Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Sprzęt Audio/CB/GPS
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 10-06-2012, 16:46   #2781
MDMcapital
ford::advanced
 
Avatar MDMcapital
 
Imię: Darek
Zarejestrowany: 07-01-2007
Skąd: Gdańsk
Model: MONDEO MK IV
Silnik: TDCI
Rocznik: 2009
Postów: 252
Domyślnie Odp: NAWIGACJA DENSO - co powinieneś wiedzieć

Nadal szukam modułu bluetooth do MK3/denso :-)

__________________
Był :GHIA Tiptronik, FULL wypas CZARNY NAVI Denso Mapa EU+PL 2010
Jest MK4 kombi
MDMcapital jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-06-2012, 17:09   #2782
beria
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 19-10-2011
Skąd: Kwidzyn
Model: Mondeo MKIV
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2013
Postów: 43
Domyślnie

Cytat:
Napisał MDMcapital Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Nadal szukam modułu bluetooth do MK3/denso :-)

Jak znajdziesz - podzielisz się namiarem?
beria jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-06-2012, 15:42   #2783
karmaz
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 05-08-2009
Skąd: śląsk
Model: ford fokus
Silnik: tdci 2li
Rocznik: 2004
Postów: 272
Domyślnie Odp: NAWIGACJA DENSO - co powinieneś wiedzieć

Cytat:
Napisał MDMcapital Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Nadal szukam modułu bluetooth do MK3/denso :-)
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] może się przyda
karmaz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-06-2012, 15:43   #2784
karmaz
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 05-08-2009
Skąd: śląsk
Model: ford fokus
Silnik: tdci 2li
Rocznik: 2004
Postów: 272
Domyślnie Odp: NAWIGACJA DENSO - co powinieneś wiedzieć

Cytat:
Napisał jedros1 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Mam pytanie.
Wiadomo coś o mapach do Denso na 2012 - 13 ????
Czy w ogóle będą ??
też bym chciał wiedzieć
karmaz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-06-2012, 15:44   #2785
karmaz
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 05-08-2009
Skąd: śląsk
Model: ford fokus
Silnik: tdci 2li
Rocznik: 2004
Postów: 272
Domyślnie Odp: NAWIGACJA DENSO - co powinieneś wiedzieć

Cytat:
Napisał and2000 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witam
Przestał grać głośnik w drzwiach pasożyta- chcąc sprawdzić połączenia (od stron głośnika i sam głośnik OK) nabyłem komplet wyjmaków. Zasadziłem do denso i 3 zaczepy zwolniły, 4 (prawy dolny) za cholerę nie chce puścić- nawet wyjmaka nie można wyjąć. Czy jakoś można się dostać do denso "od tyłu"?(przez podwozie, rurę wydechową?) Albo jakaś mądra rada?- poza: ciągnij, jak się urwie- będzie wiadomo co trzymało. Pozdrawiam
no jest to ciężka sprawa ale inaczej się nie da,próbuj aż do skutku
karmaz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-06-2012, 19:23   #2786
griszaa
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 11-02-2010
Model: mk3
Silnik: 2,0
Rocznik: 2003
Postów: 3
Domyślnie Odp: NAWIGACJA DENSO - co powinieneś wiedzieć

Powiedzcie czy ten moduł bt/vc od fiesty 7M5T-19G488-CD. podpasuje do mondeo z denso zakldajac ze mam całą instalcje czy będzie wszystko współgrało?
griszaa jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-06-2012, 20:49   #2787
Mariusz
ford::professional
 
Avatar Mariusz
 
Imię: Mariusz
Zarejestrowany: 19-08-2008
Skąd: Blachownia
Model: Mondeo Mk3-DENSO
Silnik: 2.O TDCi 115/156KM, 299/377Nm 'by Heko.
Rocznik: VII/2OO5 Sedan
Postów: 1,942
Domyślnie Odp: NAWIGACJA DENSO - co powinieneś wiedzieć

