Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Mondeo
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 13-12-2007, 09:47   #1
Kresowiec
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 13-12-2007
Skąd: zza Buga
Postów: 5
Domyślnie Krata ew. przegroda bagaznika

Czolem!

Przepraszam, jesli juz o to pytano ale moje nieudolne poszukiwania nie daja szybkich wynikow a ja musze sie spieszyc. Wlasnie kupilem Mondeo MK III kombi. Poszukuje do tego... no wlasnie, jak to sie fachowo nazywa? Krata grodziowa? Przegroda bagaznika? Czy ktos z Was juz cos takiego kupowal, jesli tak, to gdzie i za ile? Musze to jak najszybciej kupic, bo na mnie ciagle najezdzaja zakochane panienki i juz raz taka krata w poprzednim modelu uratowala byc moze moje dzieci lub mnie przed kalectwem albo gorzej. Od uderzenia zawartosc bagaznika latala w powietrzu.

Pozdrwowienia,

Kresowiec

__________________
Kresowiec
Kresowiec jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-12-2007, 09:56   #2
kicaj
ford::professional
 
Zarejestrowany: 29-10-2006
Skąd: byl HH jest B
Model: ZB
Silnik: 1.9
Rocznik: too old
Postów: 1,069
Domyślnie

zapytaj sie w ASO - oni montuja do nowych aut leasingowych, mozesz tez zagladnac na stacje diagnostyczna tam gdzie robia przeglad do zmiany z samochodu ciezarowego na osobowy - czasem ludzie zostawiaja tam kraty, bo im sa juz niepotrzebne
__________________
Regulamin $23
Reklama poza działem 'Ogłoszenia' bez wiedzy i zgody Administratorów jest zabroniona...
- i niech mi kto powie w jaki sposób go złamałem... ps. To chyba $22 a nie $23...
kicaj jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-12-2007, 11:16   #3
llechu
ford::expert
 
Avatar llechu
 
Zarejestrowany: 08-10-2004
Skąd: Wawa i okolice
Model: Mondeo MKIII i Focus MK I
Silnik: TDCI 2.0 115KM i 1.6 16V
Rocznik: 2003 i 2004
Postów: 4,590
Domyślnie

Kresowiec, mam taką kratę ewentualnie do opchnięcia. Co ty na to?
llechu jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-12-2007, 11:52   #4
blur
ford::advanced
 
Avatar blur
 
Zarejestrowany: 06-10-2006
Skąd: Łęczna/lubelskie
Model: był :(Mondeusz ST 220
Silnik: 3 lytry ;)
Rocznik: 11.2004
Postów: 458
Domyślnie

Cytat:
Napisał llechu
Kresowiec, mam taką kratę ewentualnie do opchnięcia. Co ty na to?
Masz llechu do MK IV ? bo nie sądze Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ...no chyba ze pasuje ta sama.
__________________
----------------------------
A6 3.0 TDI @ 280 KM 560 nM quattro
blur jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-12-2007, 11:57   #5
llechu
ford::expert
 
Avatar llechu
 
Zarejestrowany: 08-10-2004
Skąd: Wawa i okolice
Model: Mondeo MKIII i Focus MK I
Silnik: TDCI 2.0 115KM i 1.6 16V
Rocznik: 2003 i 2004
Postów: 4,590
Domyślnie

Kresowiec napisał, że chce do MKIII.
llechu jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-12-2007, 12:03   #6
blur
ford::advanced
 
Avatar blur
 
Zarejestrowany: 06-10-2006
Skąd: Łęczna/lubelskie
Model: był :(Mondeusz ST 220
Silnik: 3 lytry ;)
Rocznik: 11.2004
Postów: 458
Domyślnie

Cytat:
Napisał llechu
Kresowiec napisał, że chce do MKIII.

Oj wybacz llechu, ślepota jestem.

Swoją drogą mam taką kratę, ale zakładam ją tyko na wyjazdy dalsze ... tzn kiedy ładuję coś na tył powyżej linii siedzeń.
Czy roleta znajdująca się w bagażniku, chroni ewentualnie pasażerów przed skutaki wypadku czy nie ? Oczywiście w czasie kiedy jest zaciągnięta.
__________________
----------------------------
A6 3.0 TDI @ 280 KM 560 nM quattro
blur jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-12-2007, 12:37   #7
Kresowiec
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 13-12-2007
Skąd: zza Buga
Postów: 5
Domyślnie

Cytat:
Napisał kicaj
zapytaj sie w ASO - oni montuja do nowych aut leasingowych, mozesz tez zagladnac na stacje diagnostyczna tam gdzie robia przeglad do zmiany z samochodu ciezarowego na osobowy - czasem ludzie zostawiaja tam kraty, bo im sa juz niepotrzebne
Wielkie dzieki. Zaraz sobie znajde co to ASO i zapytam, ew. zamowie. Mnie z tego zza Buga az za Odre ponioslo i tutaj taka przegroda kosztuje 150 Euro + wysylka, czyli dodatkowo 1-2 skrzynki browaru.
__________________
Kresowiec
Kresowiec jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-12-2007, 13:02   #8
kicaj
ford::professional
 
