Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Kupujemy auto
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 06-05-2013, 12:13   #1
CARISMA
ford::advanced
 
Avatar CARISMA
 
Imię: Darek
Zarejestrowany: 04-10-2004
Skąd: Koluszki
Model: KUGA ST-LINE AWD
Silnik: 2.0 TDCI DW10F 180 KM
Rocznik: 2017
Postów: 221
Domyślnie S-max z Belgii

Po długim szukaniu zdecydowałem się kupic cos tańszego, bo ,,perełki" i tak wymagaja dofinansowania:Looknijcie prosze na tego, wygląda rzeczowo: przebieg 170 tys.km
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

CARISMA jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-05-2013, 06:49   #2
CARISMA
ford::advanced
 
Avatar CARISMA
 
Imię: Darek
Zarejestrowany: 04-10-2004
Skąd: Koluszki
Model: KUGA ST-LINE AWD
Silnik: 2.0 TDCI DW10F 180 KM
Rocznik: 2017
Postów: 221
Domyślnie Odp: S-max z Belgii

no nic, widze, że nikt nie ma nic do powiedzenia.....może to i dobrze, że nikt go nie kojarzy z innych aukcji. Powiedzcie mi tylko jak jest z tymi tablicami, te co ma to jakieś tymczasowe na czas transportu?....z przodu inna, z tyłu inna....o co chodzi. Czytałem w necie i nie do końca zrozumiałem fakt ubezpieczenia takowego autka cobym dojechał do domu, ktoś może podpowiedzieć?
CARISMA jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-05-2013, 07:14   #3
czeslaw555
ford::average
 
Avatar czeslaw555
 
Imię: Czesław
Zarejestrowany: 26-11-2008
Model: LB
Silnik: 2.0 HDi
Rocznik: MK5
Postów: 100
Domyślnie Odp: S-max z Belgii

założył tablice jakie miał w domu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
ubezpieczenie [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
__________________
Pozdrawiam
czeslaw555 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-05-2013, 07:19   #4
smith55
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 07-11-2011
Model: Focus I
Silnik: 1,6 benz
Rocznik: 2000
Postów: 0
Domyślnie Odp: S-max z Belgii

Co do tablic to przy wyrejestrowaniu auta z Belgii zwraca się JEDNĄ tablicę. Dlaczego ten ma dwie różne: możną spekulować wyłącznie. Ubezpieczenie można wykupić na nr vin samochodu i wracać na namalowanych ręcznie (tu cytat z urzędnika wydziału komunikacji "policja toleruje taki sposób , chyba że trafi się wyjątkowy s...yn który odeśle dowód rejestracyjny belgijski do urzędu w Belgii i wtedy są kłopoty, ja bym jechał na papierowych tablicach"Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
smith55 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-05-2013, 09:48   #5
RafałB
ford::expert
 
Avatar RafałB
 
Zarejestrowany: 04-11-2008
Skąd: Podlaskie
Model: S-max Titanium S 163KM (na razie)
Silnik: 2.0 tdci
Rocznik: 2012
Postów: 3,073
Domyślnie Odp: S-max z Belgii

Cytat:
Napisał CARISMA Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
no nic, widze, że nikt nie ma nic do powiedzenia?
A co tu gadać...szukałeś polifta,teraz pokazujesz przedlifta z 2007r i to baaardzo taniego z niepodanym przelotem....

Co Ci mamy napisać?Bierz,nie bierz?Jak Tobie pasuje to jedź oglądaj,potem do ASO na sprawdzenie i tyle no....jak tyle będziesz szukał i wybrzydzał to do sylwestra nie znajdziesz Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Wcześniej było: Galaxy MK1 2.0 B+LPG, Galaxy MK2 1.9 TDI Automat, S-max 2.0 TDCi 140KM, obecnie S-max Titanium S 2.0 TDCi 163KM manual.
RafałB jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-05-2013, 11:55   #6
CARISMA
ford::advanced
 
Avatar CARISMA
 
Imię: Darek
Zarejestrowany: 04-10-2004
Skąd: Koluszki
Model: KUGA ST-LINE AWD
Silnik: 2.0 TDCI DW10F 180 KM
Rocznik: 2017
Postów: 221
Domyślnie Odp: S-max z Belgii

Gośc twierdzi, że nie ma do niego tablic-ponoć z belgii nie dają?....W urzędzie komunikacji poinformowano mnie, że w takim wypadku sprzedający -na Vat-marżę- musi napisac oświadczenie, że nabył auto bez oryginalnych tablic i po kłopocie. Czekam na gościa ma poszukać w papierach czy ma Car-Pass i sprawdzę autentyczność przebiegu na [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
Co do ubezpieczenia ponoć tak robi, że załatwia ubezpieczenie na 30 dni na jakiś tablicach belgijskich...hehe ale trzeba unikać drózek z misiaczkami bo moga się czepić.

