Zobacz pełną wersję : Wzrost popularności Kugi


wacek1
11-05-2010, 11:00
Rekordowa sprzedaż forda kugi w tym roku. Co o tym myślicie?
Podsumowanie wyników sprzedaży styczeń-kwiecień 2010r:
- Ka - 229 szt
- Fiesta - 1.180 szt
- Fusion - 331 szt
- Focus - 3.143 szt
- C-MAX - 69 szt
- Kuga - 747 szt
- Mondeo - 1.706 szt
- S-MAX - 232 szt
- Galaxy - 120 szt
- Ranger - 81 szt
- Fiesta VAN - 69 szt
- Connect - 158 szt
- Transit - 1.044 szt




Źródło: Ford Polska

Rapalek
11-05-2010, 13:53
i moja Kuga też w tym jest.
Wg mnie kicha, wole jeżdzić małopopulrnym autkiem.
za dużo sie tych Kug robi na mieście.............beeeeeeee

takitam
11-05-2010, 14:50
- Kuga - 747 szt i z tego 700 w kolorze czarnym, więc na śląsku sie wyróżniam :619:

poza tym cos mało ka sie sprzedało, a tego jeździ trochę na drodze, c-max tak słabo ze aż dziw bierze to świetny rodzinny samochód .

b@rth
11-05-2010, 16:58
- Kuga - 747 szt i z tego 700 w kolorze czarnym, więc na śląsku sie wyróżniam :619:

poza tym cos mało ka sie sprzedało, a tego jeździ trochę na drodze, c-max tak słabo ze aż dziw bierze to świetny rodzinny samochód .

ja tez nie mam problemu, nie dosc ze srebrna jest chyba jedna z niewielu to jeszcze u mnie tego tyle nie ma, wrecz zaryzykowal bym stwierdzenie ze wcale nie ma, a jak na slask zajade to co kawalek jakas czarna jedzie ...

... jak odbieralem swoja ... ktora w tych 747 tez sie miesci, to pan w salonie powiedzial ze na 10 aut odbieranych 4 to Kugi ... /i wszystkie czarne/

wacek1
12-05-2010, 05:57
bo czarne najładniejsze :P b@rt jak ciagle czarna kuge na slasku widzisz to ja :) zatrąb na drugi raz hyhy codziennie kolo mojej pracy mijam jedna czarną, jedną grafitową i nieraz zdarza sie rdzawa haha a przejechalem cala Lodz i okolice i ani jednej nie widzialem.

Tez jestem zaskoczony sprzedaza Cmaxa kiedys sie do niego przymierzalem, ale wtedy cena byla wysoka. Moze czekaja na nowego

Rapalek
12-05-2010, 06:30
Jeżdżę po pomorskim i moge wam powiedzieć że tam KUG wogóle nie ma. Gdańsk-Sopot.....szczęście spotkać KUGę. Za to Q7 i Q5 i cayene to jak kiedyś maluchów...idzie w setki.
No na śląsku faktycznie, szczególnie w Gliwicach.......rano zawsze jedziemy w trójke hehehheh dwie czerne i jedna czerwona!
Co pociesza to to że żadna nie ma ksenonków i panoramy.............!

wacek1
12-05-2010, 09:54
rapalek na pocieszenie sobie powiem, ze zadna nie ma takiej anteny jak moja :P

Lelon
12-05-2010, 10:14
bo czarne najładniejsze

zgadzam się


Tez jestem zaskoczony sprzedaza Cmaxa kiedys sie do niego przymierzalem, ale wtedy cena byla wysoka. Moze czekaja na nowego


również się zgadzam. W czasopismach motoryzacyjnych widać już zdjęcia nowego modelu C-Maxa więc ludzie nie chcą kupować modelu, który zaraz będzie nieaktualny.

boncio
12-05-2010, 12:33
bo czarne najładniejsze :P b@rt jak ciagle czarna kuge na slasku widzisz to ja :) zatrąb na drugi raz hyhy codziennie kolo mojej pracy mijam jedna czarną, jedną grafitową i nieraz zdarza sie rdzawa haha a przejechalem cala Lodz i okolice i ani jednej nie widzialem.