Zarejestrowany: 29-10-2006
Skąd: byl HH jest B
Model: ZB
Silnik: 1.9
Rocznik: too old
Postów: 1,069
Domyślnie

a gdzie siedzisz?? tam gdzie ja?? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
chlopie to w takim razie jedz na szrot, wiem ze nie ma wiele MKIII rozbitych ale krata nie jest zbyt chodliwa (chodz popularna - sporo aut widze tak jezdzacych) znajdz jakis szrot w okolicy pojedz, polaz po placu a nuz stoi rozbitek a krata w srodu )do samodzielnego wymontowania) badz popytaj czy nie maja na magazynie (drozsza opcja)... Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. powodzenia
__________________
Regulamin $23
Reklama poza działem 'Ogłoszenia' bez wiedzy i zgody Administratorów jest zabroniona...
- i niech mi kto powie w jaki sposób go złamałem... ps. To chyba $22 a nie $23...
kicaj jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-12-2007, 13:28   #9
Kresowiec
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 13-12-2007
Skąd: zza Buga
Postów: 5
Domyślnie

Cytat:
Napisał blur
Cytat:
Napisał llechu
Kresowiec napisał, że chce do MKIII.

Oj wybacz llechu, ślepota jestem.

Swoją drogą mam taką kratę, ale zakładam ją tyko na wyjazdy dalsze ... tzn kiedy ładuję coś na tył powyżej linii siedzeń.
Czy roleta znajdująca się w bagażniku, chroni ewentualnie pasażerów przed skutaki wypadku czy nie ? Oczywiście w czasie kiedy jest zaciągnięta.
Co do rolety, to pojecia nie mam ale te kraty funkcjonuja. Nie wiem, co te panienki we mnie widza ale ciagle najezdzaja mi na zadek. Co 3-4 lata mam taki wypadek i zawsze jakies zakochane dziewcze rozwala mi auto. 4 lata temu po uderzeniu nawet cos sie zawiesilo na kracie. To zawsze spory wydatek i rodzice czesto to sobie lekcewaza ale czuje sie pewniej, jesli mam zamontowana taka krate. Oczywiscie sa tacy, co lata jezdza i nic ale sa tacy, ktorzy w drewnianym kosciele ceglowka w leb dostana. Aha, rolety potrafia czasami od wstrzasow sie zerwac, wiec to zadna ochrona, chyba, ze przed okiem ciekawskich.

[ Dodano: 13-12-2007, 14:43 ]
Cytat:
Napisał kicaj
a gdzie siedzisz?? tam gdzie ja?? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
chlopie to w takim razie jedz na szrot, wiem ze nie ma wiele MKIII rozbitych ale krata nie jest zbyt chodliwa (chodz popularna - sporo aut widze tak jezdzacych) znajdz jakis szrot w okolicy pojedz, polaz po placu a nuz stoi rozbitek a krata w srodu )do samodzielnego wymontowania) badz popytaj czy nie maja na magazynie (drozsza opcja)... Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. powodzenia
Tylko nie chlopie, tylko nie chlopie:-), u nas zabuzakow za takie odzywki mozna bylo bronami w plecy dostac. Ja siedze na kresach Westfali i Dolnej Saksonii. To dobry pomysl ale ja laze w kolmierzu, jezdze wynajetym Fordem Fusion i w dodatku mam grype. Ostatni wypadek mialem w ubiegly piatek. Czasu nie mam na takie poszukiwania. Ale masz racje, moge podzwonic i popytac. Myslalem, ze jadac na Swieta pod Wroclaw, dostane takie ustrojstwo taniej, bo to nowe-stare sporo kosztowalo. Ale jesli taka krata kosztuje tyle co w Polsce, to zamowie sobie tutaj i zapakuje po dach. A tak przy okazji, moje Mondeo jest wprawdzie z lutego 2007 ale to nie jest ten najnowszy model, czyli dobrze pisalem, ze to MKIII. Ja sie na tym zupelnie nie znam. Nowe auto tez Zona mi kupila, bo sie targowac nie potrafie. A tak i tysiac wytargowala i wyrwala jeszcze pare drobiazgow + pelne tankowanie. Skarb nie kobieta!

[ Dodano: 13-12-2007, 14:48 ]
Cytat:
Napisał llechu
Kresowiec, mam taką kratę ewentualnie do opchnięcia. Co ty na to?
Chetnie bym wzial ale z W-wy do Wrocka wyslac, to pewnie tez powazne koszty. Musialbys mi ja za 3 dychy sprzedac, zeby mi sie oplacalo:-) No i najchetniaj chcialbym taka montowana na sroby mocujace pasy bezpieczenstwa a nie jakas taka na "rozpychanie" podporek.
__________________
Kresowiec
Kresowiec jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-12-2007, 14:53   #10
llechu
ford::expert
 
Avatar llechu
 
Zarejestrowany: 08-10-2004
Skąd: Wawa i okolice
Model: Mondeo MKIII i Focus MK I
Silnik: TDCI 2.0 115KM i 1.6 16V
Rocznik: 2003 i 2004
Postów: 4,590
Domyślnie

Jest to porządnie montowana kratka na śruby. Nie od pasów, ale na śruby, nie na żadne rozpórki. No ale za 30zł to sorry, ale mi się jej nie opłaca wyciągać z samochodu, pakować i wysyłać :-) A tak bardzo jakoś nie przeszkadza póki co. Ja mam ją w tej chwili po prostu włożoną za tylne siedzenia i dociśniętą tymiże siedzeniami.
llechu jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:57.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.