Zobacz pełną wersję : proszę usuwać całe tematy albo nie czyścić postów wybiórczo


subratri
11-06-2010, 23:47
:D
Wstydzę się, że brałem w tym udział.

TOMAS
12-06-2010, 11:50
Subrati coś Ci się odmieniło???? stajesz się coraz mniej wiarygodny

mario13
12-06-2010, 13:42
:D
Wstydzę się, że brałem w tym udział.
Czego sie wstydzisz?Tego,ze przed edycja postu ,pojechales po Wojtku jak po burej suce czy tego,ze od jakiegos czasu starasz sie zwrocic na siebie uwage?
Chciales zostac zwolniony z funkcji moda? ok.ale forma tej prosby jest zenujaca bo sr..em we wlasne gniazdo mojej sympatii i zrozumienia nie zyskasz
Pozdro

Mariusz
12-06-2010, 13:47
Subratri, skoro nie dostałeś jak narazie aprobaty od JACKA w temacie zwolnienia z funkcji MODA, nie zabieraj po prostu głosu na forum. Zachowujesz się jak dziecko, któremu zabrano zabawkę. Rozum i rozsądek przemawia w CISZY.

mondek
12-06-2010, 15:25
zgadzam się z przedmówcami- próbujesz zwrócić na siebie uwagę w mało elegancki sposób, zachowujesz się jakby Cię ktoś strasznie skrzywdził...

Assan
12-06-2010, 19:16
A ja uważam że wystarczy,mam nadzieję że to ostatni temat tego typu autorstwa subratri

Wojtek
13-06-2010, 20:25
Ponieważ , Subratri " wezwał " mnie do tablicy..

Niektórzy z Was przeczytali to co napisał subratri zanim edytował swój post. Więc ja zacytuję edycję , którą zrobił. Ja nie mam się czego wstydzić , szczególnie przed użytkownikami tego Forum.
Cyt. :

" Widzę, że moje posty tylko co niektóre są usuwane a tematy szybko zamykane, tak, żeby wglądało na to, że płytkie teksty Ciupagi mnie przekrzyczały!
Aż dziw bierze, że wcześniej nie zauważałem tego na jak niskim poziomie intelektualnym jest moderacja tego forum... Właściwie dopiero działania Ciupagi otworzyły mi oczy. "

W , dziale który moderowałeś , nikt z nas nie do pewnego momentu nie wchodził Ci w drogę. To było Twoje podwórko.
Ale , takiego bałaganu jak w Galaxy to na całym Forum nie ma. Więc nasze zainteresowanie było uzasadnione.

Denerwuje Cię , że ja zamiast się użalać , wziąłem się do roboty ???? Mam to w nosie , że to Twoje podwórko... Jest błąd więc go poprawiam. A , może przemawia przez Ciebie złość i bezsilność ? Świeży moderator ma czelność wchodzić Ci w drogę... Mieliśmy sobie pomagać/uzupełniać się , nie przeszkadzać. Ty złamałeś Tą świętą zasadę wśród moderatorów !!!!!

Ja , Cię bardzo proszę żebyś przestał mnie obrażać i pisać głupoty na mój temat... Wydaje Ci się , że z Ciebie jest taka ważna figura !!!???
Nikt na tym Forum , po Twoich " wypocinach " nie będzie Cię traktował poważnie. Moja 2 letnia córka ma więcej taktu niż Ty.
Ostatnia sugestia.
Jak Ci przeszkadza moja praca i moje zachowanie na Forum , zgłoś do Administratora swoje zażalenie.

Proszę Cię o przeczytanie tego co napisałem i przyjąć do wiadomości. Nic więcej.

Ps. Teraz ja się wstydzę... , bo jako jedyny z moderatorów zasugerowałem próbę podjęcia rozmowy z Tobą i dojścia do porozumienia. Tak , żeby wszystko było jak przedtem...
Zmieniłem zdanie na ten temat... I chyba długo tak zostanie.