedziałem się, że generalnie Grandy "nie schodzą". Ludzie wolą zbliżonego wielkością S-Maxa, który jest zgrabniejszy. I jeśli jest podaż a nie ma popytu to zapewne też i fabryka woli siły przerzucić na model bardziej na topie sprzedażowym. Być może podany termin właśnie z tego wynika.
Proponuje podzwonić po salonach i popytać. Na pewno znajdziesz coś z 2,0 TDCI i zbliżonym do oczekiwań wyposażeniem.
De-Zet jest offline  
Stary 28-05-2011, 08:37   #409
azooo
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 20-04-2011
Skąd: Inowrocław
Model: Grand C-Max
Silnik: 1,6 EcoBoost 150HP
Rocznik: 2011
Postów: 27
Domyślnie Odp: Czy ktoś juz posiada?

Cytat:
Napisał Atlis Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
dwa lata temu zamawiales samochod, ktory byl w produkcji juz dobre 5 lat, produkcja leciala na pelnych obrotach
a czym różni się produkcja foki od c-maxa ? zgaduję, że ponad połowa części pochodzi z focusa.
Cytat:
ludzie co zamawiaja samochody za 200tys... Euro czekaja na samochody 3-4 lata.
nie porównuj g.... do twarogu... Manufaktury do masówki... Gdybym zamawiał samochód za 1mln to zdziwiłbym się bardzo gdyby mi powiedziano, że samochód mam do odbioru za kilka tygodni.
Cytat:
mialem max trzy tygodnie by auta sprzedac. avensis sprzedalem w ciagu 3 dni, KAII poszlo w tydzien.
Sprzedać samochód to nie problem. Problemem jest znaleźć kupca który zaoferuje satysfakcjonującą mnie cenę.
Cytat:
4 dni jezdzilem autobusem...
powiedz to mojej żonie, gdy będzie ładowała się do autobusu z 2 dzieci + toboły... Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Poza tym, wyobraź sobie, że nie każdy mieszka w dużym mieście z dobrym dostępem do komunikacji. W miejscu w którym mieszkam bez samochodu to jak bez ręki. Nie uśmiecha mi się drałować codziennie o 5 rano 5km do najbliższego przystanku, autobusem do miasta, przesiadka i dopiero właściwym autobusem do miejsca pracy. Nie mówię już o nagłym wyjeździe z dzieckiem do lekarza.
azooo jest offline  
Stary 28-05-2011, 16:33   #410
dersan
ford::average
 
Zarejestrowany: 06-03-2011
Skąd: Warszawa
Model: Peugeot 308
Silnik: 1.6 120 KM
Rocznik: 2008
Postów: 53
Domyślnie Odp: Czy ktoś juz posiada?

Widze że z dostarczeniem C-maxa nic się nie zmienia - zero info od dealerów o powodach opóźnień.
Ja już temat C-maxa zamknąłem - za tydzień w piątek mam odebrać Peugeota 508 SW.

Żeby było śmiesznie - dzień po podpisaniu zamówienia na Puga zadzwonił do mnie dealer od C-maxa i powiedział że mojemu C-maxowi nadano VIN ?!?

Jeszcze nie oddali mi kasy za fakturę korektę zaliczki i jeśli jest to prawda co powiedział (tzn. że on pomimo moich ustaleń z nimi o anulacji zamówienia nie zdjął zamówienia z systemu) to znając życie będą robić problemki...
Mam nadzieje że pójdą po rozum do głowy i oddadzą zaliczkę bo jak nie - to im zrobię z d... jesień średniowiecza.

Gratulacje dla Gotha Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. puść fotki
dersan jest offline  
Zamknięty Temat



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:03.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.