Cytat:
Napisał griszaa Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Powiedzcie czy ten moduł bt/vc od fiesty 7M5T-19G488-CD. podpasuje do mondeo z denso zakldajac ze mam całą instalcje czy będzie wszystko współgrało?
Tak, będzie dobry. Pasują od 4M5T do 7M5T. No i ważne by miał symbol RX-1C, a nie RX-2C (ten drugi nie spasi). Zapewne wiesz, że VC jest po francusku w nim?
__________________

668855686
Mariusz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-06-2012, 21:24   #2788
griszaa
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 11-02-2010
Model: mk3
Silnik: 2,0
Rocznik: 2003
Postów: 3
Domyślnie Odp: NAWIGACJA DENSO - co powinieneś wiedzieć

Tak tak wiem ale tylko taki udało mi się znaleźć więc dopuki nie natrafię na angielski będę się z tym męczył Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
griszaa jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-06-2012, 21:54   #2789
Mariusz
ford::professional
 
Avatar Mariusz
 
Imię: Mariusz
Zarejestrowany: 19-08-2008
Skąd: Blachownia
Model: Mondeo Mk3-DENSO
Silnik: 2.O TDCi 115/156KM, 299/377Nm 'by Heko.
Rocznik: VII/2OO5 Sedan
Postów: 1,942
Domyślnie Odp: NAWIGACJA DENSO - co powinieneś wiedzieć

Cytat:
Napisał griszaa Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Tak tak wiem ale tylko taki udało mi się znaleźć więc dopuki nie natrafię na angielski będę się z tym męczył Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jak namierzysz anglika, to daj znać, też bym łyknął, bo mój klęknął.
Był u jednego gościa z forum w naprawie/wgraniu softu, ale lipa, nie dało się. Mam bezużyteczny gadżet.
__________________

668855686
Mariusz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-06-2012, 12:46   #2790
beria
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 19-10-2011
Skąd: Kwidzyn
Model: Mondeo MKIV
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2013
Postów: 43
Domyślnie Odp: NAWIGACJA DENSO - co powinieneś wiedzieć

Cytat:
Napisał beria Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Mam pytanie dotyczące anteny GPS i ogólnie navi DENSO

Gdzieś tu w tym wątku (nie pomnę strony, bo za dużo ich jest Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ) jeden z użytkowników wrzucał zdjęcia z navi z uszkodzoną anteną, u mnie jest pewnie ten sam problem:
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Co potwierdzałby ten błąd:
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

U w/w użytkownika w jednym z menu serwisowych wyświetlały się jakieś informacje o gyro u mnie natomiast wskaźniki gyro nie pokazują nic jak na zdjęciu poniżej

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Gdy auto jedzie nie wyświetla się w górnej częsci tego ekranu prędkośc auta (wskaźnik zapalenia świateł, i wsteznego biegu jest - czyli wartości się zmieniają On/Off) na tomiast część Gyro info zmienia się tylko wartość OdoCount. Natomiast wszystkie inne pokazują 0.

Mapa podczas jazdy "przekręca się" gdy zmieniam kierunek jazdy. Ale nie wiem jak wyglada poprawny znaczek satelity - u mnie jest tak:
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Znalazłem też mikrofon do zestawu telefonicznego schowany pomiędzy lampką a schowkiem na okulary,
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
ale ni diabła nie wiem jak zabrać się z podłączenie telefonu z denso. Wygląda na to, ze nie mam modułu BT:
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Czy jest jakaś inna możliwość podłączenia telefonu? Nie mam żadnej wystającej "stopy" do telefonu.
Wymieniłem antenę i dalej sygnał jest 0, czy kable od anteny w którymś miejscu się kończą? Czy też prowadzą przez całe auto?
beria jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
denso , focus , ford , map , nawigacja , radio , s-max , tmc



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:35.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.