Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Mondeo

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 20-10-2006, 08:08   #21
mondzio III
ford::professional
 
Avatar mondzio III
 
Zarejestrowany: 07-10-2006
Skąd: Podlasie
Model: Mondeo III kombi
Silnik: 2.0 TDDI
Rocznik: 2002
Postów: 1,256
Domyślnie

temat można zamknąć
dokupiłem bezpilotówkę SEO
są to bardzo dobre bezpilotówki do większości samochodów

mondzio III jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-10-2006, 21:41   #22
kiceksc
ford::advanced
 
Imię: Bony
Zarejestrowany: 13-10-2006
Skąd: Sosnowiec
Model: Mondeo MK3
Silnik: 2.0 TDCI 130KM
Rocznik: 2002
Postów: 322
Domyślnie

Cytat:
Bart napisał/a:
to jest puste miejsce przewidziane przez projektantów FORDa na mikrofon zestawu głośnomówiącego...


Tego nie jestem pewien ale skoro tak piszesz
Jest tak Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Bo poprzedni właściciel miał tam mikrofon od zestawu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Bardo ciekawie pomyślane Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

[ Dodano: 2006-10-20, 21:43 ]
Cytat:
dokupiłem bezpilotówkę SEO
Mógłbyś podać jakieś linki? Jakie ma funkcje taki alarm? Ile dałeś za założenie? I ile sam alarm kosztował? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Mondeo MkIII 2002 2.0 TDCI 130KM
Uniden 520xl + Hustler 1C-100

Saab 900NG B204L 304KM/431Nm
kiceksc jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-10-2006, 08:37   #23
mondzio III
ford::professional
 
Avatar mondzio III
 
Zarejestrowany: 07-10-2006
Skąd: Podlasie
Model: Mondeo III kombi
Silnik: 2.0 TDDI
Rocznik: 2002
Postów: 1,256
Domyślnie

Cytat:
Napisał kiceksc
Mógłbyś podać jakieś linki? Jakie ma funkcje taki alarm? Ile dałeś za założenie? I ile sam alarm kosztował?
Jeżeli może przeglądałeś klik [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ], to wiesz, że autoalarmy Seo cieszą się bardzo dobrą opinią jeżeli chodzi o niezawodność. Poza tym są honorowane przez towarzystwa ubezpieczeniowe.Do twojego auta proponuję alarm bezpilotowy Seo Perfect (posiada zabezpieczone wszystkie wejścia i wyjścia oraz zasilanie bezpiecznikami elektronicznymi samoodwracalnymi, ma możliwość zaprogramowania cichego/głośnego włączenia/wyłączenia alarmu, pamięć alarmów, możliwość zaprogramowania immobilizera, programowaną funkcję "komfort", programowaną funkcję opóźnionego załączania czujników drzwiowych i kilka innych). Co do wyposażenia dodatkowo, to możesz dołożyć do tego czujniki jakie tylko chcesz (czujnik wstrząsowy, ultradźwiękowy, zbicia szyby i inne). I co do syrenek masz wybór : syrenka zwykła bądź z własnym zasilaniem.
proszę
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

alarm + syreną z własnym zasilaniem+czujkami ultradzwiękowymi
kosztował 300 zł + założenie ok 100 zł
jeszcze nie zakładałem może w następnym tygodniu
mondzio III jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-11-2006, 14:00   #24
kicaj
ford::professional
 
Zarejestrowany: 29-10-2006
Skąd: byl HH jest B
Model: ZB
Silnik: 1.9
Rocznik: too old
Postów: 1,069
Domyślnie

Cytat:
Napisał rz
a co do dzwieku przy zamykaniu i otwieraniu to tez nie posiadam, jedynie kierunkowskazy daja znak
ponoc (bo tak mowili mi w Fordzie) ze brak sygnalu dzwiekowego przy zamykaniu i otwieraniu autka to wymog UE, podejrzewam ze na zachodzie juz wczesniej to bylo stosowane - bo na parkingu przed sklepem zadne autko nie pika oprocz mojego Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Cytat:
Napisał zbigmaz1
IPS to chyba system ochronny czyli prawdopodobnie 8 poduszek tak jest u mnie
IPS nic IMHO nie ma wspolnego z poduszkami, zdaje sie ze to "reklamowany" system bezpieczenstwa, w ktory wchodzi odciecie paliwa, czujnik uderzeniowy itp...
__________________
Regulamin $23
Reklama poza działem 'Ogłoszenia' bez wiedzy i zgody Administratorów jest zabroniona...
- i niech mi kto powie w jaki sposób go złamałem... ps. To chyba $22 a nie $23...
kicaj jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-11-2006, 14:37   #25
Gawron6
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 19-11-2006
Model: MONDEO MKIV kombi/automat
Silnik: 2.0 TDCI 130KM
Rocznik: 2007
Postów: 11
Domyślnie