Eee nie przesadzaj. Ja codziennie mijam grafitową w drodze do i z pracy, ale to poza Łodzią, a jak jadę do centrum to jakaś zawsze się znajdzie. Ale racja, że mało ich w okolicy, niemalże pojedyncze sztuki.
Ja też bym brał ciemną, ale grafitową.

dumdum1988
12-05-2010, 14:33
Posiada ktos biala individual? Albo zdjecia bialej? Jak ta perla sie sprawuje, bo niektore biale auta wygladaja brzydko lekko zabrudzone juz

Rapalek
12-05-2010, 15:33
Posiada ktos biala individual? Albo zdjecia bialej? Jak ta perla sie sprawuje, bo niektore biale auta wygladaja brzydko lekko zabrudzone juz

Z pakietem individual to tu nie znamy takowego. A kolorek Ice White - pogadaj z takitam. Piękną bialutką ma :)

wacek1
12-05-2010, 16:40
ice white moze i ladny, ale nie jest typowym bialym i ta biel znika a zima wyglada jak plama popiołu na śniegu
osobiście mi sie nie podoba już bym wolał zieloną albo tango rudzielec ::)

Lilu13
12-05-2010, 20:06
Faktycznie Kug jest jak mrówek, jak kupowałem 2008 r byłem drugi w salonie, a jedyny w powiecie. Na dzień dzisiejszy dużo już Kugowców pomyka, no to chyba czas zmienić autko np. Dacia Duster - bo nikt nie ma.

takitam
12-05-2010, 23:30
ice white moze i ladny, ale nie jest typowym bialym i ta biel znika a zima wyglada jak plama popiołu na śniegu
osobiście mi sie nie podoba już bym wolał zieloną albo tango rudzielec ::)

wacek, po prostu nie masz gustu:evil:

nie widziałes w zime to nie przekręcaj faktów, w zime jak jest pochmurno to nie wygląda za rewelacyjnie, ale jak słońce za świeci to perełka jest cudna.

moja żona jak kugę kupowała to z gustem i z nowymi trendami wszystko dobierała : kolor biały perła, do tego czarne szyby, czarny dach 18" koła, na zimę czarne alu felgi , do tego ksenony i dla wygody skóra, i tak z konfigurowane auto w całości prezentuje sie rewelacyjnie,

nie obraź sie wacek ale kupiłeś kugę najtańszym kosztem, prawie totalnego golasa, i rozumie ciebie czemu nie wybrałeś innego koloru, bo szkoda było ci kasy, tobie zależało żeby było sie czymś pokazać, jak to ty mówisz szpanować, tak żeś dopytywał o bezpieczeństwo, o napęd na 4 koła, nie kupiłeś, bo drogi i beee , ksenonów nie bo poco, nie potrzebne, a było by bezpiecznie, skóry nie bo szmaciana lepsza, itd itd podsumowując do golasa nie pasuje kolor biały- perła, teki kolor trzeba zamówić z czarnym dachem, i czarnymi felgami , minimum 18" i wtedy jest efekt " szpanu" takie auto z taka kombinacja widziałem w audi q5, q7, bmw x6 :evil:

Fugaz
13-05-2010, 06:15
dumdum. Ja posiadam białą Kugę (nie ice white), zrobię Ci parę fotek jak chcesz. powiedz tylko czy ma być czysta czy lekko zakurzona?? :). stwierdzam, że łatwiej o nią zadbać niż o czarnego Legasia. pozdrawiam

Pinki
13-05-2010, 07:22
generalnei na jasnym aucie zdecydowanie łatwiej czystość utrzymać :)

Rapalek
13-05-2010, 07:41
nie obraź sie wacek ale kupiłeś kugę najtańszym kosztem, prawie totalnego golasa, i rozumie ciebie czemu nie wybrałeś innego koloru, bo szkoda było ci kasy, tobie zależało żeby było sie czymś pokazać, jak to ty mówisz szpanować, tak żeś dopytywał o bezpieczeństwo, o napęd na 4 koła, nie kupiłeś, bo drogi i beee , ksenonów nie bo poco, nie potrzebne, a było by bezpiecznie, skóry nie bo szmaciana lepsza, itd itd podsumowując do golasa nie pasuje kolor biały- perła, teki kolor trzeba zamówić z czarnym dachem, i czarnymi felgami , minimum 18" i wtedy jest efekt " szpanu" takie auto z taka kombinacja widziałem w audi q5, q7, bmw x6 :evil:

Skromnie dodam swe 3 grosze. Ksenony i panorama to konieczność, co do skóry to osobiście wole półskórę. Nie lubię pomiętej skóry pod dupskiem, Ale to moje zdanie. Co do koloru....jak czytam żona rządzi u ciebie..witaj w klubie....moja też sama konfigurowała......ja tylko płaciłem........ale ice white.........pikny kolorek.
Wacek....!!!Nie będę krytykował ludzi którzy kupują KUGę gołą i wesołą..........zapewne zakochali sie w aucie i tylko na trenda im starczyło. Nic gorszącego, tylko pogratulować im gustu hheheh. Ale nie moge zdzierżyć jak ktoś sie potem wymądrza, że kenony-be, panorama-po co, sony -że gra jak 6000CD itp. Ja np. nie zdecydowałem sie na Indyvidual -przyznaję sie -ze sknerostwa.
"Masz Kugę jaką chciałeś i pojmij że inni mają więcej i lepiej" - a dopasowywanie gustu do portfela - to nie ta liga.

