Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Sprzęt Audio/CB/GPS
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 17-03-2012, 21:20   #761
wojtas2221
ford::average
 
Zarejestrowany: 16-03-2011
Skąd: Bytom
Model: S-Max
Silnik: 2.0 140 KM
Rocznik: 2007
Postów: 62
Domyślnie Odp: Doinstalowanie modułu BT/VC

Witam
Koledzy jestem w trakcie montażu modułu BT z USB, nowa wiązka itp, ale mam problem z mikrofonem - u góry bez problemu bo kabel był zgodnie z instrukcją przeróbki, natomiast po wymontowaniu schowka nie potrafię znaleźć drugiego końca tego kabla do podłączenia wiązki.

Czy ktoś wie gdzie znajduje się końcówka do mikrofonu w S-Maxie? Czy dobrze szukam za schowkiem?

Pozdrawiam

wojtas2221 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-03-2012, 01:16   #762
MrShadow
ford::beginner
 
Avatar MrShadow
 
Imię: Artur
Zarejestrowany: 18-03-2008
Skąd: Płock
Model: Ford Mondeo MKIV
Silnik: 2.0 TDCI 140KM
Rocznik: 2008
Postów: 38
Domyślnie Odp: Doinstalowanie modułu BT/VC

Witam
Może ktoś z kolegów pomoże mi w moim problemie. Kupiłem właśnie MKIV z oryginalnym BT/VC.
Telefon paruje mi się bez problemu działają wszystkie funkcje książka tel. wybieranie numeru, rozmówcę słychać w głośnikach ale problem w tym że mnie nie słychać... co ciekawe VC reaguje na moje komendy bez problemu. wyłuskałem więc mikrofon z podsufitki na wierzch i dopiero jak przysunę go prawie do ust i zaczynam do niego bardzo głośno mówić to zaczyna mnie być słychać u rozmówcy.
Czy istnieje opcja że mikrofon jest w stanie jakiegoś wyciszenia a jeśli tak to jak przywrócić go do życia??? Osobiście brak mi już pomysłów na jego ożywienie.
Jeśli ktoś zna przyczynę proszę o łopatologiczną instrukcję co i jak ustawić...

dla pełnej wiedzy dodam iż na pokładzie mam radio sony z czerwonym wyświetlaczem na jedną płytę CD.
Z góry dziękuję za wszelką pomoc!!!
Jak ktoś pomoże ty stawiam duuuużżże piwo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
MrShadow jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-03-2012, 20:15   #763
tomekb32
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 16-03-2012
Skąd: Zawoja
Model: MK4
Silnik: 1.8 tdci
Rocznik: 2008
Postów: 4
Domyślnie Odp: Doinstalowanie modułu BT/VC

Od kilku dni posiadam Mondeo z 2008 roku sprowadzony z Belgi z navi Blaupunkt Travelpilot FX ale moje pytanie brzmi jak podłączyć telefon pod bluetooth prubowałem podłączyć telefon Samsung ale ciągle na telefonie wyskakuje komunikat że jest nie prawidłowy kod, a na navi nic w ustawieniach nie ma tylko opcji włączenia bluetooth i chyba jeśli się nie mylę aktywne telefony ale nic nie znajduje. Wpisuję kod podany dla radia bez żadnego efektu. Proszę o dopowiedź.
tomekb32 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-03-2012, 11:05   #764
wojtas2221
ford::average
 
Zarejestrowany: 16-03-2011
Skąd: Bytom
Model: S-Max
Silnik: 2.0 140 KM
Rocznik: 2007
Postów: 62
Domyślnie Odp: Doinstalowanie modułu BT/VC

Cytat:
Napisał wojtas2221 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witam
Koledzy jestem w trakcie montażu modułu BT z USB, nowa wiązka itp, ale mam problem z mikrofonem - u góry bez problemu bo kabel był zgodnie z instrukcją przeróbki, natomiast po wymontowaniu schowka nie potrafię znaleźć drugiego końca tego kabla do podłączenia wiązki.

Czy ktoś wie gdzie znajduje się końcówka do mikrofonu w S-Maxie? Czy dobrze szukam za schowkiem?