Cytat:
Napisał mondzio III
sam siedziałem w samochodzie i zamknąłem na podwójne ryglowanie
i żadna syrena się nie załączyła a powinna
aha jeszcze jedno ,że nie widzę żadnych czujników ruchowych
czy nie ma czy są dobrze zamaskowane
Według znajomego elektryka z ASO w MK III wyposażonych w fabryczny alarm nie ma czujników ruchu. Alarm zabezpiecza tylko przed niepowołanym otwarciem drzwi, maski i klapy bagażnika. Dziwne...
Gawron6 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-11-2006, 20:52   #26
llechu
ford::expert
 
Avatar llechu
 
Zarejestrowany: 08-10-2004
Skąd: Wawa i okolice
Model: Mondeo MKIII i Focus MK I
Silnik: TDCI 2.0 115KM i 1.6 16V
Rocznik: 2003 i 2004
Postów: 4,590
Domyślnie

Ja miałem kiedyś alarm z czujnikami ruchu. Fajny był cyrk jak kiedyś zamknąłem muchę w środku. Super sprawa! Polecam!
llechu jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-10-2011, 12:14   #27
salas
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 23-08-2011
Skąd: kielce
Model: mondeo
Silnik: 2.0 tdci 130km
Rocznik: 2005
Postów: 7
Domyślnie Odp: Alarm fabryczny w mk III

Z góry przepraszam za odświeżanie tak starego tematu ale podłącze się do niego bo chyba jest najbardziej odpowiedni. ( innego nie znalazłem )
Problem polega na tym ze po podwójnym zamykaniu samochodu zawsze pojawiał się głośny i wyraźny dźwięk powiadomienia :o od wczoraj stał się bardzo cichy, ledwo co go słychać. Nie mam pojęcia co się stało i czemu tak bardzo przycichł? To samo jest przy otwieraniu.
Jakieś pomysły ?
salas jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-10-2011, 18:58   #28
onyxx
ford::average
 
Avatar onyxx
 
Imię: Paweł
Zarejestrowany: 18-08-2005
Skąd: Białystok
Model: Mondeo MKIV Titanium
Silnik: 2.0TDCI
Rocznik: 2012
Postów: 115
Talking Odp: Alarm fabryczny w mk III

w swoim mk3 z niemiec też nie miałem alarmu i postanowiłem uruchomić orginalny. potrzebny był nowy gem, syrena alarmu do bagażnika oraz lampa sufitowa z czujkami ultradźwiękowymi, dodatkowo zamek do maski z czujnikiem ale z tego dodatku zrezygnowałem...
ps. po zamknięciu muchy w mondku wyje aż miło....
onyxx jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-10-2011, 23:00   #29
jacolok
ford::average
 
Avatar jacolok
 
Imię: Jacek
Zarejestrowany: 03-11-2010
Skąd: Łódź
Model: Mondeo MK3
Silnik: 2,0 TDCi
Rocznik: 2003
Postów: 77
Domyślnie Odp: Alarm fabryczny w mk III

Cytat:
Napisał salas Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jakieś pomysły ?
Zajrzyj do instrukcji, i tam powinno być opisane jak podgłośnić alarm Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
jacolok jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-10-2011, 13:24   #30
Jacek3103
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 16-10-2011
Skąd: nowe miasto nad pilicą
Model: mondeo mk3
Silnik: 2.0 tddi
Rocznik: 2000
Postów: 1
Domyślnie Odp: Alarm fabryczny - jak sprawdzić czy posiadam?

Witam. Zauważyłem że dawno nikt tu nie pisał. Może jednak ktoś mi pomoże,mianowicie chodzi o alarm w mondeo mk3 2000 rok.2.0 tddi. Alarm cobra.Chyba fabryczny. Po rozłączeniu aku. alarm zaczoł wyć, po odpaleniu silnik gaśnie po około 10 sekundach. Cały czas alarm wyje,milknie na chwilkę i znów zaczyna i tak w koło. Rozłączanie klemy nic nie pomaga,może ktoś wie jak sobie z tym poradzić.
Jacek3103 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:17.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.