Co do dbania o czystość czarnego cacuszka...................morderstwo w biały dzień. Zauważylem tylko że jak sie równo ubrudzi to mnie nie kole w oko buhhaaha

dumdum1988
13-05-2010, 10:23
dumdum. Ja posiadam białą Kugę (nie ice white), zrobię Ci parę fotek jak chcesz. powiedz tylko czy ma być czysta czy lekko zakurzona?? :). stwierdzam, że łatwiej o nią zadbać niż o czarnego Legasia. pozdrawiam

No jesli bedziesz mial czas to mozesz zrobic takie i takie, to bede wdzieczny. Ostatnio ogladam sie za bialymi autami i pierwsze wrazenia to takie ze jak jedzie biala bryka z przyciemnianymi szybami na duzych felgach, w dodatku czysta to jest ogien. A niektore sa takie jak popiol wlasnie bez zycia. Zastanawia mnie wlasnie jak w Kudze ta biala perla wyglada, bo np na zdjeciach individual jest piekny.

wacek1
13-05-2010, 10:54
no coz nie pozostaje mi nic innego jak odpowiedziec na zarzuty, bo widze ze mocno połechtałem po ambicji

po pierwsze widzialem twoja kuge takitam zimą i moja ocena pozostaje taka jak napisalem a jaka kto wybiera to rzecz gustu i tyle
szkoda tylko ze nie jestes tolerancyjny dla innych a to bylo widac od razu

po drugie to ze ktos kupuje golasa nie jest swiadectwem o tym ze go nie stac, bo moge kupic druga
sa inne priorytety a nie kupowanie dodatkow, bo to uwazam za szpan !! aa ma ksenony a a ma szklany dach buu szkoda ze nie ma skrzydel :)
dla mnie naped na 4 kola nie zrobil wrazenia i to tez jest kwestia gustu rozmawialem z ludzmi ktor maja staly w autach i to sie sprawdza a dolaczany nie wiec po co mam doklada 8 tys? dla szpany 4x4? ksenony? a co w nich rewelacyjnego poza cena? a szmaciane fotele lubie

dla mnie osobiscie smiechem jest to ze ktos kupuje kuge w leasing bierze drogie dodatki i chwali sie ze wyniesie go 2/3 sumy przy czym auto cenowo spada a bedzie placil wiecej, bo splacic musi

popularnosc kugi wzrasta ze wzgledu na to ze ceneowo jest dobra konkurencja dla innych suvow a i ladnie sie prezentuje

ja wybralem to auto dlatego ze mialem forda, ze chcialem cos wyzszego i dla wpakowania roweru do srodka niestety inne suvy sie nie nadawaly, bo chcialem tiguana i bylem na niego zdecydowany

sorki za dlugo wypowiedz, ale niestety nie lubie jak ktos mnie atakuje, ze mnie nie stac, ale ja nie mieszkam w zasyfialych blokach i nie kupuje auta dla szpanu zeby sie nim chwalic tylko jezdzic na codzien

Rapalek
13-05-2010, 14:12
Wacuś...ksenony i szklany dach uważasz za szpan?
Wg mnie ksenony dyżo lepiej sprawdzają się niż normalne światła - bez porównania. A co do szklanego dachu to żaden szpan bo tego nie widać...........tylko siedząc w środku - przeżycie bezcenne.Co do 4x4 zgadzam sie z tobą - jak sie potrzebuje to sie kupuje, ja nie zdecydowałem sie również.
Co do leasingu - to skończ ten temat już - te słowo chyba cie przesladuje!!!!

nawet jak ktoś bierze w leasing to musi go stać na to.!!!

takitam
13-05-2010, 15:15
no coz nie pozostaje mi nic innego jak odpowiedziec na zarzuty, bo widze ze mocno połechtałem po ambicji

po pierwsze widzialem twoja kuge takitam zimą i moja ocena pozostaje taka jak napisalem a jaka kto wybiera to rzecz gustu i tyle
szkoda tylko ze nie jestes tolerancyjny dla innych a to bylo widac od razu

po drugie to ze ktos kupuje golasa nie jest swiadectwem o tym ze go nie stac, bo moge kupic druga
sa inne priorytety a nie kupowanie dodatkow, bo to uwazam za szpan !! aa ma ksenony a a ma szklany dach buu szkoda ze nie ma skrzydel :)
dla mnie naped na 4 kola nie zrobil wrazenia i to tez jest kwestia gustu rozmawialem z ludzmi ktor maja staly w autach i to sie sprawdza a dolaczany nie wiec po co mam doklada 8 tys? dla szpany 4x4? ksenony? a co w nich rewelacyjnego poza cena? a szmaciane fotele lubie

