Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Tuning
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 22-06-2012, 17:34   #1
heko
FCP TUNER
 
Avatar heko
 
Imię: Grzegorz
Zarejestrowany: 22-12-2007
Skąd: Kraków
Model: Edge
Silnik: 2.0tdci 235KM 500Nm
Rocznik: 2018
Postów: 7,805
Domyślnie Chiptuning Mondeo 2.0SCTi (ecoboost) 240KM

...no i mamy pierwszego EB zachipsowanego, do serii jednak mu sporo brakuje, ale udało sie naprawić Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.



Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

__________________
WWW.GCS Tuning.pl

https://www.facebook.com/GCSTuning
FF3 RS 2.3EB 440+KM 600NM
Edge 2.0tdci 235KM 500Nm
Stinger 3.3 500KM 750N
https://www.facebook.com/GCSCARSKRAKOW
heko jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-06-2012, 07:03   #2
jaskierster
ford::average
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 16-07-2011
Skąd: okolice Łodzi
Model: s-max II vignale
Silnik: 2.0 twinturbo
Rocznik: 2018
Postów: 112
Domyślnie Odp: Chiptuning Mondeo 2.0STCi (ecoboost) 240KM

właściciel zmodowanego forda proszony jest o pilne zdanie relacji z jazdy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
jaskierster jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-06-2012, 08:18   #3
Rob^
FCP member
 
Avatar Rob^
 
Imię: Robert
Zarejestrowany: 22-04-2009
Skąd: Krosno
Model: Ranger Limited
Silnik: 2.0 238KM Bi-Turbo
Rocznik: 2022
Postów: 716
Domyślnie Odp: Chiptuning Mondeo 2.0STCi (ecoboost) 240KM

Cytat:
Napisał jaskierster Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
właściciel zmodowanego forda proszony jest o pilne zdanie relacji z jazdy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
... 1sze wrażenie ... to ten dół <4k obrotów daje radę ... już nie przyśpiesza jak Melex dostojnie teraz wyrywa od razu do przodu i tak trzyma do czerwonego.
Odnosi się wrażenie że cały czas ciągnie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

A w s-max`ie da się teraz ruszyć bez lampki Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________

Było niesamowite Mondeo i zadziorna Kuga ST-Line jest Fiesta EcoBoost 1 liter !!! i Fordowa wyprawówka
Rob^ jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-06-2012, 09:50   #4
Zoltyy
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 14-10-2010
Skąd: polnocne rubieze ;)
Model: byly dwa S-Maxy, jest Mazda CX-5
Silnik: był 2.5T, był 2.0 EB 240PS, jest 2.5 NA
Rocznik: był 2007, był 2012, jest 2016.
Postów: 473
Domyślnie Odp: Chiptuning Mondeo 2.0STCi (ecoboost) 240KM

Przepraszam za złośliwość (pod adresem Forda) - znaczy się trzeba chipsować żeby silnik miał taką moc jak powinien mieć z fabryki? Momentu nawet po chipie nie osiąga - teoria Forda mówi o 240 KM przy 6000 obr/min i 340 Nm przy chyba 1900-3500 obr/min.
Ciekawe jakie parametry ma w realu wersja 203 KM? Nie zdziwiłbym się gdyby lepiej trzymała serię.
__________________
Nie wiem, nie znam sie - nie bierzcie mnie na powaznie
Zoltyy jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-06-2012, 10:57   #5
Rob^
FCP member
 
Avatar Rob^
 
Imię: Robert
Zarejestrowany: 22-04-2009
Skąd: Krosno
Model: Ranger Limited
Silnik: 2.0 238KM Bi-Turbo
Rocznik: 2022
Postów: 716
Domyślnie Odp: Chiptuning Mondeo 2.0STCi (ecoboost) 240KM

Cytat:
Napisał Zoltyy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
...Ciekawe jakie parametry ma w realu wersja 203 KM? Nie zdziwiłbym się gdyby lepiej trzymała serię.
Też jestem tego ciekaw.

