Zobacz pełną wersję : Petycja: propozycja przyklejenia "części do Forda"


karex
25-01-2006, 05:56
Petycja:
Mam taką propozycję aby w każdym dziale w części "samochody" przykleić link do postu Jacka o częściach (http://forum.fordclubpolska.org/tematy11/czesci-do-forda-vt9071.htm), zauważyłem, że dużo osób z nowych użytkowników nie zagląda do działu sprzedam tylko kupuje w innych.
Ja osobiście uważam, że można ten link podwiesić ponieważ:
-sklep wspomaga finansowo forum,
-sklep to GAGAT.NET, forum to GAGAT.NET (może nie dosłownie ale wiemy o co chodzi),
-ceny w sklepie są takie, że nie ma się czego wstydzić (czy też te z Allegro Onetu) w porównaniu do innych internetowych są bardzo konkurencyjne, a o tradycyjnych to już nawet nie wspomnę,
- reklama dźwignią handlu,
-większy obrót powoduje większe poważanie w hurtowniach, a konsekwencją są większe upusty.
Uważam, że w tym poście trzeba zaakcentować sprzedaż aukcyjną, bo jak ludzie widzą "dla klubowiczów" to może ich to trochę razić, że tylko sobie sprzedają, a obcych gonią.
Niestety to by rodziło pewien minus. Jacek teraz już chodzi spać o 2 - 3 rano :( .
Dziękuję za uważne przeczytanie i poświęcenie mojej sprawie stosownej ilości czasu, adekwatnej do szybkości czytania i bystrości myślenia :D .
Z poważaniem, zawsze poważny KJ

Hesus
25-01-2006, 10:36
Karex pewnie masz racje. Nie zaszkodzi, a pomóc może.

Skolmi
25-01-2006, 12:14
Ja tam kultywuję pocztę pantoflową :D

Jacek
25-01-2006, 22:44
karex, dzieki za sugestie i propozycje :D ale....

...tak jak wspomnialem juz w pewnym temacie - zalezy mi na zachowaniu calosci tak jak jest, bez jakiegos namawiania, reklamowania, narzucania sie.... Forum jest dosc liberalne i naturalne - mysle ze za to wlasnie jest najbardziej cenione.
Takie ogloszenia niechybnie przyczynily by sie do pewnej komercjalizacji calosci, a to jest naprawde ostatnia rzecz ktora bym chcial.
Dlatego wielkie dzieki, ze dbasz o moje finanse i czas :D ale nie zgodze sie na taka reklame. Ja wyznaje zasade, ze dobre rzeczy bronia sie same. Nie jest to moze najlepszy model biznesu, ale ja zawsze robie wszystko "na odwyrtke" :wink: Po prostu traktuje swoja prace bardziej jak hobby niz "klepanie kasy" :)

A wczesniej czy pozniej i tak okaze sie, gdzie warto robic zakupy :wink:

karex
26-01-2006, 00:38
A wczesniej czy pozniej i tak okaze sie, gdzie warto robic zakupy
Lepiej wcześniej bo po co dłużej czekać :D ?
Takie ogloszenia niechybnie przyczynily by sie do pewnej komercjalizacji calosci, a to jest naprawde ostatnia rzecz ktora bym chcial.
Rozumiem Cię
Forum jest dosc liberalne i naturalne - mysle ze za to wlasnie jest najbardziej cenione.
Noo chyba nic dodać nic ująć...
Tylko pociągnę jeszcze jedną kwestię, otóż jeszcze w zwiążku z Allegro Onetu. Może w w/w poście podkreśl bardziej, że te aukcje są dla wszystkich, a tylko sklep dla FCP. Ja tylko tak delikatnie sugeruję :oops:
Myślę, że temat chyba do zamknięcia.
Aaa i nie na temat: albo Ci się Jacek Explorer posypał i nie wypełnia prawidłowo formularzy (skąd to znam :?: ciekawe), albo przełącz klawiaturę na PL programisty :D