dla mnie osobiscie smiechem jest to ze ktos kupuje kuge w leasing bierze drogie dodatki i chwali sie ze wyniesie go 2/3 sumy przy czym auto cenowo spada a bedzie placil wiecej, bo splacic musi

popularnosc kugi wzrasta ze wzgledu na to ze ceneowo jest dobra konkurencja dla innych suvow a i ladnie sie prezentuje

ja wybralem to auto dlatego ze mialem forda, ze chcialem cos wyzszego i dla wpakowania roweru do srodka niestety inne suvy sie nie nadawaly, bo chcialem tiguana i bylem na niego zdecydowany

sorki za dlugo wypowiedz, ale niestety nie lubie jak ktos mnie atakuje, ze mnie nie stac, ale ja nie mieszkam w zasyfialych blokach i nie kupuje auta dla szpanu zeby sie nim chwalic tylko jezdzic na codzien


ok, wartość twojej kugi będzie rosła :)
a wszystko co napisałem o tobie to prawda , łatwo cie rozszyfrować, i nie jestem jedyny , poza tym najwazniejsze , dałeś juz tak w kośc tu wszystkim ze na pw chłopaki organizują spotkanie z wykluczeniem ciebie, wiec zastanów się co ty tu robisz , czy jest sens zebyś cos na tym forum pisał, albo po prostu załóż nowe konto dodam wszystkim że wacek1, emere37, marwar to ta samo osoba.i pamiętaj przy zakładaniu nowego żeby nie byc upierdliwcem

ps "ale ja nie mieszkam w zasyfialych blokach i nie kupuje auta dla szpanu zeby sie nim chwalic tylko jezdzic na codzien" mieszkałem niedawno w bloku ale na pewno nie zasyfionym, a teraz pławie sie w luksusach za zaoszczędzone podatki na leisingu :p

Lilu13
13-05-2010, 16:22
Chłopaki co Wy się tak unosicie i skaczecie Sobie do gardeł, forum powinno być pomocne, każdy powinien wmiarę swoich umiejętności i swojej wiedzy pomagać innym.
Każdy ma wózek taki na jaki go stać z wypsażeniem takim jakim chciał. Finansowanie to rzecz drugorzędna.

b@rth
13-05-2010, 18:33
Chłopaki co Wy się tak unosicie i skaczecie Sobie do gardeł...

taki ma racje ... zreszta posiedzisz dluzej na forum to bedziesz wiedzial o co nam chodzi, no chyba ze sie wacek wyluzuje, ale to raczej nie mozliwe ... ludzie w tym wieku sie juz nie zmieniaja ...

wracajac do tematu, popularne autko sie robi co widac po nowych osobach na forum, mam nadzieje ze w przyszlym roku sytuacja na zlocie w kraku bedzie lepsza niz w tym, gdzie bylem przez wiekszosc czasu sam, na szczescie pozniej dojechal tomi

jutro wybieram sie na slask i bede podziwial kraine kugami plynaca ... :D

wacek1
13-05-2010, 20:43
sami sie wyluzujcie, bo nie umiecie podjąc normalnego dialogu na temat a zarzucacie mi, ze cos nie teges ze mna a popatrzcie na siebie
z reszta widac jaki poziom tu panuje po pisaniu z błedami ort
na zadne zjazdy nie mam zamiaru jezdzic, bo nie ma z kim pogadac co jeden to wredniejszy najpierw bart pisal na priva teraz na mnie naskakuje
takitam wstydzilbys sie, ale jak cie widza tak cie pisza najmadrzejszy z mądrych. koń by sie usmial
nie chce mi sie z wami gadac

maciek911
13-05-2010, 21:18
Panowie.

Każdy następny post nie w temacie będzie usunięty. Autorzy otrzymają OSTy.

Chyba, że wolicie ten temat w HP ?? Mogę Wam przenieść.

A kolega wacek jest proszony o pisanie postów TYLKO w temacie, a wymienianie pretensji do innych na PW. Moje zdanie nie jest chyba odosobnione, że co drugi post wacka nic nie wnosi do dyskusji.

Z góry dziękuję za stosowanie Regulaminu.

Pozdrawiam

wacek1
14-05-2010, 06:20
założyłem ten tamat wiec moderatorku cosik wnosze tylko towarzystwo nie potrafi sie przystosować do wypowiadania na temat

temat zakonczony i do wywalenia

Pinki
14-05-2010, 06:37
tak cosik nerwówkę i napięcie

Wojtek
14-05-2010, 07:33
Zgodnie z życzeniem autora temat zamykamy.