Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Ogólnie o motoryzacji
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 04-01-2007, 15:38   #1
piasek
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 03-01-2007
Skąd: Wrocław
Postów: 9
Domyślnie Pytanie co do wyposarzenia Ghia

Mam takie małe rozterki co do mojego mondeo. Jest to model z października 98r. sedan niby Ghia. Otóż była wimieniana szyba przednia po gradobiciu i wstawili nie podgrzewaną, przycisk jest goły, tzn nie ma go tylko zaslepka. Tej mierzajki spalania nie ma - ma tylko zegarek, a tak pozatym to ma klimatronik itd, aha i w drewnie ma tylko to dookoła zegarów i rączki drzwi przednich, a przy nawiewach nie ma itd. Aha i jeszcze jedno, czy w kazdym Ghia była kontrola trakcji? bo tez nie mam zadnego włącznika. możeliwe żeby to wszystko było tylko pozaślepiane pustymi przyciskami?

z góry dzieki za info.

PIASEK

piasek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-01-2007, 15:50   #2
mmmk
ford::professional
 
Avatar mmmk
 
Imię: Maciek
Zarejestrowany: 10-09-2005
Skąd: rumia
Model: mondeo mk3
Silnik: TDCI 2.2
Rocznik: 2005
Postów: 1,497
Domyślnie

przeciez to ford Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. nie ma zadnej konkretnej odpowiedz na pytanie co ghia moze miec a nie musi. kazda jest inna a ghie w salonach tez sie doposazalo na zyczenie. moja ghia np nie ma klimy i ma reczne fotele przednie.
pozdrawiam
maciek
__________________
mondeo mk3 2.2 TDCI
a było mondeo mk2, scorpio mk2 i mk1, sierra mk2 i Taunus 1982 r...
mmmk jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-01-2007, 08:08   #3
mra
ford::average
 
Zarejestrowany: 02-09-2006
Skąd: Warszawka
Postów: 157
Domyślnie

Kontrola trakcji w v6 Ghia była standartem. Komputer, check-panel i więcej "drewna" było za dopłatą. Tak samo jak ogrzewanie przedniej szyby (o ile się nie myle :fcp19 ).
__________________
V6 - to co lubię słyszeć!
Marcin
mra jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-01-2007, 16:25   #4
Akis
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 22-12-2006
Skąd: Łódż
Postów: 13
Domyślnie

Mam też Ghia z 98r i podobnie drewienka skromnie,szyba oryginalnie nie podgrzewana,el.lusterka,szyby tylko przednie,ABS,kontrola trakcji i system bespoślizgowego ruszania(nie wiem jak się zowie).Klima zwykła bez wyświetlacza ciekłokrystalicznego ,dla mnie wystarczyGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Akis jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-01-2007, 16:29   #5
frompoland
ford::professional
 
Imię: Adam
Zarejestrowany: 31-03-2006
Skąd: M22/BSI
Model: Ford Mondeo Titanium X Pac
Silnik: Petrol 240HP
Rocznik: 2014
Postów: 1,499
Domyślnie

Cytat:
Napisał Akis
Klima zwykła bez wyświetlacza ciekłokrystalicznego
znaczy sie bez klimatronika Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
frompoland jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-01-2007, 01:40   #6
karex
ford::expert
 
Avatar karex
 
Zarejestrowany: 15-01-2005
Skąd: łódzkie
Model: Mondeo Mk3 i Mk4 oczywiście kombi
Silnik: 2,0 TDCi 130 na 151KM i DW10C 140KM
Rocznik: 2005.02 oraz 2012.05
Postów: 2,806
Domyślnie

W moim ghia - TD z 97 roku było:
ABS, 2 poduchy, welur, klima manualna, lampka sufitowa z tymi do czytania, panel kontrolny (czyli to autko z otwartymi drzwiami), grzane obie szyby i lusterka, el. lusterka i szyby przód, podłokietnik na tylnej kanapie, drewno przy liczniku i uchwytach drzwi, piękny lakier metallic, włącznik wycieraczek z interwałem 6 czasowym, podłokietnik przy ręcznym, oczywiście przednie przeciwmgłowe, zamek z podwójnym ryglowaniem, bardzo gruba wykładzina podłogowa w przedziale pasażerskim i bagażniku, fabryczne alusy 16", fotel kierowcy z regulacją odcinka lędźwiowego, lakierowane lusterka i klamki, skóra na kierownicy i gałce zmiany biegów, pilot na podczerwień, radio 5000 RDS, ściemnianie oświetlenia deski.

Napisałem chyba wszystko co było, a czego mogło nie być Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. .
__________________
Pozdrawiam
Było
Mondeo Mk2 1997 1,8+BLOS i Mondeo Mk2 1997 1,8 TD
[Regulamin Forum] [Sklep forumowy]
karex jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-01-2007, 02:18   #7
frompoland
ford::professional
 
Imię: Adam
Zarejestrowany: 31-03-2006
Skąd: M22/BSI
Model: Ford Mondeo Titanium X Pac
Silnik: Petrol 240HP
Rocznik: 2014
Postów: 1,499
Domyślnie

karex, cieniutko Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. w moiem 4air bagi, skorka radio 6000CD szyber a nawet czujniki cofania no o klimatroniku nie wspominam... maksymalne wyposazenie jakie moglo miec mondeo z 99 roku
tzn z 10/98 ale pierwsza rejestracja luty99 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
frompoland jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-01-2007, 02:28   #8
karex
ford::expert
 
Avatar karex
 
Zarejestrowany: 15-01-2005
Skąd: łódzkie
Model: Mondeo Mk3 i Mk4 oczywiście kombi
Silnik: 2,0 TDCi 130 na 151KM i DW10C 140KM
Rocznik: 2005.02 oraz 2012.05
Postów: 2,806
Domyślnie

Aa zapomniałem jeszcze o b. ładnym spojlerze z tyłu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. .
frompoland, nie miałeś jednej rzeczy, hehe, bagażnika dachowego Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. .
__________________
Pozdrawiam
Było
Mondeo Mk2 1997 1,8+BLOS i Mondeo Mk2 1997 1,8 TD
[Regulamin Forum] [Sklep forumowy]
karex jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-01-2007, 05:31   #9
jagrall
ford::expert
 
Avatar jagrall
 
Imię: Jacek
Zarejestrowany: 28-05-2005
Skąd: Ruda Śląska
Model: Mondeo Mk IV
Silnik: 2,0 tdci
Rocznik: 2010
Postów: 3,770
Domyślnie

Cytat:
Napisał Akis
kontrola trakcji i system bespoślizgowego
to jedno i to samo
__________________
"tylko dwie rzeczy są nieskończone. wszechświat i ludzka głupota. mam wątpliwości co do wszechświata" - Albert Einstein
Było: Mondeo MkII 1,8 + sekwencja, mkIII 2,2tdci
jagrall jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-01-2007, 10:05   #10
frompoland
ford::professional
 
Imię: Adam
Zarejestrowany: 31-03-2006
Skąd: M22/BSI
Model: Ford Mondeo Titanium X Pac
Silnik: Petrol 240HP
Rocznik: 2014
Postów: 1,499
Domyślnie

Cytat:
Napisał karex
frompoland, nie miałeś jednej rzeczy, hehe, bagażnika dachowego Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. .
byly takie tylko w wersji z LPG wrazie jakby kuchenka wybuchla to zeby bylo gdzie przenocowac Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
frompoland jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:58.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.