Zobacz pełną wersję : Zamościemniające się lusterko do Mondeo POMOCY!!!


Lusterko
26-01-2006, 17:45
Gdzie moge kupic takie lusterko uszkodzili mi w warsztacie i powiedzieli trudno :( warsztat nie auturyzowany wiec wszystko sie moze zdarzyc,ale.....oryginalne pewnie ponad 1300 zł może potrafi mi ktoś cos podpowiedziec?

Jacek
26-01-2006, 23:46
Co to znaczy trudno?? :shock:
Jak uszkodzili to niech pokrywaja szkody, nie ma znaczenia jaki warsztat.
Jak chcesz tanio, to pewnie jakies uzywane najlepiej.

jagrall
26-01-2006, 23:58
napisz co to za warsztat żeby inni go omijali z daleka.

artzly
27-01-2006, 09:01
samościemniające sie lusterko??... pierwsze słysze...
uszkodzili mi w warsztacie i powiedzieli trudno
jak powiedzieli ze trudno to ja bym im tez powiedział ze trudno i ze mają oddawać kase ... lub lusterko ...jest coś takiego jak rękojmia i odpowiedzialność za powstałe uszkodzenia podczas naprawy ... pamietaj ze podczas naprawy za samochód odpowiada warsztat :)

na allego manulane ok 120 zł ...elektryczne ok 150 (ale nie widziałem samościemniających sie )

Skolmi
27-01-2006, 09:09
Chodzi artzly o fotochromatyczne lusterko wsteczne, a nie zewnętrzne. Takie jest w MKIII (niektórych ;) )

mmmk
27-01-2006, 14:22
uzywke dobra dostac to tez graniczy z cudem. czesto sa porozwalane. moze od scorpio bedzie pasowac ale to koszt kolo 300 zl. oczywiscie tylko rocznik 95-98 go mial ale tylko w bardzo luxusowych wersjach. a takie lusterko to super bajer wiec jak sie da to warto je miec. nie wiem czy moze pasowac ale pewnie tak gliwickie zafiry niektore to maja. moze nowe bedzie troche tansze niz ford. zasadza dzialania pewnie jest taka sama a ksztalt?? no da sie przyzwyczaic. tylko tanie to pewnie tez nie bedzie.
pozdrawiam
maciek

mikruss
27-01-2006, 22:30
mmmk, każde będzie pasowało. Trzeba mieć lusterko oraz uchwyt który przyklejamy do szyby i podłączyć to wszystko kablekami. I działa.

mmmk
28-01-2006, 10:31
no ale nowa fiesta np ma jakas szyne przy szybie. chociaz to pewnie tez jest klejone do szyby. tylko wlasnie nie mam pojecia jak z cenami innych firm bo ford to niestety z ta cena lekko przesadzil...
pozdrawiam
maciek