Pozdrawiam
Znalazłem, obfotografowałem, przygotuję instrukcję dla nastepców

Pozdrawiam
wojtas2221 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-03-2012, 16:26   #765
onyxx
ford::average
 
Avatar onyxx
 
Imię: Paweł
Zarejestrowany: 18-08-2005
Skąd: Białystok
Model: Mondeo MKIV Titanium
Silnik: 2.0TDCI
Rocznik: 2012
Postów: 115
Domyślnie Odp: Doinstalowanie modułu BT/VC

kol. tomek do sparowania tel. z modułem użyj kodu 0000 lub 1234 a nie pinu od radia...
onyxx jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-03-2012, 20:03   #766
mayak
FCP member
 
Avatar mayak
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 17-05-2006
Skąd: Warszawa
Model: Smax / Fusion Energy
Silnik: 2.0ecoblue / plug-in hybrid
Rocznik: 2019 / 2017
Postów: 5,153
Domyślnie Odp: Doinstalowanie modułu BT/VC

... raczej pinu, który radio pokazuje na swoim wyswietlaczu
__________________
////// ZMIANA MOCY 1.6tdci 95->115 # 2.0 tdci 140->163 # 1.5/1.6eb 150->182 # Transit 2.2 tdci # diagnostyka # TEMPOMAT # Immobilizer/kluczyki # konfiguracja # spolszczenia # wszystkie modele Europa-USA ////// MAYYAK@GMAIL.COM
mayak jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-03-2012, 12:05   #767
wojtas2221
ford::average
 
Zarejestrowany: 16-03-2011
Skąd: Bytom
Model: S-Max
Silnik: 2.0 140 KM
Rocznik: 2007
Postów: 62
Domyślnie Odp: Doinstalowanie modułu BT/VC

koledzy mam prośbę o pomoc, zainstalowałem moduł, mikrofon,wiązkę, manetkę i brak jest dźwięku, na conversie też nie widać że jest moduł VC/BT, ale radio normalnie paruje się z telefonem, nawiązuje połączenie, mnie słychać natomiast ja nie słyszę.
Czy to może być wina starego oprogramowania conversa? auto jest z 2007 roku? lub ewentualnie jaka może być inna przyczyna braku dzwięku?
wojtas2221 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-03-2012, 15:36   #768
benekx1
ford::amateur
 
Imię: seba
Zarejestrowany: 04-03-2012
Skąd: LESZNO
Model: FORD MONDEO
Silnik: 2.0 TDCI 163km
Rocznik: 2011
Postów: 2
Domyślnie Odp: Doinstalowanie modułu BT/VC

Panowie !!!
Doinstalowałem moduł bt/vc mondeo mk4 2007 convers plus navi travel pilot nx w serwisie forda frank-cars w częstochowie
miła obsługa pełen profesionalizm
miałem swój moduł reszte części czyli wiązka,przełącznik,mikrofon zamówił serwis cena za kompletną usługe 1900 zł
i wszystko działa bez zarzutu.
Polecam ten serwis
benekx1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-03-2012, 19:00   #769
danielsan51
ford::advanced
 
Avatar danielsan51
 
Imię: Daniel
Zarejestrowany: 18-08-2011
Skąd: Ostróda
Model: focus mk2
Silnik: 1.6 tdci
Rocznik: 2007
Postów: 289
Domyślnie Odp: Doinstalowanie modułu BT/VC

witam .posiadam w foce (2007r)standardowe radio 6000cd z przyciskiem aux.mam podpieta mp3 bo w schowku byla kostka.chcem zmienic te radio na sony np takie [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] czy jest warto wydac te 350zl jest roznica w brzmieniu,czy wystarczy podlaczyc tylko kostke i bedzie grac i czy do tego radia tez bede mial mozliwosc podlaczenia modulu usb
danielsan51 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-03-2012, 09:19   #770
KrasiaK
ford::average
 
Imię: Krzysiek
Zarejestrowany: 10-10-2008
Model: FORD EDGE
Silnik: 2.0EB
Rocznik: 2020
Postów: 74
Domyślnie Re: Doinstalowanie modułu BT/VC

przyznam się bez bicia nie przekopałem się przez wszystkie strony tego wątku i mam pytanie

mam mondeo mk4 z 7'' blaupunkt nx i brak usb
oczywiscie BT i VC mam i dziala

czy w moim przypadku jest mozliwosc wymiany modulu BT/VC na BT/VC/USB - przepiecie wszystkiego i pociagniecie usb do schowka?

jak tak to co trzeba by nabyc - z jakich aut szukac?
KrasiaK jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
bluetooth mk4 , bt mk4 , radio



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:02.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.