Bump: pisałem już że mam dość szukania perełek bo i tak w każdego trzeba władować. Filozofii niektórych na forum, że jak tani to na pewno nie warto bo kombinowany nie rozumiem.
CARISMA jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-05-2013, 12:45   #7
RafałB
ford::expert
 
Avatar RafałB
 
Zarejestrowany: 04-11-2008
Skąd: Podlaskie
Model: S-max Titanium S 163KM (na razie)
Silnik: 2.0 tdci
Rocznik: 2012
Postów: 3,073
Domyślnie Odp: S-max z Belgii

Cytat:
Napisał CARISMA Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
W urzędzie komunikacji poinformowano mnie, że w takim wypadku sprzedający -na Vat-marżę- musi napisac oświadczenie, że nabył auto bez oryginalnych tablic i po kłopocie. .
To jest prawda,pisze oświadczenie że tablice: zgubione/zniszczone i tyle...

Co do przelotu...ja mu dalej ok.300kkm prawdziwego.Co nie oznacza że auto złe,ale taki przelot wychodzi jak za tyle wystawia...no chyba że po dzwonie ostrymGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Powodzenia.
__________________
Wcześniej było: Galaxy MK1 2.0 B+LPG, Galaxy MK2 1.9 TDI Automat, S-max 2.0 TDCi 140KM, obecnie S-max Titanium S 2.0 TDCi 163KM manual.

Ostatnio edytowane przez RafałB ; 07-05-2013 o 12:48
RafałB jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-05-2013, 22:01   #8
c-matix
ford::professional
 
Avatar c-matix
 
Zarejestrowany: 21-09-2009
Skąd: Krak
Model: Focus C-Max , Fusion
Silnik: 2.0 16v 145KM , 1.6 Tdci 90KM
Rocznik: 2006 Silver Polar, 2006 Jeans Metalik
Postów: 1,790
Domyślnie Odp: S-max z Belgii

Cytat:
Napisał CARISMA Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Gośc twierdzi, że nie ma do niego tablic-ponoć z belgii nie dają?...
Z Belgi często auta są z jedną tablicą a czasem wogóle bez. A jak powiesz w urzędzie że mas z jedna tablice do dorobisz sobie dodatkowego latania po pisma od sprzedającego czemu jest jedna i itp, a przeglądu też nie zobisz na jednej muszą być 2sztuki, takie teraz sobie ustawy wypuścili.

Ostatnio edytowane przez wojtekn ; 08-05-2013 o 08:10
c-matix jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-05-2013, 07:03   #9
CARISMA
ford::advanced
 
Avatar CARISMA
 
Imię: Darek
Zarejestrowany: 04-10-2004
Skąd: Koluszki
Model: KUGA ST-LINE AWD
Silnik: 2.0 TDCI DW10F 180 KM
Rocznik: 2017
Postów: 221
Domyślnie Odp: S-max z Belgii

Cytat:
Napisał RafałB Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
To jest prawda,pisze oświadczenie że tablice: zgubione/zniszczone i tyle...

Co do przelotu...ja mu dalej ok.300kkm prawdziwego.Co nie oznacza że auto złe,ale taki przelot wychodzi jak za tyle wystawia...no chyba że po dzwonie ostrymGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Powodzenia.
zauważ, że cena nie jest taka niska, sa dużo niższe w ofertach a i ceny na np mobile mocno spadły. Zauważ że to jest 6 letnie autko. Dziś podjadę to ocenie, bo póki co oglądał je mój szwagier- ale on jest ekonomista więc.... Lakier oryginał, resztę zobaczę. Książka serwisowa do końca przebieg 179 tys, dużo mu do 3-stu.
CARISMA jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-05-2013, 08:42   #10
RafałB
ford::expert
 
Avatar RafałB
 
Zarejestrowany: 04-11-2008
Skąd: Podlaskie
Model: S-max Titanium S 163KM (na razie)
Silnik: 2.0 tdci
Rocznik: 2012
Postów: 3,073
Domyślnie Odp: S-max z Belgii

Cytat:
Napisał CARISMA Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Książka serwisowa do końca przebieg 179 tys, dużo mu do 3-stu.
Książka....to książka liczą się fakty np z serwisu.Moge Ci zrobić taką książke nawet na 100kkm,na alledrogo jest ich pełno Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Wcześniej było: Galaxy MK1 2.0 B+LPG, Galaxy MK2 1.9 TDI Automat, S-max 2.0 TDCi 140KM, obecnie S-max Titanium S 2.0 TDCi 163KM manual.
RafałB jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:32.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.