Dla przypomnienia ... tak było na mobilnej hamowni jakiś czas temu ... to prawie 10KM i prawie 20Nm więcej niż wyszło wczoraj.
Ciekaw jestem bardzo z czego aż takie różnice mogą wychodzić ? Czy rodzaj hamowni może mieć aż taki wpływ na pomiar ? Może to przez hamowanie na hamowni 4x4 ?
Ja sobie to jednak tłumaczę problemem z pomiarem przy skrzyni PoweShift która sama zmienia biegi jak chce nawet w trybie manualnym.
Ale ja podobnie jak Zoltyy nie znam się na tym za bardzo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________

Było niesamowite Mondeo i zadziorna Kuga ST-Line jest Fiesta EcoBoost 1 liter !!! i Fordowa wyprawówka
Rob^ jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-06-2012, 14:10   #6
Zoltyy
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 14-10-2010
Skąd: polnocne rubieze ;)
Model: byly dwa S-Maxy, jest Mazda CX-5
Silnik: był 2.5T, był 2.0 EB 240PS, jest 2.5 NA
Rocznik: był 2007, był 2012, jest 2016.
Postów: 473
Domyślnie Odp: Chiptuning Mondeo 2.0STCi (ecoboost) 240KM

Coś może być na rzeczy z tym Powershiftem, co prawda przymierzałem się do manuala z tym silnikiem ale z racji kryzysu na razie zostanę przy moim "dziadku" (za wysługę lat dostanie latem od Heko małe wsparcie a ode mnie kilka drobiazgów Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. )
__________________
Nie wiem, nie znam sie - nie bierzcie mnie na powaznie
Zoltyy jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-06-2012, 15:14   #7
Snajper_881
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Chiptuning Mondeo 2.0STCi (ecoboost) 240KM

Haha...mój sąsiad kupił Subaru Impreze, mnóstwo nalepek firm tunningowych, Bloow Off, psss psss psss a jak poszła plota po osiedlu, że tam jest 250km to ostatnio mój czarny dym oglądał z pod świateł Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Fajnie mieć takie niepozorne auta jak kolegi i moje i zadziwiać wszystkich. Niestety, ja mam około 215KM ale za to ponad 500NM Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Życzę bezawaryjnej jazdy.
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-06-2012, 15:40   #8
jaskierster
ford::average
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 16-07-2011
Skąd: okolice Łodzi
Model: s-max II vignale
Silnik: 2.0 twinturbo
Rocznik: 2018
Postów: 112
Domyślnie Odp: Chiptuning Mondeo 2.0STCi (ecoboost) 240KM

Subary nie służy do startu spod świateł tylko do skręcania, start ma faktycznie kiepski ale dalej .... też mam ponad 500 Nm ale bądźmy realistami
jaskierster jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-06-2012, 17:07   #9
Snajper_881
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Chiptuning Mondeo 2.0STCi (ecoboost) 240KM

Cytat:
ale bądźmy realistami
Jesteśmy...

Zapewne nawet ten Mondek przy 246KM niemiałby żadnych szans co jest zrozumiałe a mnie chodziło o to, że owe Subaru w akcji szału nie robi...
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-06-2012, 20:42   #10
Rob^
FCP member
 
Avatar Rob^
 
Imię: Robert
Zarejestrowany: 22-04-2009
Skąd: Krosno
Model: Ranger Limited
Silnik: 2.0 238KM Bi-Turbo
Rocznik: 2022
Postów: 716
Domyślnie Odp: Chiptuning Mondeo 2.0STCi (ecoboost) 240KM

Cytat:
Napisał Zoltyy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
...z tym Powershiftem, co prawda przymierzałem się do manuala z tym silnikiem ...
Do czego Ford pcha ten motorek z manualną skrzynią ? wydawało mi się że EcoBoost 2.0 tylko z PoweShift występuje w parze ...
__________________

Było niesamowite Mondeo i zadziorna Kuga ST-Line jest Fiesta EcoBoost 1 liter !!! i Fordowa wyprawówka
Rob^ jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:37.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.